CLARISONIC konkursa REZULTĀTI

Ir noslēdzies pirms 10 dienām www.espati.lv un Clarisonic izsludinātais Ziemassvētku konkurss. Pateicamies visām dalībniecēm par piedalīšanos, un visiem līdzjutējiem par atbalsu un balsošanu!

Konkurence bija sīva un konkursa uzvarētāju izvēlēties nebija viegli, tomēr www.espati.lv kopā ar Clarisonic, ņemot vērā arī līdzjutēju balsojumu, par labāko pelnīti atzina:

Intra, 54 gadi, strādā reklāmas jomā
Esmu sieviete labākajos gados, mīlu dzīvi un vēlos izskatītes labi (pie tā arī piestrādāju). Šis būtu ļoti labs risinājums uzlabot sejas ādas kvalitāti, tādēļ Clarisonic Mia2 būtu vislabākā dāvana zem manas Ziemassvētku eglītes!
 
Intra balvā saņems sejas tīrīšanas ierīci Mia2 no Clarisonic! APSVEICAM!

Clarisonic Mia2 – maiga sejas ādas attīrīšanas ierīce ar diviem ātrumiem. Sejas ādas attīrīšana ir būtisks solis uz veselīgu un skaistu ādu. Patentētā Clarisonic attīrīšana ar svārstību tehnoloģiju, veic  vairāk nekā 300 kustības sekundē, kas efektīvi un saudzīgi attīra ādu. Sejas āda kļūst starojošāka un gludāka. Divi, vienkārši pārslēdzami ātrumi palīdz pielāgot ierīci jebkuram ādas tipam. Jo mazāks ātrums, jo maigāka darbība, jo lielāks ātrums, jo spēcīgāka attīrīšana. T-Timer® atbild par vienmērīgu un rūpīgu sejas ādas attīrīšanu, tas signalizē līdz ko ir pienācis laiks pārvietoties uz citas sejas daļas tīrīšanu. Ierīce ir ūdensizturīga, to var lietot vannā vai dušā. Ērta un viegla lietošanai arī ceļojumos.

Latvijā Clarisonic sejas tīrīšanas ierīces var iegādāties u/v Stockmann un Douglas.

Vairāk informācijas par produktu: www.clarisonic.com

https://www.youtube.com/watch?v=APNr1gxlOvA

2 komentāru
  1. Intra malacis! Bija pelnījusi! Forši, ka sieviete par sevi rūpējas, ir skaidrs, ka birstīte būs labās rokās un tiks izmantota 😉

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.