Īsais 2016. gada HOROSKOPS

Vai zinājāt, ka 2016. gads pēc Austrumu kalendāra būs Ugunīgā Mērkaķa gads? Mērkaķis pēc dabas ir jautrs un neļaus cilvēkiem nākamajā  gadā garlaikoties. Valdošā dzīvnieka raksturs ietekmēs visu nākamo gadu un atliek tikai sagaidīt, ko tas mums atnesīs.

2016. gadā centieties pēc iespējas vairak laika veltīt sev, ģimenei, nostiprinot attiecības ar kolēģiem darbā. Kā arī rūpējieties par savu veselību. Nedrīkst aizmirst par pašizaugsmi – lasiet un tiecieties ar interesantiem cilvēkiem.

Ja nākamjā gadā sev nospraudīsiet konkrētu mērķi, tad noteikti to arī sasniegsiet, jo Mērkaķa mērķtiecība un enerģiskais raksturs ietekmēs arī jūs. Īpaši tas attieksies uzStrēlniekiem, Lauvām un Auniem. Gada sākumā Jaunavām, Vēršiem un Svariem iespējama neliela nervozitāte. Iespējams, ka to izraisīs bezspēcības sajūta mirkļos, kad gaidīsiet palīdzību no malas, bet tā netiks saņemta.

Kopumā 2016. gada sākums Uguns zīmēm – Auniem, Lauvām un Strēlniekiem būs finansiāli izdevies. Zvaigznes šīm zīmēm iesaka cītīgi strādāt, koncentrēties uz galvenajiem uzdevumiem un netērēt lieki savu enerģiju uz otršķirīgiem uzdevumiem. Tikai šāda stratēģija atnesīs jums gaidītos rezultātus. Uguns zīmes vienmēr ir izcēlušās ar stingriem raksturiem, mērķtiecību un darba spējām. Turklāt 2016. gadā arī planētu izkārtojums to ietekmēs. Venēra, Saturns un Jupiters būs izkārtojušies tā, ka  jūs sajutīsiet spēkus gāzt kalnus.

Kas attiecās uz Zemes zīmēm – Jaunavām, Mežāžiem un Vēršiem, tad trauksmains būs gada vidus. Mežāžiem bieži būs neveiksmīgās dienas. Tāpēc skriet pret vēju nav ieteicams. Ja sajūtat nogurumu un viss pēkšņi sāk krist no rokām – apstājieties un atpūtieties. Ieplānotās lietas var izdarīt jebkurā laikā, bet ja tam nepietiks spēka, tad vienalga no neveiksmes neizbēgt.

Dvīņi, Ūdensvīri un Svari ir Gaisa zīmes un šiem cilvēkiem 2016. gads būs viņu labāko īpašību uzplaukuma gads. Aktivitāte, jaunas iepazīšanās un ceļojumi šīm zīmēm atnesīs tikai pozitīvas emocijas. Būs iespēja pieņemt tikai pareizus lēmumus, kas nākotnē atnesīs arī veiksmi.

Paaugstināta aktivitāte un ievērojams kāpums karjerā vai biznesā būs Ūdens zīmēm – Vēžiem, Zivīm un Skorpioniem. Astrologi šīm zīmēm iesaka pieturēties pie jau iesāktajiem projektiem, neslinkot un cītīgi strādāt.

2016. gads būs aktīvu un par sevi pārliecinātu cilvēku gads. Tieši tas palīdzēs daudzām no mums sasniegt un realizēt savus lielākos sapņus.

Vai tavs 2015. gada horoskops ir piepildījies? Lasi HOROSKOPS 2015. GADAM

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.