Birka: seksa pozas

5 LABĀKĀS seksa pozas SIEVIETES baudai

Lūk, 5 seksa pozas, kas ir vislabākās un piemērotākās mums – sievietēm. Vislabākās tādēļ, ka šīs pozas ir visērtākās, lai gūtu baudu. Izrādās, ka nekādi sarežģīti triki un meistarstiķi gultā nav jāveido – viss ģeniālais tiešām ir vienkāršs.

8 vērtīgas grāmatas par SEKSA MĀKSLU

Šoreiz espati.lv devās izlūkgājienā pa lielākajiem grāmatu apgādiem un veikaliem Latvijā. Mūsu mērķis bija apkopot tās labākās grāmatas par seksa mākslu, kas ir izdotas latviešu valodā, un brīvi pieejamas lielākajās grāmatnīcās visā Latvijā. Lasi tālāk, novērtē un papildini arī savu grāmatu plauktu!

10 bīstamākās SEKSA POZAS

Seksa pozas. Bīstamākās seksa pozas. Vēlme dzīties pēc arvien jaunām izjūtām seksuālajā dzīvē, var radīt nopietnus draudus tev un tava partnera veselībai – šoreiz piedāvājam ceļvedi 10 bīstamāko seksa pozu iepazīšanā.

Prom no guļamistabas, brīvā dabā!

Saule, reibinošas naktis, viegls apģērbs – nešaubīgi, vasara ir visseksīgākais gadalaiks. Un kā gan labāk izbaudīt šo gadalaiku, ja ne ik pa laiciņam izmukt no guļamistabas un doties brīvā dabā! Sekss brīvā dabā ir īpaši juteklisks, jo šeit klāt nāk papildus maņas – rosinošas skaņas un smaržas. Lasi par to, kādās vietās mīlējušās citas dāmas, un kāda katrai vietai bijusi…