Kāds sekss ir GARLAICĪGS – 10 VĪRIEŠU viedokļi

Sākoties satikties, arī sekss parasti ir spontāns, interesants un kaislīgs. Gadiem ejot, šis tas mainās. Arī sekss. Un reizēm gadās, ka guļamistabā iezogas garlaicība. 10 vīrieši (atsevišķos gadījumos vārdi ir tikuši mainīti) mums uzticēja to, kas viņiem sāp visvairāk – kas ir tas, kas seksu padara garlaicīgu un neinteresantu?

10 GARLAICĪGĀKĀS LIETAS SEKSĀ:
Arvīds, 40 gadi:
„Rutīna. Esam ar sievu precējušies jau 14 gadus. Toreiz sen atpakaļ bija visādi eksperimenti un izdoma, tagad tas viss ir pazudis. Sekss visu laiku ir vienāds – mēs noģērbjamies, nedaudz skūpstu, es paspēlējos ar viņas krūtīm, viņa uzrāpjas man virsū uz dažām minūtēm, un parasti viss beidzas misionāru pozā, jo viņai tā esot visērtāk. Tas arī viss. Un tā ir katru reizi.”

Valdis, 36 gadi: „Rets sekss. Mums ir 2 bērni, kas prasa savu, darbi un skriešanas. Es to visu saprotu, bet tā taču ir visiem! Tikai citiem ir sekss biežāk kā mums. Viņa grib seksu tikai brīvdienās, un arī tad – ne vienmēr. Darba dienās – aizmirsti! Viņa ir nogurusi, nav garastāvokļa, nav vēlēšanās, bērni dzirdēs utt. iemeslus viņa māk atrast.”

Gundars, 34 gadi: „Viņa negrib orālo seksu. Agrāk gribēja un darīja. Tagad tas ir tik reti, ka es pat neatceros pēdējo reizi, kad tas bija. Kad uzprasos, viņa parasti atbild kaut ko nekonkrētu vai neatbild neko. Es nesaprotu, man liekas, ka tā ir normāla un vajadzīga seksa sastāvdaļa.”

Māris, 43 gadi: „Nav skūpstu. Kad mīlējamies, mums ir skūpsti tikai uz lūpām un viss. Viņa neskūpsta mani ne uz kakla, ne krūtīm ne kur citur. Bet vīrietim arī patīk, ja ir skūpsti, tā nav tikai sieviešu vēlme. Esmu viņai to teicis, bet viņa saņemas uz pāris reizēm un tad atkal nekā.”

Aleksandrs, 29 gadi: „Viņa ir atslābusi ar skaistas apakšveļas iegādi. Kad sākām tikties, mana draudzene vienmēr padomāja par apakšveļu – vienmēr viss bija saskaņots, skaists, jauns un kārdinošs. Tad lēnām sākās nesaskaņošana – biksītes vienas, krūšturis cits. Ok, arī tad, ja ir smuki, viss labi. Bet tagad, kad esam kopā jau 5 gadus, viņa vairs neiespringst uz vešiņām. Bieži tā ir tā ērtā veļa, kas nespiežot, neberžot un nespīdot cauri drēbēm. Labi, ikdienā var nēsāt, ko grib, bet es gribu redzēt arī ko īpašāku! Vismaz reizēm!”

Jānis, 45 gadi: „Viņa man nepieskaras. Ar sievu kopā esam jau 17 gadus. Viņa vairs nepieskaras man TUR. Un tas kaitina, atsvešina un padara seksu garlaicīgu. Tā ir mana jutīgā vieta un es gribu, lai viņa tai pievērš uzmanību. Esmu mēģinājis viņas rokas virzīt uz turieni, bet pati viņa to nedara. Tas riktīgi uzsit asinis.”

Viktors, 28 gadi: „Viņa grib visu tikai sev. Lai es viņu uzbudinu, iekarsēju un tad sekss. Bet es arī kādreiz kaut ko gribu. Piemēram, masāža – jā viņai ļoti patīk masāža. Ilga un izjusta. Bet, ja es izsaku vēlmi, ka arī gribētu masāžu, viņa iztur 2 minūtes un paziņo, ka rokas esot nogurušas. Tas ir kaitinoši, jo priekšspēle ir abiem, nevis tikai, lai uzkarsētu viņu.”

Didzis, 32 gadi: „Nav spontanitātes. Sekss ir tikai vakarā, kad esam gultā. Man gribētos vairāk spontanitātes, seksu arī kādreiz dienā, kaut kur citur, nevis tikai vienā veidā, vienā laikā un vienā vietā. Viņa nekad neiesaka seksu, es esmu iniciators. Un, ja es to izdaru ne tik pierastā veidā, viņa pasmejas un saka, lai beidzu ākstīties.”

Imants, 39 gadi: „Sekss ir īss. Mēs mīlējamies fiksi un tikai vienu reizi. Tad viss, viņa saģērbjas un paziņo, ka viņai nāk miegs. Bet man gribās vēl. Agrāk mums bija ilgas un kaislīgas seksa naktis. Arī tad, ja otrā rītā ir jāceļas un jāiet uz darbu.”

Raivis, 35 gadi: „Nav dažādības. Mana draudzene seksā akceptē tikai ērtās pozas un nevēlas izmēģināt jaunas lietas. Jaunas pozas parasti viņai nepatīk, jo ir neērtas, lauž, spiež un neļauj atbrīvoties. Erotiskāku filmu paskatīšanās ir fui, arī neķītrību runāšana ir fui. Esmu mēģinājis piedāvāt rotaļlietas, bet nu jau vairs kādu laiku to nedaru, jo zinu, kāda būs atbilde. Un par kādu erotiskākas veļas izgājienu no viņas puses es laikam varu pat nesapņot. Cik ilgi izturēšu, nezinu.”

22 komentāru
 1. DAIĻĀS DĀMAS, TAD NEBRĪNATIES, KA JŪSU VĪRIEŠIEM IR MĪĻĀKĀS!
  Līdzjūtība vīriešiem, vairākus gadus šitā mocīties 😀

 2. Paši vainīgi, jo TĀDAS garlaicīgās(tikumīgās) jūs precat, bet kaislīgās, spontānās sievietes ir tikai izklaidēm. Nu tad nav ko čīkstēt, ja jau 29 gadu vecumā ar mīlēšanos ir problēmas, kas tad notiks 45 gados? Bet nu līdz 45 gadiem gan jau, ka būsiet izvārtījušies pa mīļāko gultām un sapratuši, kas ir kaisle.
  Nožēlojami…..fui!!!

 3. otrā visvairāk kaitina tas ,kas pašam sevī nepatīk…atliek secinàt,dārgie kungi,ka paši arī neesat nekādi seksa giganti :(jā,un par mīļākajām- kāpēc apbēdināt divas sievietes,ja nevarat iepriecināt vienu?

 4. Piekritīšu, ka sievietes izlaižas kad kļūst pārliecinātas, ka viņas vīrietis no viņas nekur vairs nespruks, taču – tā ir muļķīga iedoma, jo vienmēr būs kāda, kura pratīs iekārdināt tādu izlaidušās sievietes vīru ar koķetīgu skatu, skaitstu un caurspīdīgu veļu, zeķturīti ar zeķēm, korseti, orālu, ilgu un kaislīgu seksu, neķītrību iečukstēšanu ausī……………. tāda kā es. Protams, arī vīrieši nav eņģeļi, taču, katra sieviete savu vīrieti veido pati no nekā;))

 5. Jaunajiem džekiem no tādām beibēm jālaižās ko kājas nes, bet vecajiem, ja nav drosmes pamest “ideālo” sieviņu, tad ir 1 izeja – laba mīļākā, kas vienmēr būs mīļa, saprotoša, izdomas bagāta un kaislīga, ja arī priekš tā trūkst drosmes, tad paši vien vainīgi un nav jābrīnās, ka “gavējat”:)

 6. Diemžēl nākas secināt,ka patiesība ir vecajā parunā-kā sauc,tā atskan…Ko Tu Vīrieti dari,lai Tava garlaicīgā sieviņa Tevi gribētu?Truli blenz tv uz elegantām kundzītēm zeķturos un skaistās vešiņās,un sapņo,ka nu tik visas tā vien skries pie Tevis…varbūt nopērc pats šos mazos,skaistos nieciņus,un uzdāvini savai mīļajai(sievai,ne mīļākajai)iepriecināsi sevi un viņu.

 7. Hmmm… man liekas ka kaut kas no šī visa ir neizbēgams attiecībās… ja paši nestrādā pie tā lai būtu citādi. Jo tas jumts kas lido prom sākumā ar laiku vairs nelido. Viss zināms, pazīstams nav vairs tās atklāsmes. Bet piekrītu tam ka arī večiem ir par to jādomā nevis tikai jāgaida ka sieviete būs baigā seksuālā. Pašiem arī jādomā par to dažādošanu. Baigi patiesība sarežģīta tēma.

 8. Stulbie veči. Ja paprasītu sievietēm, arī būtu ko pateikt šajā lietā. Piemēram ka viņi nejēdz kā uzbudināt. Domā ka ar tām 2 minūtēm pietiek lai uzvilktos. Un arī par to ka paši bieži ir nekopti ar nesmuku veļu kas to gribēšanu nevairo.

 9. Hahaha..Man ir viens jautaajums, ko shie viirieshi dara, kad paarodas maajaas no darba ? Vai paliidz sievai , vai to nedara ? Ja nepaliidz, bet gaida,ka sieviete paveiks visus maajas darbus, nav briinums, ka vinja ir nogurusi un neko citu kaa guleet negrib. Tiem, kas suurojas, ka nav sievai skaistaas veljas, iesaku nopirkt un uzdaavinaat savai sievietei.Tos izmeerus jau var noskaidrot. Un, jaa, skaistaa velja skaisti maksaa, bet ti nu viirieshi aizmirst gan..Ja sievietei ir jaadomaa par finanseem, kur dabuut naudu, lai pietiktu maksaajumiem un paartikai, bet viirs neliekas par to ne zinis, tad nudien neatliek nepiecieshamaa summa veljas iegaadei. Un veel,
  sievietei dereetu teikt komplimentus, reizeem uzdaavinaat ziedus, var aiziet abi uz kino, apmekleet teaatri vai operu..Buus citaadaaka attieksme no sievas puses. Tam, kas njaud par skuupstiem- pats kaadreiz arii sievieti samiiljo, noskuupsti, nevis gaidi, kad vinja to dariis..Nu..kauns, ka shaadi neaattapiigi viirieshi ir, kas it kaa ir upuri..Nu..dariet tacju kaur ko reaalu lietas labaa..nu izturieties pret sievieti kaa pret karalieni, nevis kaa pret maajkalpotaaju..

 10. Var jau biedēt, ka atradīs mīļāko, tāpēc ka mājās nav labi. Un es teikšu-durvis ir tur, pat čemodānus palīdzēšu sakrāmēt. Ja nu ir tik slikti, tad kāpēc necenties ko labot. Un nevajag tos tekstus-es jau piedāvāju, es jau roku virzu uz to ko gribu…Izslēdziet savu ego un padomājiet, vai sieviete arī to grib, vai grib tā vai citādāk. Jā, man negribas vairs savu vīrieti, jo apnikusi tā mēbeles, kas vakaros guļ uz dīvāna, sūc alu un blenž TV, kamēr es taisu vakariņas, mazgāju traukus, izmazgāju grīdu, izmācos kopā ar bērnu mājasdarbus, nolieku bērnu gulēt, gludinu veļu… Jā, man negribas vairs viņu, un domāju, ka ir pamats!

 11. Njaa. Virieshi ir diezgan kritiski. Bet pirms paarmest ka sievq vairs negrib seksu tik biezhi vai negrib vairs kaur kur pieskartiea un samiiljot… paskaties spigulii un sevii iekshaa… vai tu esi taads pats skaists, kopts, atraktiivs kaads biji pirms 15 gadiem? Varbuut esi nolaidies un apresneejies, neievero higieenu, nejeedz uzvilkt skaistu un tiiru apakshvelju nevis nonesaatas semejkas? Varbuut netiiri zobus vai neej pie zobaarsta, varbuut tev smird elpa cai kas cits…. juutas ir juutas bet sex uzbudinajyms ir kas cits. Var milet cilveku bet neiekaarot… un lai Tevi kaads gribeetu un iekaarotu ir jaseko sev liidzi lai sievai buutu kaardinajums skatoties uz tevi nevis vienaldziba vai riebums. Un otraadi…

 12. Jā, veči bieži palaižas – uzaudzē lielus vēderus, nav pārāk tīrīgi, piekrītu par to, ka netīra zobus un nemaina apakšveļu 🙁 Man arī tādu nekārojas 🙁

 13. ak, apbižotie nabadziņi. visas muļķes un izmantotājas, tikai jūs balti un pūkaini, ak vai dieniņās, kas par nelaimi.
  Uzdodiet taču vienreiz sev jautājumu, kāpēc viņa negrib? mani, tik lielisko, tīro un smaržīgo, ar apkoptiem nagiem, svaigu elpu, utt.

 14. Ja sieviete ir jūsos neieinteresēta kā seksa partnerī,tad ir tikai viena vaina -pats vīrietis. Ar īsto vīrieti tā nebūs. Paskatieties paši uz sevis,kad pēdējo reizi sakopāties,nopirkāt sev jaunu apakšveļu,un ja reiz gribi,lai sieva ģērbjas skaistā apakšveļā – nopērc viņai to. Te tie komentāri kā maziem bērniem. Sāciet novērtēt savas sievietes,pievērsiet viņām uzmanību,ko sēsi,to pļausi

 15. Piemēram, par veļu runājot – varbūt šķiet, ka vīrietis tā pat nepamana, neko nesaka, tad nu – kāda jēga censties, domāt, ja vīrietim tā pat ir vienalga? Uzvelk ērtāko un miers. Bet, vīrieši, ja nu tik ļoti gribas, lai sievietei ir tā seksīgā veļiņa – kādēļ nenopirkt un neuzdāvināt? Un, pēc pieredzes – atrunas sākas tad, kad negribas kašķēties par patiesību… Palutiniet savas sievietes, uzdāviniet ziedus. Kā var gribēt seksu un spontanitāti tā kā attiecību sākumā, ja pašā ikdienā ir rutīna? Nečīkstiet, pacentieties!

 16. Varbut,ka vinu sievietes ir pargurushas un ruupju nomaktas,jo vini nedara to,kas viniem butu jadara.

 17. Ar tagadējo draugu dzivoju kopā jau 2 gadus,bet pirms tam bijam mīļākie 15 gadus.Agrāk sex ar viņu bija kā pasakā,bet tagad tāda sajūta ka viņš apmierina savas vajadzibas un viss..pirms TĀ pat skūpsti reti kad ir.
  Mums sievietēm galvenais ir ikdienas attieksme no stiprā dzimuma un pēc tam gulta.Kas tad ir tik ļoti mainijies kapēc nevar viss turpināties kā agrak?

 18. Un ko darīt,ja visas šīs vīriešu nosauktās lietas daru arī pēc 8 gadiem attiecībās,bet vīrietim vienalga nav labi.Grib seksu trijatā,ja nē – šķiršanās!!!Ko tad darīt???? 🙂

 19. Tā jau ir tikai viena puse no stāsta. Sievietei vajadzīga arī emocionālā puse. Ja vīrietis grib tikai seksu, bez jebkādas ikdienas mīlestības apliecinājumiem, tad arī negribēs seksu.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.