HOROSKOPS 2016. GADAM

2016. gada horoskopā ir kas tāds, kas  šo gadu padarīs neaimirstamu un krāšņu. Zvaigznes pareģo, ka šis gads būs piesātināts ar negaidītiem notikumiem, pārsteigumiem, kāpumiem un kritumiem. Saskaņā ar ķīniešu tradīcijām 2016. gads paies Sarkanā Mērkaķa zīmē, bet galvenās tā iezīmes būs aktivitāte, greizsirdība, spēja pielāgoties un azarts. Tieši šīs īpašības ietekmēs gada galvenos notikumus. 

Pats galvenais – 2016. gadā neaizmirstiet, ka mēra sajūta, skaidra spriest spēja un savaldība jums palīdzēs atvērt jebkuras durvis. Ja to ievērosiet, tad zvaignzes jums dos nepieciešamo spēku un enerģiju, lai jūs spētu piepildīt visus savus plānus.

Auns
2016. gadā jau tā pat temperamentīgais Auna raksturs iegūs papildus spēku, kuru ietekmēs nemierīgais un enerģiskais Sarkanā mērkaķa gads. Zvaigznes Aunam 2016. gadā sola īstu emociju un aktivitāšu izvirdumu, kas mirkļiem šķitīs pāri par mēru spēcīgs. Tā nu ir sanācis, ka Auna mēra sajūta ne tikai aizies otrajā plānā, bet mirkļiem izzudīs pilnībā.

Vērsis
2016. gads Vērsim solās būt ļoti veiksmīgs. Tas paies ar devīzi "Ņem un dari"! Versis būs pārsteigts, cik daudz dažādas iespējas pavērsies viņa priekšā. Vērša nesteidzīgā apņēmība 2016. gadā maksimāli labvēlīgi ietekmēs visas dzīves sfēras. Gan mīlestību, gan karjeru, gan veiksmi biznesā. Vērsis varēs izpausties vadošos posteņos. Turklāt 2016. gads daudziem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem iezīmēs strauju karjeras kāpumu.

Dvīņi
Diemžēl paaugstinātā 2016. gada aktivitāte draud ar vēl lielāku Dvīņu iekšējo nemieru, kas ne pašā labākājā veidā atsauksies uz spēju realizēt iecerētos plānus. Sarkanā Mērkaķa gadā Dvīņi būs vēl nemierīgāki, enerģiskāki un nepacietīgāki kā parasti. Cenšoties uzspēt padarīt visas pasaules lietas vienlaicīgi, Dvīņi ne tikai centīsies būt visur vienlaicīgi, bet arī būs visur, kas savukārt novedīs pie situācijas, ka nekas līdz galam un kārtīgi var netikt izdarīts.

Vēzis
2016. gadā Vēzis beidzot izlīdīs no savas čaulas. Horoskops Vēzim sola ļoti daudzas iespējas izdaiļot savu dzīvi jaunām krāsām un piedzīvojumiem. 2016. gadā Vēzis kategoriski atteiksies sevi ierobežot ar rutīnas un sadzīves sīkumiem. Viņam visiem spēkiem gribēsies izlīst ārpus ikdienas pelēcības.

Lauva
2016. gadā Lauvas atradīsies uzmanības centrā. Apkārtējie pret Lauvām izjutīs visplašāko emociju gammu. No skaudības un greizsirdības, līdz pat mīlestībai. Bet pats galvenais – apkārtējo uzmanība pastāvīgi būs pievērsta Lauvām. Turklāt interesanti, ka pašām Lauvām nebūs jādara pilnīgi nekas, lai tas tā notiktu. Cilvēki tieksies pēc Lauvu sabiedrības, lai saprastu, kur slēpjas viņu panākumu atslēga.

Jaunava
2016. gadā lielākajai daļai Jaunavu iesāktajām lietām būs lemts izdoties, jo veiksme tām sekos. Tādas Jaunavu īpašības kā sīkumainība, spēja analizēt un izsvērt savas iespējas Sarkanā Mērkaķa gadu padarīs īpaši veiksmīgu. Vienīgais, kas var aizēnot 2016. gadu ir greizsirdība un skaudība visās to izpausmēs. Ja Jaunavas nespēs sevi turēt rokās, tad tās riskē savu dzīvi izkrāsot piecdesmit greizsirdības un skaudības nokrāsās.

Svari
Lai kādus augstumus 2016. gadā sasniegtu Svari, tiem ir jāatcerās viens – jūs esat pelnījuši vēl vairāk! Sarkanā Mērkaķa gadā zvaigznes pret Svariem būs noskaņotas īpaši labvēlīgi, palīdzot sasniegt jaunas virsotnes gan finansiāli, gan dzīves kvalitātēs, gan ieņemamajā stāvoklī sabiedrībā.  Tieši 2016. gadā Svari beidzot varēs sākt dzīvot pilnu krūti. Realizēt visus savus sen iecerētos plānus.

Skorpions
Skorpiona atslēgas vārds 2016. gadā būs "greizsirdība" un ar to viņam nāksies kaut kādā veidā cīnīties. Kāpēc bojāt sev un apkārtējiem nervus ar aizdomām izturoties pret mīļoto cilvēku, kolēģiem un draugiem? Tomēr nedrīkst aizmirst, ka greizsirdībai ir arī sava pozitīvā puse – tā liek mobilizēties. Zvaigznes Skorpinonam Sarkanā Mērkaķa gadā iesaka atmest visu negatīvo un greizsirdību pārvērst sacensības garā.

Strēlnieks
Galvenais Strēlnieka veiksmes pamats 2016. gadā ir ļoti daudzie mērķi. Sarkanā Mērkaķa gadā Strēlnieka prātu nodarbinās liels skaits pašu dažādāko vēlmju, plānu, fantāziju un sapņu. Viņš sajutīs milzīgu enerģijas pieplūdumu. Šķitīs, ka var ķerties pie visām lietām uzreiz. Diemžēl šī sajūta būs mānīga.  Patiesībā Strēlniekam 2016. gadā liksies, ka viņš var viegli un bez piepūles sasniegt visus uzstādītos mērķus, bet lai tas tā notiktu, nāksies attekties no dažiem plāniem un koncentrēties uz pašu galveno mērķi.

Mežāzis
2016. gads Mežāzim solās būt maksimāli veiksmīgs, turpināt iepriekšējā gadā iesāktās pozitīvās tendences un turklāt būt vēl produktīvāks. Zvaignzes Sarkanā Mērkaķa gadā ieiet pilnīgā harmonijā ar šo mierīgo un raksturā mērķtiecīgo zodiaka zīmi. Mežāzis 2016. gadā sajutīs neparastu spēka pieplūdumu, kas ļaus tam viegli sasniegt uzstādītos mērķus. Enerģijas būs tik daudz, ka to varēs atļauties tērēt ne tikai galvenajiem mērķiem, bet arī mazāk svarīgām iecerēm, hobijiem, ceļojumiem un izklaidēm.

Ūdensvīrs
2016. gads Ūdensvīriem, kas sevi saistījuši ar zinātni, studijām un radošajām sfērām solās būt īpaši ražīgs. Ūdensvīrs, kā veikls triku meistars no savas cepures spēs izvilināt ar vien jaunas un jaunas idejas, kuras būs viena par otru radošākas. Vēl vairāk, ja parasti Ūdensvīrs ir pieradis ar savām idejām dalīties nenovedot tās līdz galam, tad šogad lielāko daļu no idejām izdosies realizēt. Kopumā var tiekt, ka 2016. gads Ūdensvīriem un tiem, kas ir kopā ar viņiem neļaus garlaikoties. Jaunas tikšanās, jaunas iepazīšanās, škiršanās un atgriezšanās liks emocijām sist augstu vilni visa gada garumā.

Zivis
Zvaigznes Zivīm 2016. gadā iesaka necensties peldēt pret straumi. Uzticieties savai intuīcijai, lai izmantotu to milzīgo potenciālu un pozitīvos mirkļus, kurus jums dāvās dzīve. Sarkanā Mērķaķa gadā varēsiet realizēt daudzus savus plānus un sapņus, bet tikai tādā gadījumā, ja nepūlēsieties, ignorējot radušos apstākļus un ar galvu caursist sienu. Šī gada īpatnība Zivīm ir tāda, ka viņas var nepamanīt ceļā esošu nepārvaramu šķērsli, bet lai to pieveiktu, Zivis tērēs pārāk daudz enerģijas un emociju. Lai tas neatgadītos, zvaigznes iesaka Zivīm 2016. gadā apiet šķēršļus, nevis par visām varēm pārvarēt tos.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.