Birka: rotaļlietas

ROTAĻLIETAS mazulim PIRMAJĀ dzīves gadā

Veikalu plaukti ir pārpildīti ar dažādām bērnu rotaļlietām, kas ir viena par otru skaistākas, interesantākas un krāšņākas. Taču kuras no tām pirkt bērnam pirmajā dzīves gadā? Kā izvēlēties mantu, kura mazulim būtu tiešām vajadzīga, nevis tikai gana krāšņa, lai patiktu tev pašai? Par to šoreiz!

Mans mazais – kaislīgs fans

Atkarība. Fanošana. Hello Kitty, Vāģi, Spaidermens… šie ir tikai daži no pēdējā laika populārākajiem multfilmu tēliem pasaulē un līdz ar to arī elki mūsu bērniem, tepat Latvijā. Dažas ģimenes uztraucas par finansēm, kas nepieciešamas, lai apmierinātu mazuļa fanošanas kāri, citas par to, vai šāda fanošana nekaitē mazuļu veselīgai attīstībai un psihei. Kā ir patiesībā? Cik ļoti šāda fanošana spēj ietekmēt…

Sveiciens vecmāmiņai Sieviešu dienā!

Svētku nekad nevar būt par daudz, pat ja kalendārā astotais marts nav atzīmēts. Tā kā vienīgā jūsu ģimenē, kas pa īstam spēj atcerēties astoto martu, droši vien ir vecmāmiņa, tad apsveikumu šoreiz gatavosim tieši viņai.

Paaudžu paaudzēs – diegu lellīte

Varbūt arī tavā bērnībā mamma vai vecmāmiņa mēdza uzmeistarot tādu mazu, bet varen mīļu nieciņu – diegu lellīti. Protams, tā nevar sacensties ar slavenajām Bārbijām un beibīborniem. Bet kaut kas īpašs, ļoti mīļš un pazīstams vecākiem jau neskaitāmās paaudzēs liek ķerties pie savas dziju atvilktnes un pagatavot šo vienkāršo, bet piemīlīgo rotaļlietu. Un kā par brīnumu pat mūsdienu modernie bērni,…

Mīksta, piemīlīga, pašu gatavota mīļmantiņa – zaķis

Nav nekā brīnišķīgāka par bērna prieku, radoši darbojoties kopā ar mīļu cilvēku. Vērojot, kā no lupatu gabaliņiem, veca spilvena un dažiem krāsu diegiem top jauna rotaļlieta. Varbūt šāds zaķis nav tik smalks kā veikalā pirktais, bet tam noteikti ir daudz lielāka vērtība. Kopābūšanas un radīšanas priekā balstīta.