8 STILA IETEIKUMI IKVIENAI MODERNAI SIEVIETEI

https://www.istockphoto.com/

Nepērc to, kas tev jau ir

Katrai sievietei ir savs ģērbšanās stils vai vismaz kādas, tikai viņai raksturīgas iezīmes izvēloties apģērbu. Lai arī kā gribētos nopirkt to skaisto, mīksto, krēmkrāsas kašmira džemperīti – nepērc, ja tavā skapī tādi jau ir vismaz trīs vai pat vairāk. Izvēlies kādu citu krāsu, kura tev izskatās tikpat labi, bet varbūt atsvaidzini savu garderobi ar kādu citu apģērba veidu.

Gaišs apģērbs un gaiši apavi

Apģērbs vienotos toņus rada pārliecību, ka pie stila tik tiešām ir piedomāts, nevis uzvilkts pirmais, kas ieraudzīts skapī. Tieši tāpat ir jāpiedomā arī par apavu izvēli. Ja esi izvēlējusies apģērbu gaišos toņos, tad apavu tonim nevajadzētu stipri kontrastēt, lai neizjauktu tās krāsu līnijas, kuras ir izvēlētas. Tāpat ir arī ar tumšas krāsas apģērbu. Velkot visu melnu, arī apaviem ir jābūt melnā vai tumšā krāsā.

Slēptās vietas mēteļiem un žaketēm

Šoreiz ir runa par mēteļa vai žaketes aizmugures daļā esošo šķēlumu. Daudzas no mums iespējams pat to nav ievērojušas, taču iegādājoties jaunu mēteli vai žaketi, šī vieta visbiežāk ir aizšūta ciet jeb gali sašūti kopā. Tas ir tāpēc, lai veikalā piemērot šos apģērbus, tie netiktu šajā vietā saplēsti vai kā citādi sabojāti, līdz ar to šo vietu mājās pašām ir uzmanīgi jāpārgriež.

Legingi nav bikses

Tiklīdz modē ienāca šis apģērba gabals, sievietes to sāka nēsāt visdažādākajos veidos – ar kleitām, ar svārkiem, krekliem un citādāk, tomēr nevajadzētu aizmirst, ka pamatā legingi ir domāti sporta aktivitātēm un tikai pēc tam kā ikdienas apģērba sastāvdaļa. Tos tiešām ziemas laikā var kombinēt ar kleitām un svārkiem, tomēr, ja izvēlaties vilkt tos kopā ar kreklu vai džemperi, tad būtu vēlams apģērba augšdaļai nosegt jūsu dibenu, pretējā gadījumā izskatīsieties ne vien vulgāri, bet arī nevietā izrādīsiet sava ķermeņa apaļumus.

Apģērbam piemērota apakšveļa

Izvairieties no nokarenām krūštura lencītēm vai apakšbiksēm, kuras lien ārā no biksēm vai tieši pretēji, ir tik mazas un apspīlētas, ka ir redzamas cauri apģērbam. Šīs ir lietas, kuras acumirklī sabojās jūsu koptēlu, lai arī cik dārgu tērpu būsiet uzvilkušas. Nevelciet kleitas ar dziļiem dekoltē izgriezumiem vai pliku muguras daļu, ja vien jums nav piemērotas apakšveļas. Tas pats attiecas arī uz caurspīdīgu vai apspīlētu apģērbu.

Aksesuāru izvēle

Šoreiz runa ir konkrēti par auskariem un kaklarotām. Ja vēlaties izcelties ar lielu, skaistu un mirdzošu kaklarotu, tad auskarus izvēlaties pavisam nelielus un vienkāršus. Savukārt, ja tieši auskari ir tie, ar kuriem jūs gribat izcelties, tad kaklarotu variet nelikt nemaz. Rotaslietu izvēlē esiet maksimāli vienkārša. Labāk nelieli, kvalitatīvi pērļu auskariņi un kāda plāna zelta vai sudraba ķēdīte, nekā smagnēja, koša plastmasas bižutērija no Ķīnas.

Ja nevari paiet – nevelc

Augsti papēži jau izsenis ir daiļojuši sieviešu kājas, tomēr der atcerēties, ka tie ne vienmēr ir ērti un tajos var paiet. Augstpapēžu kurpēs, ja vien sievietes gaita tiešām ir izkopta, var gadīties, ka izskatāmies smieklīgi. Nevar nepiekrist, ka augstpapēžu apavos sieviete izskatās slaidāk, tomēr gadījumā, ja sieviete grīļojas, baidoties pazaudēt līdzsvaru, labāk izvēlēties apavus ar zemāku papēdi, toties pārvietoties tajos ērti un ar pārliecību.

Apavu kvalitāte

Ne tikai papēžu augstums, bet arī apavu kvalitāte un vispārējais stāvoklis var sabojāt jūsu koptēlu. Nevelciet nonēsātus apavus! Ik pa laikam veiciet rūpīgāku savu apavu apskati un tīrīšanu. Ja ir kādi labojami defekti, tad aiznesiet apavus pie meistara un nēsājiet tālāk, taču saskrāpētas, nodilušas kurpes izmetiet ārā vai atstājiet dārzam.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.