Birka: galerija centrs

Iedzīvotāji iepērkas ar apdomu

GALERIJA CENTRS veiktajā aptaujā noskaidrots, ka 54% iedzīvotāju pirms iepirkšanās rūpīgi izvērtē preces nepieciešamību. Aptauja uzrāda, ka cilvēki šosezon pārsvarā izvēlas tumšo toņu apģērbus, priekšroku dodot ērtiem apaviem uz zemiem papēžiem un pirkumus izvēlas veikt vienatnē. Eksperti atzīst, ka daļa sabiedrības mainījusi attieksmi pret naudu, cenšas izvēlēties tiešām nepieciešamāko un kombinēt ar esošo, iepērkas piesardzīgi un ar apdomu.

Par vasaras apaviem..

Augusts kalendārā nebūt nenozīmē, ka vasara jau cauri – vēl vari paspēt gan izdzīvot siltumu, gan šikot pēc sirds patikas. Šoreiz stāstīsim par šīsvasaras aktualitātēm apavu modē.

Zīmols kā sabiedrotais?

Bieži tiek uzskatīts, ka zīmols nozīmē vien šikošanu un pārmērīgi augstu cenu, taču patiesībā tas nozīmē daudz vairāk – gan dārgāks vai mazāk dārgs, gan populārāks vai ne tik populārs, zīmols spēj palīdzēt tev atrast savam ķermenim, gaumei un maciņam vispiemērotāko apģērbu, apavus vai aksesuārus.

20 stilista padomu, kas jāņem vērā, lai izskatītos slaidāka!

Tas, ka apģērbs atspoguļo jaunākās modes tendences, vēl nenozīmē, ka tas valkātājai piestāvēs. Ir jāiemācās izvēlēties apģērbu, kas izceļ jūsu augumu. Ja kāds no pēdējā modes hīta apģērba nepiestāv, varat izvēlēties modīgus aksesuārus, ar ko papildināt klasisku, ērtu un piestāvošu apģērbu, tā apvienojot glaimojošo ar moderno!

Galerija Centrs ar Aijas Rezevskas seju

Viņa pievērš uzmanību niansēm, novērtē kvalitāti un sevi sauc par estēti. Māksla ieraudzīt skaisto un gaumīgo dzīvē, ir ļāvusi viņai radīt elegantāko iepirkšanās centru Rīgā. Tā ir Aija Rezevska – Galerijas Centrs vadītāja, kura pēc milzīgā darba pie tirdzniecības centra atdzimšanas beidzot var nedaudz atvilkt elpu un priecāties par padarīto.

Galerija Centrs – 2008. gada labākais dizaina projekts

Tirdzniecības centrs Galerija Centrs saņēmis Starptautiskās Tirdzniecības centru padomes (ICSC) apbalvojumu par 2008.gada labāko tirdzniecības centra dizaina projektu. Linstow Center Management (LCM), Galerija Centrs attīstītājs un apsaimniekotājs, uzskata, ka šī balva ir augsta atzinība sarežģītajam un pretrunīgajam Galerija Centrs rekonstrukcijas un restaurācijas projektam,” norādīja LCM komercdirektore Evija Majevska. Viņa sacīja, ka saņemtais apbalvojums uzskatāms par prestižāko nozares starptautisko apbalvojumu. No…