Desmit dziesmas intīmam noskaņojumam

Protams, protams – espati.lv ir pieklājīgs portāls pieaugušām meitenēm. Tomēr…tikai iedomāsimies, ka šo vakaru Tu esi nolēmusi veltīt vienīgi mīlestībai. Daži sagatavošanās darbi – sveces, pudele laba vīna un noteikti atbilstoša mūzika.
10 dziesmas intīmam garastāvoklim:

 1. Ooh La La, Goldfrapp youtube…
 2. Je T’Aime…Moi Non Plus, Serge Gainsbourg and Jane Birkin youtube…
 3. I Wanna Be Your Lover, Prince (tāpat kā citi izcilie skaņdarbi no Prince, Youtube diemžēl nav pieejami)
 4. Justify my Love, Madonna youtube…
 5. Boogie on Reggae Woman, Stevie Wonder youtube…
 6. Love serenade, Barry White youtube…
 7. Lover’s Spit, Broken Social Scene youtube…
 8. I Wanna Do Something Freaky to you, Leon Haywood youtube…
 9. Greatest You Can Find, Keren Ann youtube…
 10. Slow, Kylie Minogue youtube…
 11. Gimme Shelter, The Rolling Stones youtube…

Lai gan valodu zināšanas nav mūsu tautiešu vājā puse, tomēr gadās, ka dziesma svešā mēlē paskrien garām latvieša dvēselei. Tādā gadījumā iedvesmu intīmajam vakaram vai pat visai naktij varam smelties arī vietējo mākslinieku radošajās izpausmēs. Piemēram, atskanot Prāta Vētras dziesmai Es jau nāku, Tavs mīļotais noteikti atraus acis no televizora, zinādāms, ka sekos labāka izklaide. Kā gan vienaldzīgu var atstāt Andra Ērgļa balsī izpildītais Ripoja akmens? Ja nu šovakar, ekonomiskās krīzes postošās ietekmes rezultātā ir kritušās ne tikai dzīvokļu cenas, bet arī Tava vīrieša mīlēt spēja, tad vieglāk iemigt palīdzēs Laura Reinika Vieglāk (ņem to visu vieglāk). Maigs sekss nav domāts jums? – grupas Svešie hīti nodrošinās pienācīgu fonu jūsu mežonīgajām rotaļām.

14 komentārs
 1. Ogre, 1995 gads, 100 Debija un žigulīša aizmugurējais sēdeklis – bija tāds gadījums 🙂

 2. Man kkā baigi palikusi atmiņā Annie Lennox dziesma “Don’t let it bring you down”. kuru filmā “Amerikāņu skaistums” Menas Suvari tēlotā varone uzlika, kad vēlējās pavest draudzenes tēvu

 3. sasod’tā sakritība, lasu šī raksta pēdējos teikumus un man sāk dziedāt LAuris! 😀 😀 juhuuuu!!!!!

 4. piedodiet, par bleenjoshanos 😉 gribeeju silti ieteikt maakslinieku Tiziano Ferro ( aarpraataa sexiigi gabali un tembrs ), starp citu, patiik arii viirieshiem ;)http://www.youtube.com/watch?v=tFhd-hT-7b0&feature=PlayList&p=D90E7D2D2FD75E56&playnext=1&index=69

 5. Reinis Lauriks un Ripoja Ērglis tiešām neatstāj vienaldzīgu – var izraisīt ausu aizspiešanu vai momentālu iziešanu no istabas.
  Morcheeba ir relaksējoša, bet laba… man patīk tāds savienojums kā lēnais roks-blūzs – piemēram dažas dziesmas no ZZ Top, vēl kaut kas no Whitesnake, Aerosmith, Bryan Adams.

 6. man kaut kaa ljoti seksiiga liekas viena veca jannet jackson dziesma “that`s the way love goes” klipu gan neesmu redzeejusi, bet varbuut labi vien ir, jo citreiz tas visu sabojaa:)

 7. Tā sasmējos par ieteikumu mežonīgajiem! 😀 jau biju piemirsusi par grupu svešie! 😀

 8. Jace Everett “Bad things”, Darren Hayes “Insatiable”, Bon Jovi “Always” un “Bed of Roses”, Guns’N’Roses “Sweet Child’O’Mine”, Hurts “Stay”, Massive Attack “Paradise Circus”, Lykke Li “Get Some”, Kings of Leon “Use Somebody” un “Sex on Fire” un vēl daudzas citas…:)

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.