Kā MOTIVĒT sevi sportot, arī tad, ja to galīgi NEGRIBAS?

“Sākšu sportot no pirmdienas,” tu nodomā, kad kritiski esi sevi nopētījusi spogulī. Par šo savu apņēmību tu, protams, atceries tikai pirmdien vēlu vakarā, kad velties arā no dīvāna un piestrādāt pie presītes vairs nav ne mazākās vēlmes. “Kāda jēga no pirmdienas? Sākšu ar pirmo datumu!” tu varonīgi nolem, tādējādi iegūstot sev sagatavošanās periodu vismaz divu nedēļu garumā. Pēdējais variants vēl ir apņemties jaunu dzīvi sākt jaunajā gadā, bet šādas apņemšanās parasti rodas jau rudens pusē, kad līdz janvārim atlikuši tikai kādi mēneši divi trīs. Piekritīsi taču, ka tas nekur neder. Bet ko darīt?
Ja kaut kas no šeit minētā tevi uzrunā, rīkojies jau tūlīt. Tepat vari atrast arī mazos vingrinājumus ikdienai mājās un darbā, lasi par tiem rakstos:
6 labākie vingrojumi tvirtam dibenam,
3 viegli vingrojumi skaistām krūtīm

9 komentāru
 1. šodien sekošu padomam nopirkt abonementu – skopums tiešām motivē 😀

  vēl prātīga doma ir pirkt abonementu tajā sporta klubā, kurš ir tieši pa ceļam no darba uz mājām – būs vienkārši grēcīgi paiet tam garām, neieejot iekšā paredzētajā laikā 🙂

 2. ehh, nu varbut izdodas sevi motivēt sevi sagruzot 🙂 Jūtu tikai, ka tas var beigties vien ar vīna glāzi un raudāšanu vannā 😀 Bet skopulis mani nedarbojas – apdrošināšana vienā sporta zalē nodrošina vairakas nodarbibas pat pa brivu, kas bija viens no iemesliem, kapec to ņēmu. Bet periods tūliņ beigsies, un tā arī man nav aizgājies….

 3. Derības ir laba lieta, kaut vai derot uz to, ka neēdīsi baltmaizi, kura uzbaro, u.c. bulciņveidīgos ēdienus arī cepumus un, protams, našķus, kā šokolādes un saldās limonādes. Protams, šādas derības cilvēkam ir jāslēdz ar cilvēku, kuram uzticas un kuram spēj būt uzticīgs. Ir vēl ar derībām daudz saistīti nosacījumi un ierobežojumi. Spēle un reizē sevis kontrolēšana!

 4. Tas taču saprotams, ka ar motivāciju ir tā kā ir….. Bet nevajag padoties!!!!
  Iesaku pamēģināt peldēšanu – nomierina nervus, atslābina muskuļus. Man, piemēram, daudz labāk patīk iet uz baseinu, nevis uz trenažieru zāli. Baseinā tu nejūti muskuļu slodzi, bet pēc tam ir patīkams nogurums!!!

 5. Manuprāt, vislabākais veids, kā aizvilkt sevi uz sportu, piemēram skvošu, ir atrast labu un azartiksu partneri. Jau laicīgi rezervēt laikus vismaz 3x nedēļā un, negribot piečakarēt partneri, nāksies aizčāpot arī tad, kad pa TV rāda labu filmu.

 6. abonements nemotivee itin neko. palika tikai zemee nomesta nauda, jo uz shiku centra sporta klubu aizgaju tiesi vienu reizi.

 7. es sev šādi nosolos kaut ko pasākt katru 7dien “nu tad – ar pirmdienu”. pirmdien pēc darba attopos veikalā meklējot kaut ko garšīgu:D
  šodien pastā, žurnālā “kas jauns” ieraudzīju attēļu par pilnīgi perfektu ķermeni..un nu man atkal galvā ir doma par to,ka kaut kad jāsāk,jo vasara nav tālu…kauns par sevi.

 8. Nu nezinu vai pieminētie ir pietiekami motivatori. Tas ir individuāli.
  Vingroju 3x nedēļā un (it īpaši kad iestājās tāds pavasara nogurums) gribas izlaist kadu nodarbību. Protams, kad saņemos un aizeju, ir gan prieks, gan gandarījums, bet tas īsais šaubu brītiņš. Kā tam vieglāk tikt pāri. Abonements ir (ilgākam laikam), sporta klubs atrodas “uz trases” darbs-mājas, pieejami forši, atraktīvi treneri, draudzīgi noskaņoti pārējie vingrotāji. Un tomēr, tomēr tas velniņš sēž uz pleca un čukst, ka varbūt šodien atpūties… 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.