BAGĀTA vīrieša iegūšana – atslēga LAIMĪGAI dzīvei?

Bieži sapņojam, ka ar lielas naudas ienākšanu mūsu dzīvē praktiski viss mainīsies uz labo pusi. Tajā skaitā arī attiecības, jo tad taču būs aizvien mazāk laika un rūpju jāvelta sadzīves problēmu risināšanai, un būs daudz brīva laika attiecību veidošanai, uzlabošanai un izkopšanai. Vai bagātība ir garants veiksmīgai un saskanīgai ģimenes dzīvei? Vai bagāta vīrieša iegūšana ir sievietes atslēga laimīgai dzīvei?
Diemžēl starp bagātību un cilvēcisko viedumu attiecību veidošanas jomā, nav liekama vienlīdzības zīme. Ar konta satura pieaugumu kopā ar procentiem, nepieaug izpratne par saderīgu attiecību veidošanas stūrakmeņiem. Drīzāk otrādi – ieslēdzas izmēģinātāja gars un ļoti kārojas uzzināt par savu iespēju robežām: „Vai tiešām es varu dabūt jebkuru?” Te jāpiezīmē, ka bagātība pēc savas būtības nav cilvēka trūkums vai netikums, bet tā bieži kļūst par vīrieša pirmo un vislabāko „rakstura” īpašību, kas kompensē kašķīgu dabu, nekonkurētspējīgu vecumu, sagurušu krāniņu un brežņeva tipa uzacis. Bagātam vīrietim attiecības izveidot ir viegli, jo puse viņu interesējošo sieviešu jau viņu grib tāpēc vien, ka viņš ir apveltīts ar naudu. Otra puse viņu sāks gribēt pēc nelielas stīvēšanās.

BAGĀTO VĪRIEŠU VIEDOKĻI
Artūram ir 46 gadi, viņš ir tukls miljonārs Kurzemes vidienē, savu bagātību ieguvis veikli apgūstot Eiropas fondu sniegtās iespējas. Viņš staigā ērtās, savam nelielajam, bet mīkstajam augumam atbilstošās maisveida drēbēs, nēsā ērtas, bet atbaidošas kurpes, aizmirst izskūt nāsis, un ir apveltīts ar glūnīgu apmierināta krupja skatienu. Artūrs ir erudīts un interesants sarunu biedrs, bet tas atklājas tikai tuvākā sarunā. Viņa trīsdesmitgadīgā sieva, lauku skaistule Ilze, Artūru noskatīja darba vietā, būdama viņa sekretāre, un ātri izmantoja dzīves pasviesto iespēju. Tagad pāris mierīgi var doties uz karnevāliem „Skaistules un briesmoņa” tēlā nenogrimējoties. Ilze ir sarūpējusi mantiniekus, dzīvo mierīgu, bet piesātinātu miljonāra sievas dzīvi, Artūrs rod gandarījumu darbā, biežās medībās Latvijā un ārvalstīs. Ilze nestrādā, viņai ir mājkalpotāja un bērnu aukle. Visi laimīgi? Ne tuvu. Ilze pārmet Artūram, ka viņš nepiedalās mantinieku pieskatīšanā un pieprasa vakara izgājienus pēc medījuma kompensēt ar atbilstošu vaļasprieku arī Ilzei. Artūra atpūta ar draugiem pirtī tiek uzskaitīta kā izklaide, kuras laikā sieva smagi strādā mantinieku audzināšanas jomā, un kas ir jākompensē daudz dārgāk, nekā iešana medībās. Artūrs ir pieņēmis šo punktu skaitīšanas sistēmu un atkodis, par kuriem izgājieniem tiek saņemts vismazākais soda punktu skaits, tāpēc viņš biežāk „iet medīt”, nekā „ar draugiem uz pirti”. Nav gan īsti zināms ar cik punktiem tiek mērīti Artūra braucieni uz galvaspilsētu pie Andas, kura punktus neskaita vispār, bet priecājas par katru iespēju būt kopā. Artūrs zina, ka Anda viņu pieņem kā interesantu cilvēku un viņš labprāt tiecās pēc tā miera, ko viņam dod šīs attiecības. Tomēr mantinieki, statusam atbilstošā sieva un neskaitāmie īpašumi, liek Artūram atkal atgriezties pie punktu sistēmas, ik pārmēnešus vest sievu sev neinteresējošos ceļojumos uz pasaules metropolēm, uzklausīt pārmetumus par viņa attieksmes neatbilstību bērnu audzināšanas standartam tajās ģimenēs, par kurām raksta dzeltenajos žurnālos, un tikai sapņot par drosmīgu seksu trijatā, kas nekādi neietilpst sievas punktu sistēmā.

Nav jau par ko vīrieti nosodīt – uzsākot attiecības ar miljonāru, sieviete jebkurā gadījumā no viņa prasa mazāk, nekā no 
parasta darbaļauža. Savukārt pašam miljonāram ir daudz vieglāk iekulties neveiksmīgās attiecībās, jo viņam faktiski nekas nav jādara, lai šādas attiecības iegūtu.
Lielākas izredzes kļūt par miljonāra sievu ir šiverīgajām un skaistajām. Neviens negrib smagi nopūlēties attiecību labā. Miljonāri šīs rūpes labprāt uztic pašām sievietēm. Tā kā turība visbiežāk atnāk reizē ar brieduma gadiem, var gadīties, ka sieva, kura apņemta vēl studiju gados vairs neliekas inetersanta un arī „šiverīgās un skaistās” nesnauž…
Viktors, 52 gadi, slaids un sportisks miljonārs ar mūžīgu sāpju un ciešanu izteiksmi sejā, radikāli taupīgs, seksuāli aktīvs: „Ar Daci apprecējos jaunībā, dzīvojām diezgan labi, klusi, mierīgi, mums piedzima 6 bērni. Zanda mani ieinteresēja, protams, ar savu jaunību, sportisko degsmi. Viņa bija pilnīgs pretsstats pieticīgajai sievai, turklāt arī ļoti ieinteresēta manī. Randiņu periods uzsita asinis, mums bija daudz kopīgu interešu, sports vienoja. Izšķīros un sāku dzīvi no jauna. Tā kā Zanda ir 20 gadus par mani jaunāka, viņai aktuāls bija arī bērnu radīšanas jautājums, ko viņa atrisināja ar mani nekonsultējoties, un nu man ir jau 8 bērni. Nožēloju, ka nenosēju olvadus jau uzreiz pēc šķiršanās. Zanda ļoti gribēja ar mani apprecēties, bet tik ļoti liela interese mani atbaidīja. Viņa teica, ka tas esot svarīgi gadījumam, ja mēš šķirsimies, lai bērni nepaliktu bez mājām, pieprasīja māju pārrakstīt viņai. Nepārrakstīju. Mūsu attiecības joprojām pastāv, bet tās aizvien pasliktinās. Zanda nav sievišķības iemiesojums, viņu neinteresē rūpes par māju, bērniem, omulību, arī seksuāli viņa mani neiekāro. Mēs sarunājamies vairs tikai par naudu un sportu. Zandai patīk tās iespējas, ko dod mana nauda viņas sportisko ambīciju apmierināšanai. Esmu saticies ar citām sievietēm, kas ir atbilstošākas man vecuma ziņā un daudz sievišķīgākas, bet es neredzu iemeslu izvēlēties savu vienaudzi, ja varu iegūt jaunāku sievieti. Turklāt vecās ir resnas. Ko par mani padomātu citi vīrieši, kad es uz sacensībām atvestu līdzi tādu tanti? Zanda ir jauna, slaida, sportiska. Domāju, ka mani apskauž par tādu sievieti.”
Lielas naudas pelnīšana bieži izveido vīrieti par bezjūtīgu kareivi. Ikdienā piedzīvotie atteikumi, vilšanās, zaudējumi, konflikti un cīņas finanšu laukā notrulina un tad arī neveiksmes personīgajā dzīvē izskatās kā sīka strautiņa urdzēšana. Tas nekas, ka nav neviena, kas piespiež pie mīkstas krūts un apmīļo, nekas, ka nav neviena, kas uzklausa un iedrošina, nekas, ka nav kas sniedz atbalstu un patiesi iekāro. Bagātnieki kā tanki iet uz priekšu, apgūst vēl neiekarotas teritorijas, mēģina, apdedzinās, sapurinās un atkal iet uz priekšu.
Ivo ir 45 gadus jauns bagātnieks, tiešām izskatīgs, asprātīgs un sieviešu vidū ļoti pieprasīts šķirtenis: „Dzīve ir skaista un es esmu laimīgs! Es domāju, ka bizness un sievietes ir nesavienojamas lietas. Man izskatās, ka es attiecībām neesmu radīts un visu arī nevar gribēt. Man ir divi jau pieauguši bērni, bija arī sieva. Laulības laikā es sievu bieži krāpu, to arī neslēpu, vienīgi žēl, ka manas neskaitāmās mīļākās pamanījās sagādāt sievai galvassāpes, viņai zvanot, sūtot īsziņas un citādi cenšoties viņai darīt zināmu par savu eksistenci. Pēc šķiršanās es mēģināju izveidot tiešām tradicionālu un saticīgu ģimeni, ilgojos pēc sapratnes, kopābūšanas, centos no visas sirds, biju uzticīgs (goda vārds!), bet draudzene vienalga bija patoloģiski greizsirdīga, draudēja ar pašnāvību un beigu galā mani nokaitināja viņas stulbums un bērnišķīgie gājieni. Es domāju, ka man pilnīgi pietiek ar periodisku satikšanos ar kādu interesantu, gudru un patstāvīgu sievieti, kura mani bagātina un uzlādē. Kopdzīve tomēr paņem daudz enerģijas, es varu mazāk laika veltīt darbam, bet tas ir viss manas dzīves saturs un nenoliedzmi arī ienākumi, kas man nodrošina pienācīgus dzīves apstākļus.”
Bagātība ir kā tāds neērts sainis, ko grūti nest, bet arī atstāt žēl. Ar to nevar nopirkt gudrību un pieredzi, bet var iegūt kaut ko skaistu, dārgu un ērtu. Vienmēr pastāv bažas, ka kāds tevi iekāros tikai naudas dēļ, bet no otras puses – ja tas iekārotājs ir jauna, skaista un bez pretenzijām, tad kāpēc gan liegties un gaidīt nākamo, kas būs tieši tāda pati?
Ikviena no mums visticamāk pie sevis domā, ka gadījumā, ja tāds vietējā mēroga miljonārs gadītos redzeslokā, tad gan viņš spētu ieintersēt vien tad, ja būtu vismaz ļoti gudrs un interesants, bet vēl labāk, ja arī izskatīgs un puslīdz pieklājīga vecuma. Bet ziniet – tas ir tikai līdz brīdim, kad viņš, tāds patukls, padzīvojis, dzīves apbružāts, un diezgan skops, bet ļoti dārgā uzvalkā un smalkas ādas kurpēs brauc ar tevi vienā liftā…!

17 komentārs
 1. Khm, nu vai tad tiešām viņi visi tādi kretīni? Redz Š2 abi dzīvo ar sievām, tas nekas, ka viens no viņiem gan paklupa uz šarmantās Kikas padenes, nācās šķirties no sievas, bet tik un tā, tomēr apprecēja. Man gan liekas, ka lielākajai daļai no viņiem vienkārši nav laika tām mīļākajām.

 2. Skaidrs protams ir viens, ja tu dzīvo ar šitādu kretīnu, tad labāk tomēr, lai šis ir bagāts. Taču skarbā dzīves patiesība ir tāda, ka mūsējās zeltenes samierinās un dzīvo ar kretīniem tukšiniekiem :(.

 3. Cienītā autore, vai Jūs pati esat kaut uz dažiem randiņiem ar miljonāru bijusi??? Pilnīgs sviests sarakstīts…nevajag ar dažiem kretīniem raksturot visus. Patiesībā 99% dāmu nevelk miljonāriem un pusmiljonāriem līdzi intelekta, pašdisciplīnas, aktivitātes un darba spēju jomā… nu nevajag visiem tikai 20 gadus jaunākas, bet tad, kad ir 45, vajag spēt sniegt ko vairāk, ne tikai svaigu gaļu – un tas jau ir par sarežģītu vairumam LV dāmīšu. Un tad nu vainojam citus. Sāciet ar sevi – kas es esmu un ko es varu sniegt pretim? Vārdus “skaistums” un “sekss” arī varat pieminēt, bet bez tiem vēl vismaz 10 lietas atrodiet!
  P.S. Man ir 45 gadi, neesmu modele, bet viņi (tie bagātie un veiksmīgie) labprāt ar mani tiekas (vertikāli).

 4. bet viņi (tie bagātie un veiksmīgie) labprāt ar mani tiekas (vertikāli).

  Lielisks teikums! 😀

 5. Man liekas, ka tādu “miljonāru” par kādiem rakstīts rakstā patiešām ir gaužām maz. Viņi visticamāk nav nekādi miljonāri, bet labi ja simttūkstošnieki kuri naudiņu dabūjuši negadījuma pēc, pārējie ir fanātiķi, kuriem ne da meitiešiem, tos uzbudina tikai patiesi liela nauda un vara.

 6. Precizēšu par to tikšanos “vertikāli”- tas ņozīmē, ka kopā ir interesanti un par tikšanos “horizontāli” lemj pēc tam, nevis tas ir primārais.
  Un paldies tiem, kam patika šis izteikums 🙂

 7. Nu te jau var diskutēt par to, kas nu kuram miljonārs … pēc definīcijas miljonārs ir ikviens, kuram ir miljons naudiņas vienību, pie kurām skaitās arī santīmi! Ja pārvēršam latos, tas jau tāds simttūkstošnieks vien ir … un TIK UN TĀ es arī ar tādu LABPRĀT IEPAZĪTOS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

 8. Kam ir daudz naudas tas daudz var atlauties un ari attiecibu jomā atļauties. Ar naudu un par naudu var vairāk kā bez naudas….un kas ir attiecības bez naudas..

 9. sliktākais pēdējā laika espati.lv raksts. Ļoti dīvaina daļa, kurā aprakstīts pirmais bagātnieks. Otrajā un trešajā daļā it kā vīriešu pašu viedokļi. Un kas tā par olvadu nosiešanu vīrietim? Tāds paviršs, sekls raksts ar nepatīkamu pēcgaršu. Netipiski espati.lv

 10. Šai autorei raksti parasti ir ļoti aizraujoši, šajā noteikti trūkums tas, ka pie mums tiešām nav īstu miljonāru un nez vai viņi ir pauduši savu viedokli šī raksta tapšanā. Trešais stāsts ir nedaudz reālistiskāks, salīdzinoši turīgas ģimenes modelis. tā arī ir, ka attiecībās vērtējam plusiņus un mīnusiņus vīrietī, bet nauda dod lielu plusiņu..

 11. A kapec gan ne? Kapec gan nesatikties ar to kuram naudas ir vairak neka saprasana, ko no ta varu zaudet ? neko. ja jau lidz sim esmu briva, un nav neviens dveseles cilvecins blakus, kapec lai turpinatu ceret uz to vienigo un gaidit, ja to laiku varu izmantot daudz lietderigak. dzivojam tak vienreiz, varbut ta tam vienakrsi ir janotiek, sie jautajumi, un nezinamas atbildes, virmo musu katra galva, bet uzzinat tikai varam ka tas ir, un vai tas mums patiesam ir vajadzigs, satiekoties un iepazistot

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.