5 LABĀKĀS seksa pozas SIEVIETES baudai

Ja vīriešiem noskļūšana līdz baudas virsotnēm nāk vieglāk, tad sievietēm parasti ir vairāk jāpiestrādā. Pamatā tas ir tādēļ, ka vīrieši spēj koncentrēties tikai uz seksu, kamēr mēs seksa laikā pagūstam galvā pārcilāt gan šodien paveikto, gan rīt darāmo. Un, ja ieņemtā poza vēl nav ērta, jo kaut kur par daudz spiež un kaut kur par daudz berž, tad par baudu vari pavisam aizmirst. Lūk, 5 seksa pozas, kas ir vislabākās un piemērotākās mums – sievietēm. Vislabākās tādēļ, ka šīs pozas ir visērtākās, lai gūtu baudu. Izrādās, ka nekādi sarežģīti triki un meistarstiķi gultā nav jāveido – viss ģeniālais tiešām ir vienkāršs.

MISIONĀRU POZA + SPILVENTIŅŠ. Jā, jā tā pati vecā labā misionāru poza. Tikai ar vienu mazu papildinājumu – spilvenu zem tava dibena, kas paceļ gurnus un ļauj viņam iekļūt tevī dziļāk, kā arī rada lielāku berzi. Viņš pilnībā kontrolē notiekošo, tu guli, koncentrējies un izbaudi. Skan labi, vai ne? Lai vai kā par šo pozu tiek runāts, ka tā ir garlaicīga, novecojusi utt., tomēr šī ir teju vienīgā seksa poza, kas sniedz vislielāko tuvības sajūtu un, jā, arī ir viena no piemērotākajām tieši sievietes baudai.


NO AIZMUGURES + VIŅA ROKAS.
Derēs visi veidi, kādos tas ir iespējams, ar vienu noteikumu – viņš tev palīdz. Ja vīrietim ir prasmīgas rokas, viņš zinās, ka palīdzēt tev ātrāk sasniegt baudas virsotnes. Ja nav – parādi viņam, kā tas darāms, vadi viņa rokas! Svarīgi ir arī, lai viņš nesteigtos, jo šī poza parasti arī ļoti iet pie sirds stiprajam dzimuma, kuram var rasties vēlme sākt steigties un sasniegt beigas pēc iespējas ātrāk. Taču atslēga ir trīs vārdos – ilgi, dziļi, stimulējoši.


MISIONĀRU POZA + VIŅA ROKAS.
Vēl viena misionāru pozas variācija. Sākums tāpat kā klasiskajā variantā, bet pēcāk tu pacel savus gurnus uz augšu un nodod tos viņa spēcīgajām rokām. Šādi iespējams sajust vīrieti ļoti dziļi, tuvība ir izteikta, stimulācija – spēcīga. Ja vēl neesat mēģinājuši, tiešām ir tā vērts!


TU VIRSŪ DAŽĀDOS VEIDOS.
Klasiskā jātnieces poza. Kādēļ? Pamatā tas ir tādēļ, ka šī poza tev ļauj būt noteicējai pār ritmu, ātrumu, intensitāti. Tā ļauj izjust savu vīrieti pilnībā, turklāt, lielai daļai sieviešu, tieši šī poza ir tā, kuras laikā iespējams kontrolēt savu orgasmu – pasteidzināt to. Ja nepieciešams, ļauj, lai vīrietis izmanto savas rokas papildus stimulācijai. Šo pozu var variēt – izmantojiet ne tikai gultu, bet arī, piemēram, krēslu utt. Tāpat arī vērts pamainīt puses – jātniece, tikai apgrieztā veidā (ar skatu uz vīrieša kājām) ir poza, kas sniedz pilnīgi citas sajūtas. Ļaujiet vaļu fantāzijai!

NO SĀNIŅA. Izskatās visai sarežģīti, bet, kad izdodas, tad ir tā vērts. Šīs pozas trumpis – tās sniedz spēcīgu stimulāciju tieši sievietei, turklāt, viņa var arī kontrolēt visu procesu. Lai dažādotu pozu, sieviete var mēģināt noliekties uz priekšu vai atliekties uz aizmuguri. Princips patiesībā ir visai līdzīgs jātnieces pozai, tikai ar dažām atšķirībām, lai tā teikt – piemestu pipariņu!

5 komentāru
  1. Kāda ir misionāru pozas galvenā priekšrocība? Ka tev nav jāredz, ko tu drātē. Ģimenes un visas sabiedrības pamatu pamats.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.