6 lietas, ko nekad nedarītu anti-aging speciālisti

https://www.istockphoto.com/

Nevienam no mums nav kauns novecot, taču daudzām sievietēm prioritāte ir to darīt graciozi un nevainojami. Tātad, kā to var izdarīt un, jo īpaši, no kā mums būtu jāizvairās?

Espati.lv lūdza anti-aging speciālistus atklāt novecošanās grēkus — ieradumus, ādas kopšanas kārtību un dzīvesveida izvēli, kas varētu negatīvi ietekmēt mūsu ādu un tās vispārējo mirdzumu.

No tā, ko viņi neatstātu mājās, izejot pa durvīm un no kā viņi izvairītos pirms gulētiešanas – šeit ir sešas lietas, ko anti-aging speciālists nekad nedarītu.

  1. Es nekad neizietu no mājas bez plaša spektra antioksidantu seruma un SPF 50 uz manas sejas un kakla.

Viņi saka, ka 80–90% ādas novecošanās simptomu izraisa UV gaismas iedarbība. Diemžēl āda atceras katru saules minūti, kas tai jebkad ir bijusi, turklāt šī oksidatīvā stresa uzkrāšanās izraisa šūnu bojājumus un ārēju ādas novecošanos.

  1. Es nekad neiztiktu bez sava retinola seruma.

Šis ir anti-aging speciālistu hīts! Šī ģeniālā sastāvdaļa, A vitamīna atvasinājums, ir šūnu komunikators, kas pievienojas lielākajai daļai ādas šūnu un liek tām darboties kā jaunākai, veselīgākai sevis versijai. Tas uzlabo ādas tekstūru, līnijas un grumbas, kā arī novērš pigmentācijas plankumus!

  1. Es nekad nelietotu kosmētiku gultā.

Pat pēc vēlas nakts izbrauciena speciālisti noteikti iesaka veikt dubultu attīrīšanu un uzklāt savus pretnovecošanās serumus pirms kāpšanas gultā. Vides piesārņotāji uzkrājas uz ādas virsmas un veicina brīvo radikāļu veidošanos. Šis brīvo radikāļu uzbrukums veicina veselīgā kolagēna un elastīna – proteīnu, kas nodrošina struktūru ādā, sadalīšanos. Nemaz nerunājot par blāvu sejas krāsu ar pastiprinātiem izsitumiem.

  1. Es esmu uzmanīgs, lai vingrošanas laikā nekad neizvēlētos augstas intensitātes treniņu.

Ir pierādīts, ka tas izraisa ādas nokarāšanos. Atsevišķu vingrinājumu, piemēram, garo distanču skriešanas, lielā ietekme izraisa mikro plīsumus ādas struktūrā. Laika gaitā āda zaudē spēju sevi atbalstīt kā rezultātā āda nokarājas. No otras puses, ir pierādīts, ka regulāri, intensīvi un zemas ietekmes vingrinājumi palīdz palēnināt un pat novērst novecošanās pazīmes.

  1. Es nekad neizlaistu miegu.

Jācenšas gulēt vismaz septiņas līdz astoņas stundas naktī. Jūsu āda ir ne tikai visaktīvākā naktī, intensīvi atjaunojoties, bet arī ar katru stundu, kad guļat par vienu stundu mazāk, nomods rada stresu ādai. Kad esam nomodā, mēs nepārtraukti veidojam līnijas kustībā, piemēram, saraucot pieri, un pakļaujam ādu ārējiem agresoriem, piemēram, UV un vides piesārņojumam.

  1. Es nekad nepalaistu garām savu svētdienas dziļo sejas kopšanu.

Svētdienas vakars ir lieliski piemērots pamatīgam sejas attīrīšanas un kopšanas rituālam. Mērķtiecīgu pretnovecošanās produktu lietošana paātrina šūnu atjaunošanos, stimulē kolagēna ražošanu un palielina barības vielu un skābekļa uzsūkšanos šūnās. Tas palīdz sasniegt mērķus par jaunāku, mitrinātāku un mirdzošāku ādu.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.