Birka: saaukstēšanās

6 dažādi INGVERA dzērieni tavai VESELĪBAI

Ingvers – tam piemīt ne vien specifiska garšas un smaržas buķete, kas labi papildina dažādus ēdienus, bet arī lieliskas spējas palīdzēt cīnīties ar dažādiem vīrusiem, stiprināt imunitāti, un pat – mēroties spēkiem ar liekajiem kilogramiem.

SLIMĪBAS lapa – VISS, kas tev par to JĀZINA

Ja esi saslimusi, tev ir tiesības saņemt slimības lapu – dokumentu, kas nodrošinās ienākumus slimības laikā. Šoreiz par to, kas par slimības lapu būtu jāzina katrai strādājošai sievietei!

Kā ātrāk izveseļoties no GRIPAS?

Nebiji vakcinējusies, vai savlaicīgi pietiekami stiprinājusi imunitāti, un nu esi saslimusi. Kā ārstēties, un ko ņemt vērā, lai ātrāk izveseļotos no gripas? Par to šoreiz!

Svarīgākais, kas tev būtu jāzina, GRIPAS laikam tuvojoties

Gripas laiks ir iesācies, un tā kulminācija tuvojas straujiem soļiem. Ko darīt, lai maksimāli izvairītos no saslimšanas, kā stiprināt savu imunitāti, kā arī atbildes uz citiem būtiskiem jautājumiem par gripu, saaukstēšanos un imunitātes stiprināšanu, vari atrast www.espati.lv dažādajos rakstos!

5 PATIESĪBAS par C vitamīnu

Kā stiprināt savu organismu veselības raižu gadījumos? Šoreiz par tā saukto vitamīnu karali – C vitamīnu. Cik daudz mēs patiesībā par to zinām?