PIEDALIES konkursā un laimē zobu kopšanas komplektu no ECODENTA

Ziemassvētkiem tuvojoties, esam sarūpējuši tev jauku pārsteigumu! www.espati.lv kopā ar Ecodenta aicina tevi piedalīties pirmssvētku konkursā, kurā ir iespēja saņemt lielisku balvu no Ecodenta – produktu komplektu Ziemassvētku noskaņās tavam skaistajam smaidam!

KĀ PIEDALĪTIES KONKURSĀ?
Vienkārši – uzraksti mums savu atbildi uz jautājumu: „Kas liek tev smaidīt?”, un laimē produktu komplektu skaistam smaidam no Ecodenta!

Sūti savu atbildi uz e-pastu [email protected] ar norādi „Ecodenta konkursam”, noteikti neaizmirsti norādīt arī savu vārdu, nodarbošanos, vecumu un kontakttālruni. Kopējais iesūtāmās atbildes garums – ne vairāk kā 40 vārdi.

Katru dienu īpašā publikācijā būs iespējams lasīt jūsu iesūtītās atbildes! Gaidīsim tavu atbildi līdz šī gada 18. decembrim, konkursa uzvarētāja tiks paziņota 21. decembrī! Līdzjutējiem būs iespēja raksta komentāros balsot par sev tīkamāko atbildi, pieļaujamais balsu skaits no vienas IP adreses – 1 reize dienā, pārējie balsojumi no šīs IP adreses netiks ņemti vērā.

Balsojums notiek šeit: Lasi ECODENTA konkursa dalībnieču iesūtītās frāzes un BALSO

Konkursa uzvarētāju izvēlēsies Ecodenta kopā ar www.espati.lv, ņemot vērā arī līdzjutēju balsojumu. Iesūtīto atbilžu vērtēšanas kritēriji – interesantums, atraktivitāte, godīgums un sirsnība! Tādēļ – neierobežo savu fantāziju un iesūti savu atbildi, jo mums visām taču ir kas tāds, kas liek pasmaidīt, vai ne?

Un atceries – konkursa uzvarētāja balvā saņems produktu komplektu Ziemassvētku noskaņās skaistam smaidam no Ecodenta – kanēļa zobu pastu, apelsīnu mutes skalojamo līdzekli un lielisku zobu birstīti!

Ecodenta mutes dobuma kopšanas produkti apvieno moderno zinātni un dabu. Izgatavoti no ekoloģiskām un dabīgām izejvielām, bez kaitīgiem piejaukumiem, tie maina attieksmi pret mutes dobuma higiēnu. Ecodenta zobu pastas un mutes skalojamie līdzekļi ir bagātināti ar rūpīgi izvēlētiem, dabīgiem augu ekstraktiem, kas palīdz novērst dažādas mutes dobuma problēmas un nodrošina ikdienas higiēnu. Ecodenta zobu pastas satur dabīgo kalciju Kalident, kas stiprina zobu emalju, aizpilda mikroplaisiņas un skrāpējumus. Šis kalcijs ir tāds pats, kāds jau no dabas ir mūsu zobu emaljas sastāvā. Tāpat Ecodenta zobu pastu un mutes skalojamo līdzekļu sastāvā ir zaļās tējas ekstrakts, kas zinātniski ir pierādīts, kā līdzeklis, kas spēj novērst aplikuma veidošanos, neitralizēt baktērijas un novērst nepatīkamu elpu. Ecodenta mutes dobuma kopšanas līdzekļi ir izstrādāti sadarbībā ar zobārstiem. Tie ir līdzekļi, kurus radījusi pati daba, bet pilnveidojusi zinātne.

Vairāk informācijas – www.ecodenta.lv

1 komentārs

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.