Birka: vielmaiņa

PLAKANA vēdera noslēpums – KĀDS tas ir?

Mēs visas gribam būt skaistas, turklāt – neatkarīgi no savu gadu skaita. Un tas ir iespējams, ar nosacījumu, ka tu zini, kam un kurā vecumā ir jāpievērš vislielākā uzmanība. Skaidrs, ka tavs ķermenis un norises tajā 50 gados nav tādas pašas, kā 20 gados. To zinot un ņemot vērā, ir iespējams saglabāt slaidu figūru un skaistu vēderu ikvienā vecumā!

8 garšvielas, kas UZLABOS gan ēdienu, gan arī tavu VIELMAIŅU

Garšvielas spēj ne tikai bagātināt ēdienu, bet arī veicināt un uzlabot vielmaiņu, palīdzēt sasniegt vēlamo svaru. Izklausās pēc skaistas pasakas? Taču tā ir patiesība – regulāri lietojot konkrētas garšvielas, tām piemīt arī ārstnieciskas īpašības. Kādas? Par to šoreiz!

DIĒTA bez rezultātiem – vai vainīga VIELMAIŅA?

Vai Tev ir nācies saskarties ar situāciju, kad centies ievērot diētu jau ilgāku laiku, taču efektivitātes ne grama? Tā vietā, lai slīgtu sevis noniecināšanā un depresijā, varbūt laiks ar neskaidrajiem jautājumiem vērsties pie speciālista – endokrinologa? Ja nu iemesls tam ir traucējumi vielmaiņas darbībā?

Viegli ievērojami padomi VIELMAIŅAS uzlabošanai

Ne visas no mums var ēst visu ko vien vēlas un kad vien vēlas, jo ne visām mums vielmaiņa ir ātra. Lai pa dienu tavas apēstās kalorijas ātrāk sadedzinātu, tev ir jāpiepalīdz nedaudz savam organismam un vielmaiņai. Vielmaiņa pamatos ir vistiešākā nozīmē saistīta ar tauku dedzināšanu. Tas ir bioķīmisks process, kas norisinās mūsu ķermenī – uzturvielu noārdīšana asinīs pēc tam,…

MAZINI ikdienas STRESU ar īsto PĀRTIKU!

Mūs ikdienā ik uz soļa pavada stress – to veido saspringts grafiks, rūpes par praktiskām lietām, situācijas ikdienā, kuras mūs izsit no līdzsvara utt. – tā varētu uzskaitīt daudz, daudz iemeslus. Stresu rada arī neveselīgs uzturs, savukārt pareizs uzturs palīdz mūsu organismam pārvarēt stresu vai vismaz kontrolēt tā ietekmi. Stresa laikā organismā sāk cirkulēt toksiskas vielas, kas rada nogurumu, palielina…