Prom no guļamistabas, brīvā dabā!

Saule, reibinošas naktis, viegls apģērbs – nešaubīgi, vasara ir visseksīgākais gadalaiks. Un kā gan labāk izbaudīt šo gadalaiku, ja ne ik pa laiciņam izmukt no guļamistabas un doties brīvā dabā! Sekss brīvā dabā ir īpaši juteklisks, jo šeit klāt nāk papildus maņas – rosinošas skaņas un smaržas. Lasi par to, kādās vietās mīlējušās citas dāmas, un kāda katrai vietai bijusi vispiemērotākā poza.

Pagalms

Atmosfēra var būt gandrīz privāta, ja pagalms ir slēgts, vai ir vietas, kur paslēpties. Īpašs papildu bonuss – bailīte par to, vai kāds tomēr nepieķers.
Piemērotākā poza: Jātniece uz otru pusi. Viņš sēž uz soliņa, bet tu – viņam klēpī, ar muguru pret viņa seju.

Pludmale
Pludmales gaiss ir īpaši piesātināts, un viļņu skaņas – īpaši rosinošas. Latvijā ir īpaši viegli atrast vientuļas pludmales, kāpas, kur paklāt sedziņu vai dvieli – tu taču negribi smiltis visneiedomājamākajās ķermeņa vietās?
Piemērotākā poza: tu augšā. Īpaši dziļam kontaktam vari ļaut saviem ceļgaliem iegrimt ar segu apklātajās smiltīs. Augšup-lejup vērstu kustību vietā piekļaujies cieši savam vīrietim, meklējot pozīciju, ka īpaši stimulēs tavu klitoru. Jūtot, ka vīrietis tuvojas finišam, pamaini kustību, veicot to astotnieka formā, tādējādi paildzinot prieku.

Ūdens
Kad āda ir mitra, tā ir daudz jutīgāka, taču skatieties, lai ūdens pārlieku nenoskalotu tavu dabisko mitrumu.
Piemērotākā poza: stāvus. Apvij savas kājas ap viņu (ja esat dušā, atbalsties pret sienu), peldkostīmu nevelc nost, bet vienkārši pabīdi to nostāk. Apskauj vīrieti ap kaklu, kamēr viņš aptver tavu pēcpusi, kontrolējot kustības.

Mežs
Nākamreiz, kad dosieties pastaigā pa mežu, neatsakaties no papildu iesvīšanas.
Piemērotākā poza: sunīšu stils. Atbalsties pret koku vai palielāku akmeni, kamēr viņš iekļūst tevī no aizmugures. Viņa rokas var piekļūt citiem karstajiem punktiem, bet tu – izliekt savu muguru dziļākai viņa iekļūšanai.

Protams, šie ir tikai daži ierosinājumi jautrākiem vasaras vakariem. Vai arī tev ir kāda neiedomājama un aizrautīga vieta, kur neesi spējusi ar savu vīrieti pretoties kaislei? 🙂

5 komentāru
  1. Interesanti, ka katrā no šīm vietām piemērotākā poza jau bijusi izvēlēta intuitīvi 😉

  2. Redakcijai derētu ņemt talkā sinonīmu vārdnīcu un pavariēt ar vārda “īpašs” sinonīmiem

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.