10 bīstamākās SEKSA POZAS

Seksa pozas ir tēma, kas jau gadu tūkstošiem nodarbinājusi cilvēku prātus daudz un dažādās kultūrās visā plašajā pasaulē. Šai tēmai ir veltīti gan mākslas darbi, gan neskaitāmi literatūras sacerējumi un grāmatas. Tiek meklētas īstās seksa pozas visdažādāko problēmu risināšanai – veselības problēmām, labākai bērna ieņemšanai, arī maksimālas baudas iegūšanai kā vīrietim, tā sievietei, un, protams, arī seksuālās dzīves dažādošanai. Taču reizēm vēlme dzīties pēc arvien jaunām izjūtām seksuālajā dzīvē, var radīt nopietnus draudus tev un tava partnera veselībai – šoreiz espati.lv tev piedāvā ceļvedi 10 bīstamāko seksa pozu iepazīšanā!
 
10 BĪSTAMĀKĀS SEKSA POZAS
Pirmā – Londonas tilts (London Bridge)

 

Seksa poza, kas prasa izcilu lokanību no vīrieša un lielu drosmi no sievietes puses. Tieši vīrietis ir tas, kurš šajā gadījumā pilda tilta funkcijas, izliecoties mums visiem no skolas laiku fizkultūras stundām tik pazīstamajā veidojumā – tiltiņā. Mīļotā sieviete savukārt uzraušas savam vīrietim virsū (to gan skolā nemācīja) un prieki var sākties… taču diemžēl arī tik pat ātri beigties. Ja tavs mīļotais ir mākslas vingrotājs, tad, iespējams, šī poza viņam būs pa spēkam, citos gadījumos varbūt labāk izvēlēties ko mazāk ekstravagantu, jo, lai kādas baudas virsotnes nesolītu šīs pozas izgudrotāji, skaidrs ir viens – sastiepta mugura un izmežģītas rokas ir tikai mazākās no traumām, ko var iegūt šādi nodarbojoties ar seksu…

Otrā – Ķerra (Wheelbarrow)

 

Šoreiz galvenajā – ķerras – lomā esi tieši tu! Un tavs vīrietis darbojas kā ķerras stūmējs. Pirmajā brīdī šķiet – kas gan tur tik grūts vai bīstams? Izrādās, ka ir gan – šādu pozu var izvēlēties vien tās sievietes, kuras ir pilnīgi pārliecinātas par savu roku muskuļu spēcīgumu un izturību. Pretējā gadījumā nododoties mīlas priekiem ķerras pozā, sevišķi, ja šie prieki ilgts salīdzinoši ilgi, tu riskē iedzīvoties ne vien muskuļu sāpēs un pat krampjos, bet arī kādā samežģītā plecā. Lieta vienkārša – ķerras stūmējs savā aizrautībā gluži vienkārši nejutīs to brīdi, kad tavas rokas no noguruma jau būs sākušas trīcēt un ļodzīties!

Trešā – Pārtrauktais kongress (Suspenden congress vai bodybuilder)

   

Jā, šī ir poza, kuru parasti noteikti neaizmirst parādīt katrā sevi cienošā filmā, kuras galvenos varoņus saista kaislīgs romāns – viņš viņu paķer, paceļ gaisā, piespiež pie sienas un iegūst turpat uz vietas. Dzīvē diemžēl viss nav tik vienkārši un skaisti kā kino filmās. Ja jūs esat nodomājuši mīlas priekiem nodoties ilgāk kā minūti, tad skaidrs, ka šī poza var sagādāt ne mazums nepatīkamu sajūtu. Uz vīrieša rokām gulstas viss sievietes svars, savukārt pati sieviete ir atkarīga vien no šīm rokām, kas viņu šķir no piezemēšanās uz grīdas ar skaļu būkšķi! Turklāt, kas ir pats baismīgākais – šis būkšķis var nākt komplektā arī ar apskādētu (lai neteiktu salauztu) tava mīļotā mantību.
Ceturtā – Pakaļējais ritenis (Backdoor cartwheel


 
Seksa poza, kurā gan tu, gan tavs mīļotais tēlojat riteņus. Viņš šķiet ir tas pakaļējais ritenis. Taču skaidrs ir viens – ja abi ar mīļoto neesat cirkus mākslinieki, tad labāk šo brīnumaino seksa pozu atstājiet tiem, kuri tādi ir. Bildē jau izskatās skaisti, taču dzīvē var rasties zināmas problēmas – sākot no sasitumiem un samežģījumiem un beidzot ar visai nopietnām traumām, no kurām izvairīties vislabāk var vienkārši nemēģinot šādus trikus mājās. Vispār jau vairāk izskatās pēc īstas mākslas vingrošanas, nevis seksa pozas, taču ja kāda ir ko tādu mēģinājusi – aicinām dalīties pieredzē!

Piektā – Kāju mežģis (Incline leg) 

 
Šī ir seksa poza, kurā jāsaliecas gan tev, gan tavam mīļotajam, taču jēgas tā īsti nav nekādas. Varbūt no malas neizskatās diez ko bīstami, taču, ja paanalizē ciešāk, tad skaidrs, ka sievietei šā mīlas prieku poza draud ar pamatīgu kāju nogurumu, muskuļu sāpēm un pat krampjiem, jo no viņas tā prasa nepārtrauktu tupēšanu uz pirkstu galiem un vēl arī aktīvu kustēšanos. Taču tavam mīļotajam vīrietim šīs seksa pozas piekopšana ver beigties daudz bēdīgāk, kā vien ar sāpošiem muskuļiem – pētījumi rāda, ka šī ir poza numur viens, kuras laikā vīrieša mantība tiek saskādēta vai tautas valodā – vienkārši salauzta.
Sestā – Kustīgais stabs (Pogo stick)


Ideja līdzīga kā pārtrauktā kongresa pozas gadījumā – tavs mīļotais tur tevi burtiski uz savām rokām un kustina augšu un lejup. Vienīgais – viņš nav tevi piespiedis pie sienas, kas padara šo pozu vēl bīstamāku par pašu pārtraukto kongresu. Iedomājies – nogurušas mīļotā rokas, kurām jānotur viss tavs svars, aktīvi jākustina tevi augšup un lejup, un, ja tam visam vēl pievienojas nogurums un sviedri… Rezultātā galvenais, uz ko vari cerēt – lai krītot tev apakšā būtu kas mīksts, nevis cieta grīda. Uzjautrinoši? Protams, līdz brīdim, kamēr tu neesi šīs situācijas galvenā varone.

Septītā – Spiediens (Pressed position

Šādi nodarbojoties ar mīlas priekiem galvenais cietējas var izrādīties tieši vīrietis. Varbūt pirmajā brīdī šķiet, ka poza ir itin nevainīga, taču, ja aizdomājamies par to, ka vīrietim nākas salocīties deviņos līkumos, turklāt vēl aktīvi kustēties, tad ir skaidrs, ka visa šā padarīšana var beigties visai nelāgi. Eksperti piesola muskuļu sāpes un krampjus vieglākajā gadījumā un gurnu mežģījumu smagākajā. Varbūt ir vērts pameklēt kādu ne tik ekstravagantu veidu kā gūt baudu no nodarbes, ko dēvējam par seksu?
Astotā – Muguras lauzējs (Back Breaker

Jau pats šīs pozas nosaukums nerada diez ko daudz šaubu par tās bīstamību – vai ne? No tava vīrieša šā poza prasa gan īpašu lokanību, gan varen izturīgu muguru, kas gan arī nemaz negarantē šīs pozas piekopšanu un pozitīvu rezultātu pēc tam. īpašs ieteikums uzmanīties tiem vīriešiem, kuru sievietes nav gluži pūciņas svarā. Starp citu, šīs pozas izgudrotāji paredzējuši arī visai ekstremālu tās izpildījumu – vīrietim vārda tiešajā nozīmē ir jākrīt atmuguriski gultā iekšā, un tā vairākas reizes… Ne velti pozai ir dots tieši šāds nosaukums, bet tik un tā netrūkst tādu pāru, kuri atkal un atkal iekļauj šo veidojumu savā mīlas ēdienkartē. Vēlēsim viņiem veiksmi, bet pašas izvēlēsimies ko mazāk bīstamu.
Devītā – Lakta (Anvil)


Poza, kas attiecīgajā literatūrā nereti tiek minēta kā viena no labākajām tieši sievietes maksimālas baudas gūšanai. Taču parasti nekur netiek minēts, ka tā pati sieviete ir tā, kuru šā poza visvairāk apdraud. Ja esi kaislīga jogas fane, tava gulta aprīkota ar lieliem un mīkstiem spilveniem, kā arī tavs mīļotais vīrietis ir tikai nedaudz smagāks par tevi, tad varat šo pozu izmēģināt. Visos citos gadījumos, sevišķi tajos, kad kaisle sasniedz tādus apmērus, kad nekas vairs nav kontrolējams, gatavojies, ka masiere būs pirmā, pie kuras tu dosies pēc šīs nakts.

Desmitā – Galvas sagrozītājs (Headspinner

Izklausās labi, bet būsim godīgas – izskatās gan ne pārāk. Patiesībā te pat nav ko komentēt. Skaidrs ir viens – ja jūs ar mīļoto esat gana izveicīgi, atlētiski, lokani un visādi citādi sagatavoti šādam mīlas prieku baudīšanas veidam, tad vēlam jums veiksmi. Taču pamatā domājams, ka visas piekritīs – sekss tomēr ir domāts vairāk baudas gūšanai, mazāk atlētisku triku veikšanai. Pie tā arī paliksim.

26 komentāru
 1. Pag, pag – tajā pēdējā attēlā, domāts ka dāma rotē vīrietim klēpī? Man šķiet ka pāris drīzāk pārsmiesies mēģinot ko tādu.

 2. Nu dažas ir izcilas! Iedomājoties tiltiņu jau tagad smiekli nāk! Vispār vājprāts, ko tik cilvēki neizdomā.

 3. Oho, mūsu mīļākā poza pieskaitīta pie bīstamākajām, jāzvana vīram, jāsaka, ka mēs esam cirka mākslinieki – nu ja viņš to vēl nezināja… 🙂 🙂 🙂

 4. Kura tā ir un kā jūs ar to tiekat galā? Jo es no šīm visām sev kā piemērotu varu iedomāties tikai laktu :))

 5. Neredzu šajās pozās neko bīstamu. Ja ir kaut nedaudz spēka un nav tauku blāķi, par kādiem jau sāk pārvērsties latvju slaidās un skaistās meitenes, tad šīs pozas var izpildīt bez problēmām.

 6. Es to pašu saku – neiet jau runa, ka nevar izpildīt, bet vai vajag? Ja man jāizvēlas, vai visu seksa laiku domaat par to, ka rokas tūlīt izlūzīs, vai labāk baudīt procesu, es izvēlos otro variantu 🙂

 7. Man jau šķiet, ka seksa laikā jāgūst prieks, nevis jāpierāda cik vingrs/lokans/nekrampjains ir tavs augums.

 8. Pēc 9 pozas, kaut kā vēl nav sanācis doties pie masieres 😀 bet vispār baigā akrobātika.

 9. manuprat devito pozu visas ir izmeginajushas, taa vairums virieshu ari milaka….bet parejas,mjaa piekritu trakaa airobika,kam tas vajadzigs..

 10. Lasiju un smejos, laudim patikas visu parspilet, bet prieks kam. Neesmu nekada mukene, ari mana gulamistaba ir nedaudz vairak ka 3 ertakas pozas manitas, bet nu sadi iznesties…, kam tas vajadzigs, nu ja vien iecerets saprast, ar kuru no pozam visatrak lauzt kaklu :), vai kadu citu kermena locekli.

 11. Mnuu – 9 pozai jābūt labai virsmai uz kuras to dara – ja piemēram ir mugurkaula problēmas, tad tāda poza nav ieteicama – man, piemēram pēc šitā 9 numura bija jāliek iekšā skriemeļi mugurkaulam.

 12. Par pozu Lakta nepiekritīšu… esmu teju 3 reizes smagāks par savu partneri, pagaidām neesmu viņu ne nospiedis, ne salauzis, bet baudījums un kontaktas ir visdziļākais!
  Protams slodze uz vīrieša rokām ir liela… nav jau māksla uzgulties dāmai!

 13. Devītā – Lakta (Anvil)

  Man si poza patik un ir biezi izmantota , bet neesmu ne jogas specialits un pie masiera del tas nav nacies doties!

 14. Šis raksts man lika sasmaidīties 🙂 Vairākas pozas izmēģinātas praksē, divas no tām samērā regulāri bez sekām.. Neesmu jogas guru. Bet maza un vīrietis- garš. Daudz kas atkarīgs no auguma proporcijām, jo dažas pozas pie musu augumu starpības vispār neiespējamas vai ļooooti grūti īstenojamas. Bet pamēģināt var un vajag 🙂 Nav jau jāiet līdz traumām, ar partneri var komunicēt un pamainīt pozu, ja kļūst nekomfortabli.

 15. nesaprotu kapec visspar seks ir jaapgrutina ar kaut kadam nevajadzigam pozam man ir c tam pietieketru veidu pozas un man ar atam pietiek un otra pusite ari ir apmierinata.

 16. 5 poza ir laba es ar vīru tikai šitajā viņš jau māk to darīt un starp citu es ar seksu nodarbojos katru dienu un netikai ar vīru bet arī ar citem

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.