Lasi CLARISONIC konkursa dalībnieču iesūtītās frāzes un BALSO!

Katru darba dienu, šajā publikācijā būs iespējams lasīt un nobalsot par jaunākajām un sev tīkamākajām www.espati.lv un CLARISONIC rīkotā konkursa dalībnieču frāzēm, kuru iesūtīšana turpinās līdz pat 15.12.2015. Vairāk par konkursa noteikumiem lasi rakstā: PIEDALIES konkursā un laimē CLARISONIC sejas attīrīšanas ierīci Mia2

Pieļaujamais balsojumu skaits no vienas IP adrese – 1 reize dienā, pārējie balsojumi no šīs IP adreses tās pašas dienas laikā netiks ņemti vērā. Konkursa noslēgumā jūsu viedoklis tiks iekļauts kopīgā vērtējumā, izvēloties laimīgo,CLARISONIC Mia2, ieguvēju!

 www.espati.lv patur tiesības koriģēt frāzes – labojot gramatiskās kļūdas u.tml.

Lasi CLARISONIC konkursa izteicienus un komentāros balso par sev tīkamāko:
15.12.2015.

Linda, 29 gadi, finansiste
Actiņas jau mirdz un līksmo sirds, un arī manai sejas ādai jābūt starojošai un priecīgai šajos gaišajos, brīnumu pilnajos svētkos,tādēļ Clarisonic Mia2 būtu vislabākā dāvana zem manas Ziemassvētku eglītes!

Inita, 25 gadi, maiznieks
Es vēlos iegūt tīru un starojošu sejas ādu,tādēļ Clarisonic Mia2 būtu vislabākā dāvana zem manas Ziemassvētku eglītes!

Margarita, 31 gads, personāla vadītāja
Es ticu Ziemassvētku brīnumiem un progresīvai ādas kopšanai,tādēļ Clarisonic Mia2 būtu vislabākā dāvana zem manas Ziemassvētku eglītes!

14.12.2015.
Margarita, 31 gads, personāla vadītāja
Kopta un starojoša sejas āda – ir mana izvēle,tādēļ Clarisonic Mia2 būtu vislabākā dāvana zem manas Ziemassvētku eglītes!

Liene, 28 gadi, lietvede
Nekad neesmu lietojusi tamlīdzīgu ierīci, jo tā mani mazliet baida ar vārdu "ierīce". Mūsu seja ir maiga un dārga ķermeņa sastāvdaļa un šis vārds liekas pārāk skarbs, līdz ar to arī ierīce, lai lietotu sejas ādai, bet iespējams, es kļūdos,
tādēļ Clarisonic Mia2 būtu vislabākā dāvana zem manas Ziemassvētku eglītes!

Agita, 35 gadi, Wellness koučs
Nosta ar veco ādu, lai dzīvo jaunība! Esmu par veselīgu, tīru un starojošu ādu untādēļ Clarisonic Mia2 būtu vislabākā dāvana zem manas Ziemassvētku eglītes!

13.12.2015.
Margarita, 31 gads, personāla vadītāja
Mana jaungada apņemšanās ir mirdzoša sejas āda, tādēļ Clarisonic Mia2 būtu vislabākā dāvana zem manas Ziemassvētku eglītes!

12.12.2015.
Intra, 54 gadi, strādā reklāmas jomā
Esmu sieviete labākajos gados, mīlu dzīvi un vēlos izskatītes labi (pie tā arī piestrādāju). šis būtu ļoti labs risinājums uzlabot sejas ādas kvalitāti, tādēļ Clarisonic Mia2 būtu vislabākā dāvana zem manas Ziemassvētku eglītes!

11.12.2015.
Krista, 23 gadi, studente
Joprojām ticu Ziemassvētku brīnumiem, tādēļ Clarisonic Mia2 būtu vislabākā dāvana zem manas Ziemassvētku eglītes!
Santa, 32 gadi, pārdošana un mārketings
Mans Mīļais, es zinu, ka tu mani mīli, tādēļ Clarisonic Mia2 būtu vislabākā dāvana zem manas Ziemassvētku eglītes


!

10.12.2015.
Santa, 32 gadi, pārdošana un mārketings
Es zinu, ka tu mani māki patīkami pārsteigt, tādēļ Clarisonic Mia2 būtu vislabākā dāvana zem manas Ziemassvētku eglītes


!

Ilze, 43 gadi, grāmatvede
Sievietei ar gadiem jāpaliek tikai skaistākai, tādēļ Clarisonic Mia2 būtu vislabākā dāvana zem manas Ziemassvētku eglītes


!

09.12.2015.
Mārīte, 33 gadi, sistēmu administratore
Es jau sen sapņoju par maigu un kvalitatīvu palīgu sejas kopšanā, tādēļ Clarisonic Mia2 būtu vislabākā dāvana zem manas Ziemassvētku eglītes! Lai sapņi piepildās!

Kristiāna, 23 gadi, studente
Pati vēl esmu jauna un staroju tāpat, bet mammucītim, mani audzinot, nemanot piezagušās grumbiņas, un,  lai viņas āda atgūtu otro jaunību, Clarisonic Mia2 būtu vislabākā dāvana zem māmiņas Ziemassvētku eglītes!

Santa, 32 gadi, pārdošana un mārketings
Esmu pelnījusi vislabāko, tādēļ Clarisonic Mia2 būtu vislabākā dāvana zem manas Ziemassvētku eglītes
08.12.2015.
Sanita, 26 gadi, vecākā eksperte   
Lai sieviete varētu savaldzināt pasauli, viņas sejai ir jāmirdz, tādēļ Clarisonic Mia2 būtu vislabākā dāvana zem manas Ziemassvētku eglītes!

Santa, 40 gadi, juriste
Kļūt skaistākai, likt ādai mirdzēt, justies BRĪNIŠĶĪGI raugoties spogulī, tādēļ Clarisonic Mia2 būtu vislabākā dāvana zem manas Ziemassvētku eglītes!

Kristīne, 42 gadi, lietvede
Ja es varētu atgūt, to, ko dzīvē traģiski esmu zaudējusi, tad zem eglītes noliktu tūkstoti, bet, tā, kā tas nav iespējams un daudzas lietas dzīvē jāsāk no jauna, tādēļ Clarisonic Mia2 būtu vislabākā dāvana zem manas Ziemassvētku eglītes!

Inga, 29 gadi, mājsaimniece-audzinu divus mazus bērniņus
Uz manas ādas ir uzkrājušies tauki, netīrumi, sviedri, dekoratīvās kosmētikas paliekas un apkārtējās vides piesārņojums, kas padara ādu netīru, raupju, neveselīgu un blāvu, tādēļ Clarisonic Mia2 būtu vislabākā dāvana zem manas Ziemassvētku eglītes!

Madara, 20 gadi, pārdevēja
Kā jau katra sieviete, esmu aizņemta uz pilnu slodzi. Mājas pienākumi, āra darbi, mazā meitiņa arī pieprasa savu. Dienas iet ar steigu, laika sev neatliek, tādēļ Clarisonic Mia2 būtu vislabākā dāvana zem manas Ziemassvētku eglītes!

07.12.2015.
Santa, 32 gadi, pārdošana un mārketings
Esmu lieliska, tādēļ Clarisonic Mia2 būtu vislabākā dāvana zem manas Ziemassvētku eglītes!

Diāna, 34 gadi, strādāju valsts pārvaldē
Sievietei patīk gan maigums, gan spēks un sākt ar sevis sakopšanu ir iespēja meklēt šo līdzsvaru, tādēļ Clarisonic Mia2 būtu vislabākā dāvana zem manas Ziemassvētku eglītes!

Kristīne, 20 gadi, frizūru modelētāja-friziere
Esmu ļoti aktīvs, aizņemts cilvēks, laika par sevi parūpēties ir ļoti maz, jo rūpējos par citu skaistumu, tādēļ Clarisonic Mia2 būtu vislabākā dāvana zem manas Ziemassvētku eglītes!

Zane, 28 gadi, koordinators vides projektos
Esmu kaislīga kosmētikas mīļotāja un tādēļ esmu izveidojusi arī savu blogu par un ap skaistumkopšanas tēmām, taču šādas ierīces tās cenas dēļ manā rīcībā vēl nav, bet es būtu laimīga, tādēļ Clarisonic Mia2 būtu vislabākā dāvana zem manas Ziemassvētku eglītes!

Evija, 29 gadi, mājsaimniece
Pavasarī un vasarā daudz laiku pavadu strādājot ar zemi un seja paliek netīra, ir jātīra katru dienu ar dažādiem līdzekļiem, tāpēc ziemās ir vērts to palutināt, bet ja man būtu tāda ierīce zem eglītes tad es varētu ātrāk visu izdarīt un man paliktu laiks spēlēties ilgāk ar bērnu un atpūsties, tādēļ Clarisonic Mia2 būtu vislabākā dāvana zem manas Ziemassvētku eglītes!

Aiva, 42 gadi, pirmsskolas skolotāja
Esmu sieviete, labākajos gados un ļoti, ļot vēlos sevi palutināt Ziemassvētkos, tādēļ Clarisonic Mia2 būtu vislabākā dāvana zem manas eglītes!

124 komentāru
 1. Es balsoju par Santa, 32 gadi, pardošana un mārketings iesūtīto tekstu. Ļoti pašpārliecināti ;)!

 2. Lasu un patiess prieks, par dāmām, kas uzdrīkstas publiskot savas domas.
  Lai veicas visām.
  Tomēr šoreiz izvēlēšos vienu: Zane, 28 gadi, koordinators vides projektos. Lai gan domāju, ka pelnījušas būtu visas (lai ir intriga)

 3. Tā kā es arī rakstu blogu (bet man šī ierīce jau ir – dievinu to) – saprotu Zani un balsoju par: Zane, 28 gadi, koordinators vides projektos

 4. Balsoju par Kristiānu, 23 gadi, studenti (09.12.)! Super mīļi un sirsnīgi par mammuci! Lai viņai veicas!

 5. Šķiet esmu pieķērusi kolēģi. Čau, Zane (tā, kurai 28 gadi, un kura koordinators vides projektos). Es balsoju par tevi.

 6. Zane, 28 gadi, koordinators vides projektos
  Esmu kaislīga kosmētikas mīļotāja un tādēļ esmu izveidojusi arī savu blogu par un ap skaistumkopšanas tēmām, taču šādas ierīces tās cenas dēļ manā rīcībā vēl nav, bet es būtu laimīga, tādēļ Clarisonic Mia2 būtu vislabākā dāvana zem manas Ziemassvētku eglītes!

 7. Man šķiet, ka tādas lietas meitenēm nav piemērotas. Tādas birstītes es gribētu uzdāvināt savai krustmātei un tāpēc balsoju par to tanti, kurai ir līdzīgs vecums kā manai krustmātei. Tā ir Intra, kurai ir 54 gadi. Kāds man ieteica jūsu lapu un es apskatījos, kas tur ir.

 8. Aktivitāte liela. Bet es par Zani (28 gadi, koordinators vides projektos). Lai veicas!

 9. Balsoju par Intru Malinovsku.Ko lai novel,tikai lai veicas un velreiz.lai veicas!

 10. Balsoju par Intru, jo ir patīkami, ka dāma labākajos gados (54) rūpējas par savu labsajūtu, neko neatstājot pašplūsmā.

 11. es balsoju par – Intra, 54 gadi, strādā reklāmas jomā, man prieks ,ka sievietes grib rūpeties par sevi ne tikai jaunībā

 12. Sieviete ir kā labs vīns – ar gadiem viņas vērtība tikai palielinās! Savu balsi atdodu Intrai, kurai ir 54 gadi.

 13. Nekaunīgi apskatīju Intras kundzes profilu un secināju, ka tā ir dāma nevis ar rozīni, bet ar pamatīgu piparu devu. Man patika. Mana balss pieder Intrai /54!

 14. Es vēlos iegūt tīru un skaistu sejas ādu, tādēļ Clarisonic Mia2 būtu vislabākā dāvana zem manas Ziemassvētku eglītes!

 15. Labrīt, dāmas un kungi! Balss tiek atdota par: Zane, 28 gadi, koordinators vides projektos. Lai izdodas piepildīt, kas iecerēts 🙂

 16. Balss par: Zane, 28 gadi, koordinators vides projektos. Jo, ja ļoti vēlas-tad var 🙂

 17. Kristiāna, 23 gadi, studente
  Pati vēl esmu jauna un staroju tāpat, bet mammucītim, mani audzinot, nemanot piezagušās grumbiņas, un, lai viņas āda atgūtu otro jaunību, Clarisonic Mia2 būtu vislabākā dāvana zem māmiņas Ziemassvētku eglītes!

 18. Par: Zane, 28 gadi, koordinators vides projektos. Lai izdodas iecerētais. Un silti svētki.

 19. Par Zani (Zane, 28 gadi, koordinators vides projektos). Lai piepildās sapņi. Lai jauki svētki!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.