ECODENTA konkursa REZULTĀTI

Ir noslēdzies pirms nedēļas www.espati.lv un ECODENTA izsludinātais Ziemassvētku konkurss. Pateicamies visām dalībniecēm par piedalīšanos, un visiem līdzjutējiem par atbalstu un balsošanu! 



Konkurence bija sīva un konkursa uzvarētājas izvēlēties nebija viegli, tomēr www.espati.lv kopā ar ECODENTA, ņemot vērā arī līdzjutēju balsojumu, par trīs labākajām ir atzinušas:



Dagnija, 33 gadi, laborante

Es ikdienā cenšos pasmaidīt un priecāties par mazajiem dzīves sīkumiem: "labrīt" no autobusa šofera, uz palodzes uzziedējušā kaktusa, veikalā nopirktiem garšīgiem mandarīniem, par to, kas neprasa neko lielu, bet ir tik ļoti sirdi sildošs un smaidu raisošs.


Aija, 28 gadi, strādā par mammu

Man smaidīt liek mans "priekšnieks". Strādājot par mammu mani iepriecina viss – vārdi, bučas, grimases. Katru diena neatkārtojama un jaukāka par iepriekšējo. Šobrīd topā ir mēģinājumi runāt, protams, mēs saprotamies pa savam.

Kristīne, 22 gadi, studente
Ikdienā man smaidīt liek mazās izdošanās, ikkatrs sasniegtais mērķis – vai tas būtu izdevies pārsteigums mīļajiem, vai veiksmīgi aizstāvēts kursa darbs. Smaids slēpjas ikdienas brīnišķīgajos sīkumos.
Visas trīs uzvarētājas balvā saņem zobu kopšanas kompletu skaistam smaidam no ECODENTA.

Ecodenta mutes dobuma kopšanas produkti apvieno moderno zinātni un dabu. Izgatavoti no ekoloģiskām un dabīgām izejvielām, bez kaitīgiem piejaukumiem, tie maina attieksmi pret mutes dobuma higiēnu. Ecodenta zobu pastas un mutes skalojamie līdzekļi ir bagātināti ar rūpīgi izvēlētiem, dabīgiem augu ekstraktiem, kas palīdz novērst dažādas mutes dobuma problēmas un nodrošina ikdienas higiēnu. Ecodenta zobu pastas satur dabīgo kalciju Kalident, kas stiprina zobu emalju, aizpilda mikroplaisiņas un skrāpējumus. Šis kalcijs ir tāds pats, kāds jau no dabas ir mūsu zobu emaljas sastāvā. Tāpat Ecodenta zobu pastu un mutes skalojamo līdzekļu sastāvā ir zaļās tējas ekstrakts, kas zinātniski ir pierādīts, kā līdzeklis, kas spēj novērst aplikuma veidošanos, neitralizēt baktērijas un novērst nepatīkamu elpu. Ecodenta mutes dobuma kopšanas līdzekļi ir izstrādāti sadarbībā ar zobārstiem. Tie ir līdzekļi, kurus radījusi pati daba, bet pilnveidojusi zinātne. 



Vairāk informācijas – www.ecodenta.lv

https://www.youtube.com/watch?v=dU4mRU1H9KE

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.