8 pasaules SEKSĪGĀKO FILMU KLASIKA

Varētu domāt, ka vasarā ir daudz labākas lietas, ko darīt, nekā filmu skatīšanās. Tomēr iztēlojies – ir silts, bet ne tveicīgs vasaras vakars, ik pa laikam uzpūš liegs vējiņš, jūs abi sēžat vasarnīcas pagalmā uz plediņa atspirdzinošiem kokteiļiem rokās, no draugiem esat aizņēmušies projektoru un gatavojaties uz mājas sienas skatīties personīgo brīvdabas kino… Vai nav lieliski?! Bet kādu filmu izvēlēties? Lūk, mūsu izlase – 8 seksīgākās filmas šai vasarai… Ja nepaspēsiet tās visas noskatīties šajā vasarā, tad būs ko darīt arī rudenīgajos un ziemas vakaros!

NETĪRĀS DEJAS /Dirty dancing/ 1987

Režisors: Emīls Ardolino

Galvenajās lomās: Patriks Sveizijs, Dženifera Greja
Deja pati par sevi ir ļoti jutekliska nodarbe, bet ja vēl to caurvij kaislīga pirmā mīlestība, vecāku aizliegums un jūtas vērstas pret vecāku vīrieti Patrika Sveizija (Patrick Swayze) ādā, izkust gatava ir ne tikai filmas galvenā varone, bet arī tās skatītāja. Protams, vari skatīties arī tuvāk mūsdienām uzņemto otro filmu ar šādu nosaukumu, tomēr tas ne tuvu vairs nav tas baudījums. 

PAMATINSTINKTS /Basic Instinct/ 1992

>

Režisors: Pols Verhoevens

Galvenajās lomās: Šārona Stouna, Maikls Duglass
Šī ir filma, kurā tevi valdzinās kaislību stīga, bet tavs vīrietis varēs sekot līdzi detektīva līnijai. Vai M. Duglasa atveidotajam policistam nāksies apcietināt seksīgo Šāronas Stounas varoni? Vai tiešām viņa būs iesaistīta šajā slepkavībā? Un kā viņi risinās savu kaislību tīmekļus?

DESPERADO /Desperado/ 1995

Režisors: Roberts Rodrigezs

Galvenajās lomās: Antonio Banderass, Selma Haijeka
Lai gan pēc žanra šī filma skaitāma pie trilleriem, tomēr saspringumu skatītājā rada ne tikai sižets, kas vēsta par kriminālo parindu pārstāvjiem, bet arī nejauši uzplaukusī kaisles stīga starp Banderasa, kurš nogalina tikai, lai atriebtu savas mīļotās nāvi, un Hajekas varoņiem. Novērtē Selmas sievišķību un tev noteikti vismaz uz vienu nakti gribēsies viņai līdzināties! Un ja vēl tavs vīrietis kaut iztēlē līdzinās Banderasam… Izdevies vakars garantēts!

DONS ŽUANS DE MARKO /Don Juan DeMarco/ 1994

Režisors: Džeremijs Levens

Galvenajās lomās: Džonijs Deps, Marlons Brando, Feja Danaveja
Lai gan šī filma pamatā ir par divu vīriešu – pieredzes bagāta psihoterapeita un jauniņa avantūrista, kas iedomājies sevi esam par slaveno Donu Žuanu, – attiecībām, seksualitātes tajā netrūkst. Pirmkārt jau tāpēc, ka abi vīriešu kārtas aktieri ir katrs sava laika sekssimboli un priecē acis, otrkārt – kā gan jebkāda veida stāsts par Donu Žuanu varētu nebūt pavedinošs?! Filma, kas iekustina ne tikai fiziski, bet arī psiholoģiski. Iepazīsti vīrieša seksualitāti un tās motīvus!

MEŽONĪGĀ ORHIDEJA /Wild Orchid/ 1990

Režisors: Zālamans Kings

Galvenajās lomās: Mikijs Rurks, Žaklīna Biseta
Filma par Ņujorkas juristes ceļojumu uz Rio. Stāsts, kā saka paši filmas veidotāji, par jutekliskuma piedzīvojumiem. Lai gan Mikija Rurka skaistums un seksīgums var būt ir gaumes jautājums, miljonāra tēlā viņš ir iejuties lieliski un ar prasmīgajiem dialogiem pavedina ne tikai pievilcīgo ņujorkieti, bet arī tevi, skatītāj! Liela daļa erotikas slēpjas tieši sarunās.

GIJA /Gia/ 1998

Režisors: Maikls Kristofers

Galvenajās lomās: Andželīna Džolija
Iedomājies pavisam jauniņu un kailu Andželīnu Džoliju? Šajā filmā viņu vari novērtēt pilnībā. Traģisks stāsts par modeles, kura tiek padarīta par narkomāni, ikdienu līdz tās pāragrajai nāvei 26 gadu vecumā. Varbūt tieši nolemtība ir tā, kas filmu padara traģiski pievilcīgu un pavedinošu? Vairāk kā tikai smuki augumi…

AMERIKĀŅU SKAISTUMS /American Beauty/ 1999

Režisors: Sems Mendezs

Galvenajās lomās: Kevins Speisijs, Anete Beninga
Kurš gan nav redzējis jau par klasisku kļuvušo attēlu ar kailo meiteni rožlapiņās?! Lūk, tas ir attēls, kas vislabāk raksturo šo filmu – stāstu par ģimenes tēvu pusmūža krīzē, kas padodas seksuālas pusaudzes provokācijām… Amorāla filma par morāles vērtībām, kas rosina iztēli un liek iejusties varoņu ādās. Tu gribētu būt sieva vai pusaudze?

NEUZTICĪGĀ /Unfaithful/ 2002

Režisors: Adrians Lains

Galvenajās lomās: Olivers Martinezs, Diāna Leina, Ričards Gīrs
Vai krāpšana var būt nejauša? Kas it kā laulībā laimīgai sievietei liek it kā nejauši gulēt ar citu vīrieti? Kas būtu noticis, ja viņa atrastos citā vietā tajā liktenīgajā mirklī? Un kā rīkoties vīram? Filma, kas brīžiem balansē uz erotikas robežas, jūtām liek tiekties līdzi varonei, bet prātam signalizēt, ka tā tomēr nav pareizi… Kā rīkotos tu?

>

5 komentāru
  1. loti kolosali so var apvieno ar darbu pa dienu strada vakara atputa divata Igaunija vasara romatiska gaisotne.

  2. vasara viskolosalakais laiks randiniem.man patik ka virietis iedrosina mani.man ari patik mileties ara daba bet skaistas vietas. pie juras vai pie ezera lai butu loti skaisti taja apvidu ari plava ir jaiki pavadit laiku divata ar simpatisku virieti.es esmu romatiska sieviete.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.