7 VIŅA erogēnās zonas, kuras iespējams esi PIEMIRSUSI

Darbā, sabiedrībā, viesībās viņi ir vīrišķīgi, pārliecināti, mazliet vēsi, atturīgi, nepieejami, bet mājās – viņi ir savējie. Tur vīriešiem, tāpat kā mums sievietēm prasās mīļuma, tuvības, sapratnes. Bet sieviešu un vīriešu gaidas un vajadzības šajā ziņā ievērojami atšķiras. Tādēļ ir ļoti vērtīgi zināt, kā izturēties pret savu vīrieti tā, lai mājas patiešām viņam būtu vieta, kur esi tu. 

Šoreiz espati.lv padalīsies noslēpumos, kā būt brīnišķīgai pret savu vīrieti  mīlējoties, jo brīžam mums šķiet, ka viss šajā ziņā ir pašsaprotami un dabiski, bet, iespējams, ir vērts pašām sev atgādināt pāris vietas vīrieša ķermeņa kartē, kuras viņam ir ļoti jūtīgas, bet mums – varbūt piemirsušās. 


Ir citas vietas bez dzimumlocekļa
Nav divu domu, ka katra mēs glāstam, pieskaramies, skūpstam un spēlējamies atšķirīgi, bet pastāv vispārīgas zināšanas, kurās pasmeļoties var gūt kādu vērtīgu ierosmi sev. 

Tas, ka vīrieša dzimumloceklis ir izteikti erogēna, jūtīga un atsaucīga viņu ķermeņa daļa, par to droši vien nav šaubu nevienai. Ar savu dzimumlocekli vīrietis visuzskatāmāk reaģē un apliecina sajūsmu par mūsu pieskārieniem. Tomēr ātri ieguvumi nebūt nav tie interesantākie. Lai arī daudzi vīrieši apgalvo, ka priekšspēle ir tikai sieviešu nepieciešamība, iespējams, viņi  tā saka, jo nekad nav glāstīti un uzbudināti citās ķermeņa daļās, vai arī ir ļoooti izbadējušies seksa. 

Piedāvājam tev septiņas vietas vīrieša ķermenī, kas ir ļoti atsaucīgas pieskārieniem un rada pakāpenisku, arvien pieaugošu un noturīgu uzbudinājumu. Ir tikai viens svarīgākais nosacījums – mīlējoties jādarbojas abiem, vienam priekš otra. Realizējot jaunas idejas, vai veicot eksperimentus, tev ir vai nu ļoti labi jājūt otra cilvēka reakcija, vai jāvaicā pēc tās un jākļūst kaislīgākai vien tad, ja otram tas patiesi patīk.

Galvas āda, mati
Daudzi vīrieši tādēļ vien iet pie friziera, lai viņiem pamasētu galvu. Taču galvas ādas masāža nebūt nav atomfizika. To ir pietiekami vienkārši apgūt kaut vai pašai pasekojot līdzi friziera roku kustībām, kad viņš mazgā tavu galvu. Būtībā, ja tavas rokas ir maigas, un vīrietis ir vismaz mazliet iemīlējies vari aprobežoties ar nesteidzīgiem, gausiem ceļojumiem viņa matos. Pavēro, kuras vietas ir jūtīgākas, paslidini caur tām pirkstus ieklausoties. Varbūt viņam patīk, ja matus vieglītēm nostiepj, pavelk. Galvas glāstīšana un glaudīšana ne vien rada baudas sajūtas, bet arī nomierina un atslābina.

Kakls
Jo vairāk mēs viens ar otru sarodam, jo biežāk mīlējoties piemirstam kaklu, bet tā ir brīnišķīga, jūtīga un ļoti atsaucīga vīrieša ķermeņa daļa. Maigi, rotaļīgi, ar pirkstiem, lūpām, maziem skūpstiem, vai mēli – velti mīlestību sava vīrieša kaklam un zodam. Turklāt, ja tiec pie viņa kakla mugura daļas, zini, ka ceļš no kakla pamatnes, līdz matu saknēm ir paredzēts nebēdnīgiem, kaislīgiem skūpstiem un pat viegliem, ļoti maigiem kodieniem. Tā galu galā dara visi kaķveidīgie. Un tas uzbudina. 

Ausis
Te koncentrēti ļoti daudz nervu galu. Tādēļ ausis ir izteikti jūtīgas. Maigi glāstītas, starp pirkstu spilventiņiem virpinātas, mēles iekārdinātas, tās reaģē un liek īpašniekam saldi murrāt. Un ja vēl tu māki čukstēt, murrāšana būs vēl izteiktāka.

Lūpas
Maldīgs ir priekšstats, ka sievietēm patīk vairāk skūpstīties, nekā vīriešiem. Mute ir vienlīdz ļoti spēcīga erogēnā zona kā sievietēm, tā vīriešiem. Ir vesela plejāde skūpstu tehniku, kuru robeža neviens tā arī precīza nepārzina un parasti izmanto viņas visas un pārmaiņus. Sarežģīti, ja vīrietis ir saspringts, un tāda ir arī viņa mute. Ja viņš nereaģē ne uz izaicinošu mēles sludināšanu pār lūpām, ne saudzīgu lūpu berzēšanu starp zobiem, ne magiem skūpstiem, tad varbūt vērts atgriezties pie galvas masāžas, vai pabīdīt mīlēšanās plānu uz vēlāku laiku un pamasēt viņa muguru vai pēdas. Taču parasti, ja tu izjūti baudu rotaļājoties, ar mēli pieskaroties viņa lūpām un sajūtot atsaucoties arī viņējās, visticamāk vakars beigsies jauki.
 
Krūtis
Tas ir vīrišķības simbols, vīrišķības esence. Mēs parasti gribam patverties pie stiprām vīrieša krūtīm. Mīlēšanās ir kā simboliska šī sapņa īstenošana. Tāpēc vīrieša krūtis ir vērts glāstīt, ceļot pa tām ar pirkstu galiem un plaukstām, parotaļāties ar spalviņām, masēt. Izrādot savu atzinību, tu apliecini viņa vīrišķību un noteikti padari viņu stiprāku – tā savā ziņā darot spēcīgākas tās krūtis, kas tevi sargās.
Ne visi vīrieši ir atsaucīgi, ja rotaļājas ar viņu krūšu galiem. Taču daļai tie ir jūtīgi un glāstīšana, maiga skūpstīšana, viegla paberzēšana starp zobiem – sagādā milzīgu baudu, kamēr citus tas atstāj vienaldzīgus.

Mugura
Ja vien tavs vīrietis nav noguris, sasprindzis un nelūdz vienkārši pamasēt muguru, šī ir brīnišķīga vieta, ar ko paspēlēties. Viegli skrāpējošas kustības ar nagiem, zīmējumi ar pirkstu spilventiņiem, mēles un lūpu pieskārieni – īpaši lāpstiņu rajonā un krustos – ir ļoti patīkams piedzīvojums, kas prasīsies turpinājuma. 

Dzimumorgāni
Ja tu zini, ka tavam vīrietim nav iebildumu pret glāstiem un pieskārieniem muguras lejas daļai, jeb dibenam, vari turpināt rotaļīgu pieskārienu ceļojumu un aizlavīties starp viņa kājām līdz sēkliniekiem, vai nelielajai, šaurajai vietiņai starp anālo atveri un sēkliniekiem. Šīs jau ir ļoti izteikti jūtīgas un spēcīgi baudpilnas vietas, ja vien tavs vīrietis ļauj tās mīlēt. Tieši jūtīguma dēļ šī ir teritorija, kur glāstiem un pieskārieniem jābūt ļoti maigiem un jāieklausās, cik spēcīgas, ritmiskas vai plūstošas kustības patīk tavam vīrietim. Kāds var būt sajūsmā, ja ar platu, mīkstu mēli pieskarsies šai vietai, savukārt citam pat maigas kustības ar pirkstu spilventiņiem būs par stipru. Dzimumloceklis un īpaši tā galviņa ir ļoti atsaucīgi mīlējoties. Tomēr pieskaroties tiem, ir vērts ļoti atvērti vērot un just savu vīrieti. 

Mīlēšanās nebūt nav tehnikas izpildīšana – tā ir ļoti jutīga otra izjušana, jo jūsu bauda ir savērta kopīgā plūdumā. Mīlēšanās būtībā ir milzīgs enerģijas ceļojums un abiem spēcīgi uzbudinoša ir tā enerģija, kas nāk no otra baudas. Neorientējoties uz otru, mīlēšanās vairs nav kopā būšana. Tā kļūst par enerģijas zaudēšanu, otra nedzirdēšanu un iešana citā virzienā. Lai jums izdodas!

21 komentāri
 1. Mans vīrietis konkrēti nepiekrīt, ja pieskarās viņa pēcpusei. Un arī oliņas viņam neptīk ja aiztiek:( Varbūt manī tā vaina?

 2. itkā jau viss tāds zināms, ja labi sasprindzina atmiņu, bet bija par ko drusku arī padomāt. es teiksim gaidu, ka vīrietis čubinās mani, bet man kaut kā ir stirpi piemirsies, ka man būtu jāčubina arī viņš. varbūt nav pavisma tik traki, bet man lika mazliet aizdomāties. paldies!

 3. Par tām krūtīm tik smuki bija uzrakstīts. Un tā doma – zem tā vispārējā – kaut kā pa smuko un dziļo.

 4. It kā tāds rotaļīgs raksts, bet lika aizdomātes. Man pat drusku tā kā jāpiekrīt Burai. Man daudzas vietas, kas te aprakstītas ir aizmirsušās. Padarbojos tikai ar pāris, jo zinu, kas darbojas un kāda būs reakcija.

 5. Oii, man par to bučošanos patika. Ka, ja sieviete uzbudinās bučojoties, tad arī vīrietis baigi pavelkās.

 6. prostatu jau var masēt tiem, kas ļaujās un piekrīt te aprakstītajām lietiņām. pilnīgi piekrītu, ka ne visi uz šitām lietām parakstās. VIŅI nemaz nav tik drosmīgi un brīvi kā mums popularizē mediji:)

 7. Kaut kā tas raksts ne tā erotiski vai pornogrāfiski, bet ar mīļumu uzrakstīts. Tā, ka gribas ātri ātri mājās un pie sava mīļā dārguma.

 8. Jūs varētu drosī vairāk rakstīt par tādām tēmām!!!! Tak forši. Un visām interesanti! Pat tām, kas baigi gudras un visu zina bez rakstiem.

 9. Es pat uzreiz draugam piezvanīju – tā tas raksts man galvu sagrozīja pareizā virzienā:)

 10. Manam vīrietim šitais viss patīk un jau sen visas šīs vietas mīļoju :)))) (mm)

 11. Katrs vīrietis ir unikums, un šādam aprakstam nav jēgas.. vienkārši vajag runāt vienam ar otru un tad arī viss būs kā abi vēlas. Nav tematu par ko nevarētu runāt, vai arī ja ir tad attiecībās kautkas nav kārtībā- jūs guļat kopā nevis un ar draudzību tam ir maz sakara

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.