PIEDALIES konkursā un laimē CLARISONIC sejas attīrīšanas ierīci Mia2

Ziemassvētki tuvojas! Esam nolēmuši arī tavus svētkus padarīt gaišākus, skaistākus un īpašākus! www.espati.lv kopā ar Clarisonic sejas attīrošo ierīci Mia2 aicina tevi piedalīties pirssvētku konkursā, kurā tev ir iespēja saņemt brīnišķīgu balvu – savu Clarisonic Mia2!
 
KĀ PIEDALĪTIES KONKURSĀ?
Uzraksti sākumu frāzei „…, tādēļ Clarisonic Mia2 būtu vislabākā dāvana zem manas Ziemassvētku eglītes!”, un laimē Clarisonic sejas attīrošo ierīci Mia2!
Sūti savu frāzes versiju uz e-pastu [email protected] ar norādi „Clarisonic konkursam”, neaizmirsti norādīt arī savu vārdu, nodarbošanos, vecumu un kontakttālruni. Kopējais frāzes garums – ne vairāk kā 40 vārdi.
Katru darba dienu īpašā publikācijā būs iespējams lasīt jūsu iesūtītās teksta variācijas! Gaidīsim tavu frāzi līdz šī gada 15.decembrim, konkursa uzvarētāja tiks paziņota 17.decembrī! Līdzjutējiem būs iespēja raksta komentāros balsot par sev tīkamāko frāzes versiju, pieļaujamais balsu skaits no vienas IP adreses – 1 reize dienā, pārējie balsojumi no šīs IP adreses netiks ņemti vērā.
Konkursa uzvarētāju izvēlēsies Clarisonic kopā ar www.espati.lv, ņemot vērā arī līdzjutēju balsojumu. Iesūtīto frāžu vērtēšanas kritēriji – atraktivitāte, sirsnīgums, interesantums! Tādēļ – neierobežo savu fantāziju un iesūti savu variantu!

Un atceries – konkursa uzvarētāja balvā saņems Clarisonic sejas attīrošo ierīci Mia2!
 
 

Clarisonic Mia2 – maiga sejas ādas attīrīšanas ierīce ar diviem ātrumiem. Sejas ādas attīrīšana ir būtisks solis uz veselīgu un skaistu ādu. Patentētā Clarisonic attīrīšana ar svārstību tehnoloģiju, veic  vairāk nekā 300 kustības sekundē, kas efektīvi un saudzīgi attīra ādu. Sejas āda kļūst starojošāka un gludāka. Divi, vienkārši pārslēdzami ātrumi palīdz pielāgot ierīci jebkuram ādas tipam. Jo mazāks ātrums, jo maigāka darbība, jo lielāks ātrums, jo spēcīgāka attīrīšana. T-Timer® atbild par vienmērīgu un rūpīgu sejas ādas attīrīšanu, tas signalizē līdz ko ir pienācis laiks pārvietoties uz citas sejas daļas tīrīšanu. Ierīce ir ūdensizturīga, to var lietot vannā vai dušā. Ērta un viegla lietošanai arī ceļojumos.

Vairāk informācijas: www.clarisonic.com

3 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.