Modes aktualitātes. Kas sagaidāms jaunajās kolekcijās?

Jaunajā rudens/ziemas sezonā ir atgriezušies drosmīgie 80. gadi, kā arī seksuāli romantiskais Parīzes stils, kas atsauc atmiņā 40. gadu retro. Šosezon modē būs arī 80. gadu stiprā, praktiskā un neaizstājamā lietišķā sieviete.

Kā jau 80. gadu stils, arī šosezon tas būs spilgts, krāsains un drosmīgs ar raksturīgajiem masīvajiem ornamentiem, metāla un plastmasas aksesuāriem un iecienītajiem zvēru motīviem, pērlītēm, fliteriem un citiem spīguļiem. 80. gadu stils ļauj spēlēties ar krāsām, savienot šķietami nesavienojamus materiālus un izvēlēties tērpus, kas bagātīgi klāti ar gliteriem un dažādiem vizuļiem.

Savukārt tie, kas šoruden vēlas izskatīties klasiskāk, var atgriezties pie retro stila. Tajā droši var izvēlēties rūtis, klasisko britu skolnieciņa uzvalku, bikses, kuras nedaudz par īsu, pogājamu trikotāžas kardiganu vai brīvākam iespaidam savu retro tērpu papildināt ar košu šalli.

Romantiskajam tēlam šosezon der izvēlēties mīksto samtu, elegantās mežģīnes un smalko satīnu. Skaistu vidukļa akcentu, kas šim tēlam aktuāls, var panākt ar apspīlētu topu un kupliem svārkiem. Tērpu krāsām aktuāli pūdertoņi, savukārt rotām jāizvēlas pērles, kas nekad neiziet no modes un liecina par labu gaumi.

„Šīs sezonas aktualitātes nebūt nenozīmē, ka mums jāmaina visa sava garderobe. Aktuāla ir māksla izvēlēties – māksla kombinēt jau esošos iecienītos apģērba gabalus ar jaunām vēsmām no šīs sezonas modes precēm. Aplūkojot GALERIJA CENTRS klientu iepirkšanās paradumus, jāsecina, ka klientiem aktuāli mēteļi un rudens virsjakas, kam akcentēta jostas daļa, tāpat daudzi meklē adījumus, priekšroku dodot apģērbam violetajos un zaļajos toņos. Pirkti tiek dažādi lakati, šalles, cimdi. Sievietes galvenokārt izvēlas zamšādas vai lakādas somas brūnajos, bēšajos, sarkanvīna vai melnajos toņos. Siltos zābakus klienti vēl nesteidzas iegādāties, bet joprojām dod priekšroku dažādām kurpītēm un īsajiem puszābakiem, klasiski melno krāsu cenšoties aizstāt ar citiem interesantiem toņiem”, stāsta Zita Siliņa, GALERIJA CENTRS vadītāja.


Šīs sezonas aktuālākās krāsas ir pelēkā, fuksiju rozā, pistāciju un piparmētru zaļā, aktuāli ir dažādi ziedu raksti. Tāpat šosezon netiek aizmirstas tādas klasiskās krāsas kā sarkanā un melnā. Savukārt attiecībā uz aktuālākajām audumu tekstūrām, šosezon vēlams izvēlēties samtu, raupjus adījumus, mežģīnes, tvīdu, izšuvumus un fliterus, kā arī ādu, kažokādas un aktuālo leoparda rakstu.

Sekojot modes tendencēm, ne mazāk būtiski ir ievērot aktuālākās apģērbu formas un piegriezumus. Moderni ir dažādā veidā akcentēti pleci, piemēram, apģērbi ar paplatinātu vai asimetrisku plecu daļu. Aktuāls ir arī ļoti piegulošs un formas izceļošs apģērbs, kā arī balonveida piedurknes, galifē, drapērijas un arī pončo tipa apģērbi.

Šobrīd t/c GALERIJA CENTRS apskatāma lielformāta foto izdruku izstāde, kurā ikviens interesents var iepazīties ar jaunākajām šīs sezonas modes tendencēm un iedvesmoties savas garderobes papildināšanai. Optiskais internets

4 komentāru
  1. Nu ne jau tikai Galerijā. Nesaprotu, kāpēc mums vienmēr viss tāds meža krāsās. Ar uguni var meklēt kaut ko jūras zilu, tirkīzzilu, aveņsarkanu…gribas kaut ko krāsainu šajos laikos, bet kuro gadu jau violetais ar zaļo….

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.