Sveiciens vecmāmiņai Sieviešu dienā!

Svētku nekad nevar būt par daudz, pat ja kalendārā astotais marts nav atzīmēts. Tā kā vienīgā jūsu ģimenē, kas pa īstam spēj atcerēties astoto martu, droši vien ir vecmāmiņa, tad apsveikumu šoreiz gatavosim tieši viņai.

Marts ir pirmais pavasara mēnesis. Tāpēc, par spīti bargajai ziemai, kas vēl kavējas atkāpties, sagādā saviem tuvajiem saulainas emocijas. Tulpes dārzos šogad vēl neziedēs, bet tādam veikalā vai tirgū pirktam ziedam bez pievienotās vērtības –emocijām – ir vien ķeksīša spēks.
Palīdzi savam bērnam izgatavot vecmāmiņai apsveikumu. Īsti vietā būs papīra tulpes, lai gan skaisti izskatīsies arī jebkura cita puķe.

Un nav svarīgi, ko gatavosiet un kas tas būs – galvenais, ka pašu rokām darināts. To, cik mīļš un sirdij tuvs tāds bērna gatavots pārsteigums, var pastāstīt teju katra vecmāmiņa, kuru kaut reizi apsveicis mazbērns. Ne velti tieši vecmāmiņu plauktos un skapjos vēl tad, kad mazbērni jau paši domā par saviem bērniem, glabājas mazliet neveiklu roku un līmes apšmucētas, šķībi greizi sašūtas un citādi ne pārāk glītas, bet varen sirdsmīļas mazbērnu dāvanas.

Tev vajadzēs:
    •    koka iesmiņus (garos, ko pārdod lielveikalu saimniecības nodaļās)
    •    zaļu flomāsteru
    •    krāsainas aplikāciju papīra lapas (sarkanas un dzeltenas)
    •    šķēres
    •    līmzīmuli

Darba apraksts
Koka iesmiņus (tik, cik ziedus tu vēlēsies pagatavot) nokrāso zaļus. Pārloki aplikāciju papīra lapu uz pusēm. Ar zīmuli uzzīmē vēlamo zieda galviņas formu un izgriez to no abām aplikāciju papīra daļām reizē. Iekšpusi iezied ar līmzīmuli, ievieto koka iesmiņa galu un uzlīmē aplikāciju ziedu. Tāpat veido puķes lapas, kam pa vidu visā garumā ielīmē koka irbulīšus, lai lapas nelocītos un nenovīstu, tas ir, nesašļuktu.
Skaistākai pasniegšanai varat sabērt kādā tukšā podiņā akmentiņus vai salikt saburzītu zīdpapīru un tajā saspraust košo pušķu pušķi.

Līdzīgus ziedus var pielīmēt arī parkā nolauztam koka zariņam, tomēr šeit skaistāk izskatīsies, ja mēģināsi ziedus veidot no salvetes gabaliņiem, telpiskākus. Savukārt lielāki bērni papīra ziedus var izgriezt no baltas lapas un izkrāsot vairākās krāsās.

Lai jums sievišķīgs prieks, to visu gatavojot, un visādi citādi saulaina Sieviešu diena!

3 komentāru
  1. Paldies par ideju.
    Šodien apsveicām omīti , viņa bija līdz asarām aizkustināta.

  2. Skaistas tulpes sanākušas un princese Aurora tik apmierināta 🙂
    Sāk niezēt pirksti, ko tādu sameistarot arī pašu mājas priekam un izklaidei

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.