6 lietas, ko es ZINU par būšanu VIENAI savos nu jau gandrīz 40

Man ir gandrīz 40, un jā – es esmu viena. Man nav vīra, man nav bērnu. Jūs nodomāsiet – tas ir traki. Bet es tā nejūtos – lielākoties esmu apmierināta ar dzīvi. Esmu iemācījusies būt laimīga, un sapratusi to, ka ne vienmēr dzīvē viss notiek pēc plāna, kuru esam iedomājušies. Un reizēm – tas nemaz nav tik slikti. Lūk, ko es esmu iemācījusies par būšanu vienai savos nu jau gandrīz 40 gados.

ESMU IEMĀCĪJUSIES BAUDĪT RANDIŅUS UN UZTVERT TOS VIEGLI
Savos 20 es randiņus uztvēru ar lielu nopietnību. Es biju gatava iemīlēties, precēties, dzemdēt bērnus un dzīvot kopā līdz mūža galam, ja man kāds to būtu piedāvājis. Savos 30, kad aiz muguras jau bija vairākas neveiksmīgas attiecības, es uz randiņiem jau skatījos citādāk – bija būtiskas tās kopīgās intereses un vērtības, citādi pēc kopā pavadītās nakts vienmēr jutos tā, it kā būtu izniekojusi savu laiku. Nu man ir gandrīz 40. Tagad randiņiem ir cita nozīme, es tos vairs nesaistu ar to, kas varētu sekot pēc tam. Es baudu. Baudu mirki, kopā būšanu, konkrēto vīrieti. Jo to, kas sekos, vai nesekos nezina neviens – ne es, ne viņš. Un – ir labi.

ESMU IEMĀCĪJUSIES PIEDOT SEV PAR TO, KA ESMU VIENA
Jā, es atzīstu – es esmu kļūdījusies, un pieļāvusi to, ka esmu viena. Savos 20 un 30 gados es esmu nodarījusi pāri vīriešiem, kas ir vēlējušies būt ar mani. Un bija tādi, kas nodarīja pāri man. Ir bijušas reizes, kad es visu uztvēru pārāk egoistiski, domājot tikai par sevi un savu labumu. Ir bijušas arī reizes, kad es necentos, lai gan varbūt vajadzēja. Bet es sev to esmu piedevusi. Savos 20 man šķita, ka jāpabeidz augstskola, jāatrod labs darbs, un jau automātiski es pie šī plāna pieskaitīju arī vīrieti, lielu mīlestību, kāzas un bērnus. Loģiski. Bet nu, savos jau gandrīz 40, es saprotu, ka ne vienmēr viss notiek pēc mūsu ideālā plāna. Un galu galā – kurš tad var pateikt, kurš no visiem plāniem, ir tas ideālais?

ESMU IEMĀCĪJUSIES PIEDOT VĪRIEŠIEM
Viss ir lieliski. Es viņu esmu satikusi, viņš ir pievilcīgs, seksīgs, jautrs, gādīgs, viņam piemīt milzīga harizma. Mums ir randiņi, viņš katru reizi cenšas, ir izdomājis kaut ko, lai pārsteigtu mani. Un es – viņu. Mēs pavadām laiku lieliski, mums ir labi. Bet tas ir tikai šis skaistais satikšanās laiks. Uz priekšu nekas nevirzās. Mēs abi tikai baudām. Un tad tas lēnām, bet nenovēršami sāk beigties. Līdz beidzas pavisam – viņš vairs nezvana, es arī nē. Un es ļauju viņam iet. Esmu iemācījusies palaist un piedot. Jā, mums kopā bija labi. Bet nevar noturēt to, ko nevar noturēt. Un – varbūt nemaz nevajag, jo īstos aiziešanas iemeslus nezina neviens. Un dziļi iekšā jau es jutu, ka te nebūs nekā nopietna un ilgstoša…

ESMU IEMĀCĪJUSIES BŪT OPTIMISTISKA, BET NE NAIVA
Varbūt jums šķiet, ka es esmu pārāk naiva, ka ceru atrast savu īsto un ļauju pazust visiem, kas tādi nav. Bet es neesmu naiva. Naiva es biju savos 20 un arī vēl 30 gados, bet ne tagad. 40 gados tu kļūsti reāls, tu sāc skatīties uz lietām reāli. Un – tu centies saglabāt optimismu, jo bez tā būtu grūti. Tas jaunības naivums patiesībā pazūd pats no sevis, tas atkāpjas, jo tam te vairs nav vietas. Pārāk daudz cerību un vilšanos ir bijis. Un tagad es zinu – nav jēgas turēt to, ko nevari noturēt. Kas gribēs, tas aizies tāpat. Bet es tik un tā ceru, ka arī man reiz paveiksies, un kādēļ gan lai tā nenotiktu?

ESMU IEMĀCĪJUSIES, KA BŪT VIENAI NAV TAS PATS, KAS BŪT VIENTUĻAI
Godīgi? Es nevaru atcerēties pēdējo reizi, kad jutos vientuļa. Man ir lieliska dzīve – darbs, ka ļoti patīk, lieliski draugi un draudzenes, ģimene, māsas, brāļi, kuriem jau ir savas ģimenes, krustbērni, kurus ļoti mīlu. Man ir skaisti iekārota dzīves vieta. Tā ir tieši tāda, kādu vēlos es, līdz katram sīkumam. Brīžos, kad neesmu darbā, kopā ar draugiem vai pie saviem mīļajiem, es lutinu sevi – iedzeru labu vīnu, palasu labu grāmatu (tās ir mana vājība), dodos iepirkties vai uz kādu labu skaistuma procedūru. Ticiet – savos 40 es zinu, kas man patīk, kas nē. Es zinu kā palutināt sevi un kā baudīt dzīvi, jo tā taču ir tik skaista!

MANI DRAUGI UN TUVINIEKI IR MANA ĢIMENE
Man ir māte un tēvs, brālis un māsa, viņu bērni, kas ir mani krustbērni. Viņu ģimenes ir arī manas ģimenes, jo visus svētkus pavadām kopā. Man ir lieliskas draudzenes – dažas, bet pašas labākās. Man ir arī draugi vīriešu kārtas. Esmu pateicīga viņiem par to, ka viņi ciena manu dzīvi un neuzbāžas ar nevajadzīgiem jautājumiem. Jā, savos 20 es nekad nevarēju iedomāties, ka savos gandrīz 40 vēl nebūšu māte. Savos 30 es vēl arvien nedomāju, ka savos 40 būšu viena. Bet te es esmu – man ir gandrīz 40, nav otrās puses un nav arī bērnu. Bet – vai tamdēļ es esmu kādā veidā apdalīta no dzīves puses? Ziniet – es tā īsti nejūtos!

27 komentāru
 1. Izklausās kā pilnīgs izdomājums. Ja viņa patiešām eksistē, tad noteikti tā ir sieviete ar kompleksiem.

 2. Domājat, ka tā ir konkrēta sieviete? Es domāju, ka tas ir par tēmu – viena 40 gados, vispārēji

 3. Man ir 27, bet es jau gadus 5 esmu viena. Esmu izgājusi dažādas fāzes sākot ar man nevienu nevajag, tad traku ballīšu un vienas nakts sakaru periodu, tad izmisīgu ķeršanos pie jebkura vīrieša, bet tagad es baudu savu vienatni. Jā, es gribētu būt attiecībās, ar bērniem un tā tālāk, bet man tā nav. Nu nevar raudāt katru dienu, jāiemācās baudīt dzīve, kāda tā ir. Man gan sirdī kaut kur ir pārliecība, ka tā vienatne nebūs mūžīga, tāpēc šādi raksti pat nedaudz biedē. Ka var arī palikt viena…

 4. Mīļā!!! Tev ir TIKAI 27!!! Tas taču nav nekāds vecums!!! Es saprastu, ja tev būtu 47! 27 gados dzīve tikai sākas, tu noteikti vēl atradīsi ne vienu vien kandidātu uz tā īstā vakanci, kas ir brīva 🙂 Lai veicas!!!

 5. arī 35 gados ir brīži kad jūties labi un ir tas apkārtējo spiediens kad liekas kāpēc visiem citiem ir tik svarīgi lai tev būtu ģimene, protams ka gribas ģimeni bet mākslīgi tak to neveidosi…. viss notiek savā laikā, tad kāpēc stresot? dzīve ir jābauda.

 6. Mūsu sabiedrība nespēj un negrib pieņemt to, ka sieviete viena IR LAIMĪGA. Visticamāk pat 100 laimīgāka par to, kas pēc 10 gadu laulības dzīves skatās uz savu vīru, ar kuru plēšās 3 x nedēļā. Laimīga, saticīga, mīlestības pilna laulība – nav gadījies tādu redzēt ne radu, ne draugu, ne kolēģu lokā. Drīzāk meli un ilūzija ir nevis tas, ka sieviete viena mierā un brīvībā ir laimīga, bet gan tas, ka laulība var būt laimīga.Bet atzīt to būtu sabiedrības krahs.

 7. Nesen uzdūros labai domai – Ir bara dzīvnieki, pāru dzīvnieki, vienpaši. Ar cilvēkiem ir tieši tā pat.
  Neko sliktu tur nesaskatu. Pats gan esmu vīrietis- drīz būs 40, dotajā brīdi itkā neesmu viens, bet ar katru savas dzīves gadu arvien vairāk saprotu, ka līdzīgs dzīves modelis, tikai no vīrīesa puses ir tas kas man patīk un ko vēlos.

 8. Domāju,ka man ir tikai tāda dziive.Redz citiem arī tā medz būt. Saprotu rakstītāju. Agrāk pārdzīvoju par to visu ,bet ja ieskatās dziļāk ,tad var ar to sadzīvot. Un tā nav vientulība ,tas ir dzīves veids, jo ja nav lemts bērniem un ģimenei ,tātad mums ir cita misija šajā dzīvē.

 9. kaija
  Man ir 50 un šīm emocijām gāju cauri, tomēr man ir bērni. Izšķiros 32 gados un jutos vientuļa, tad radās attiecības, tad tās zuda un tā ik pēc kāda laika, starpposmos 5-8 gadi biju viena. Esmu gan grimusi īsā depresijā, gan sabužinājusi sevi – viss priekšā. Tagad ar vēsu prātu saprotu, ka tikai retai sievietei ar diviem bērniem ir kaut kas priekšā, spēku jārod sevī.

 10. Piekrītu, ka ir cilvēki vienpaši. VIņi nav vientuļi, bet ir laimīgi kamēr ir vieni. Taču ir bīstami sevi nosaukt par vienpati kamēr pats plijies ar savu uzmanību virsū visiem pēc kārtas – maisies draugu un ģimenes locekļu dzīvēs ar saviem pārgudrajiem padomiem vietā un nevietā. Tas nav vienpatis, bet tas ir cilvēks, kurš sevi māna. Patiesibā viņš alkst kompānijas un otra cilvēka, viņš alkst pēc kāda, kuru uzmanīt, rūpēties, audzināt.

 11. ka dzive ir iegrozijusies,ta ir! nevajag neko nozelot! Labak but vienai,naka ar kadu virieti,kas boja tev nervus,nemil,krapj.Un tadu viriesu tagad ir daudz.

 12. Nu ko lai saka? Malace! Pēc raksta var spriest, ka cilvēks ar Dvēseli...pieņem visu kā ir...samierin saka:

  > Rakstīt šeit!

 13. Malace! No rakstītā var nojaust, ka cilvēks ar Dvēseli, tādā ziņā, kad ir iemācījusies dzīvi pieņemt tādu, kāda tā ir, būt harmonijā ar sevi un apkārtējiem un darīt lietas, kas tīkamas…tvert mirkli…šeit un tagad…dzīvojot un baudot….

 14. kāpēc visiem rakstiem sieviešu sadaļās ir jāmēģina pārliecināt cilvēku, ka viņam ir jābūt tieši tādam pašam kā pārējiem, ka jādzīvo pēc tāda paša dzīves modeļa. nu nav tāda viena laimīgā dzīves modeļa, katrs dzīvo, kā jūtas labāk un meklē savu ceļu. Bet šie raksti vienmēŗ izraisa žēlabas par jebkuru, kurš atļaujas dzīvot mazliet citādāk un pa savam.

 15. Man ir 60. Un tikai tagad sāku just, ko nozīmē bērni. Kad pienāk vecums tad vieīgais prieks ir bērni un ja to nav, tad maisies citu dzīvē. Citiem visiem veidojas savas ģimenes, znoti, vedeklas, mazbērni, bet tev nav nekā un tad tu saproti kaut ko…….un ir par vēlu….
  Bez vīra iztiksi, bet vismaz 1 bērnu vajag, lai dzīvei būtu jēga.

 16. Šī ir mana liecība par labu darbu, cilvēks, kurš palīdzēja me..My vārds ir Olivia Jane Mike, un es pamatoju ar London.My dzīve ir atpakaļ !!! Pēc 8 gadu laulības, mans vīrs mani pameta un atstāja mani ar saviem trim bērniem. Es jutos kā mana dzīve bija drīz beigsies, un tika sabruks. Pateicoties pareizrakstības ritentiņu sauc Papa Justus kas es satiku tiešsaistē. No vienas uzticīgs dienā, kā es biju pārlūkojot internetu, man bija meklējot labu pareizrakstības ritentiņš, kas var atrisināt manas problēmas. Man nāca pāri sērijā liecībām par šo konkrēto pareizrakstības ritentiņu. Daži cilvēki liecināja, ka viņš cēla savu Ex mīļāko atpakaļ, daži liecināja, ka viņš atjauno klēpi, daži liecināja, ka viņš var runāšanai apstāties šķiršanās, un tā tālāk. Tur bija viens īpaši liecība es redzēju, tas bija par sievieti sauc žēlastība, viņa liecināja par to, kā papa Justus atkal viņas Ex mīļāko mazāk nekā 72 stundas un beigās viņas liecību viņa piliens Papa Justus e-pasta adresi. Pēc iepazīšanās ar visiem šiem, es nolēmu dot Papa izmēģināt. Es sazinājās ar viņu pa e-pastu, un izskaidroja savu problēmu viņam. Tikai 3 dienas, mans vīrs atgriezās pie manis. Mēs atrisināt mūsu problēmas, un mēs esam vēl laimīgāki, nekā pirms tam. papa Justus ir patiešām talantīgs un apdāvināts cilvēks, un es neapstāties publicējot viņu, jo viņš ir brīnišķīgs cilvēks … Ja jums ir problēma, un jūs meklējat reālu un efektīvu pareizrakstības ritentiņu, lai atrisinātu šo problēmu jums. Mēģiniet liels Papa Justus šodien, viņš varētu būt jūsu problēmas risinājums. Lūk viņa kontaktpersona: [email protected] Paldies liels Justus. Sazināties ar viņu par šo:

  (1) Ja jūs vēlaties, lai jūsu ex atpakaļ.
  (2) ja Jums vienmēr ir slikti sapņi.
  (3) Jūs vēlaties, lai tiktu veicināta jūsu birojā.
  (4) Jūs vēlaties sievietes / vīrieši palaist pēc jums.
  (5) Ja jūs vēlaties bērnu.
  (6) [Jūs vēlaties būt bagāts.
  (7) Jūs vēlaties, lai tie jūsu vīrs / sieva būt jūsu uz visiem laikiem.
  (8) Ja jums ir nepieciešama finansiāla palīdzība.
  (9) Zāļu aprūpe
  10) Palīdzība celt cilvēkus no cietuma
  (11) Laulības burvestības
  (12) Miracle burvestības
  (13) Skaistums burvestības
  (14) PRAVIETOŠANA CHARM
  (15) Atrakcija burvestības
  (16) Evil Acu burvestības
  (17) Kissing Spell
  (18) Noņemiet Slimības burvestības
  (19) VĒLĒŠANU Uzvarot burvības
  (20) SUCCESS eksāmenos burvības
  (21) Charm nokļūt kas mīlēt tevi.
  (22) Uzņēmējdarbības pareizrakstības.
  Sazinieties ar viņam šodien uz:
  [email protected],
  +2347033354868.
  Jūs varat arī sazināties ar viņu ON WhatsApp skaita.

 17. Šī ir mana liecība par labu darbu, cilvēks, kurš palīdzēja me..My vārds ir Olivia Jane Mike, un es pamatoju ar London.My dzīve ir atpakaļ !!! Pēc 8 gadu laulības, mans vīrs mani pameta un atstāja mani ar saviem trim bērniem. Es jutos kā mana dzīve bija drīz beigsies, un tika sabruks. Pateicoties pareizrakstības ritentiņu sauc Papa Justus kas es satiku tiešsaistē. No vienas uzticīgs dienā, kā es biju pārlūkojot internetu, man bija meklējot labu pareizrakstības ritentiņš, kas var atrisināt manas problēmas. Man nāca pāri sērijā liecībām par šo konkrēto pareizrakstības ritentiņu. Daži cilvēki liecināja, ka viņš cēla savu Ex mīļāko atpakaļ, daži liecināja, ka viņš atjauno klēpi, daži liecināja, ka viņš var runāšanai apstāties šķiršanās, un tā tālāk. Tur bija viens īpaši liecība es redzēju, tas bija par sievieti sauc žēlastība, viņa liecināja par to, kā papa Justus atkal viņas Ex mīļāko mazāk nekā 72 stundas un beigās viņas liecību viņa piliens Papa Justus e-pasta adresi. Pēc iepazīšanās ar visiem šiem, es nolēmu dot Papa izmēģināt. Es sazinājās ar viņu pa e-pastu, un izskaidroja savu problēmu viņam. Tikai 3 dienas, mans vīrs atgriezās pie manis. Mēs atrisināt mūsu problēmas, un mēs esam vēl laimīgāki, nekā pirms tam. papa Justus ir patiešām talantīgs un apdāvināts cilvēks, un es neapstāties publicējot viņu, jo viņš ir brīnišķīgs cilvēks … Ja jums ir problēma, un jūs meklējat reālu un efektīvu pareizrakstības ritentiņu, lai atrisinātu šo problēmu jums. Mēģiniet liels Papa Justus šodien, viņš varētu būt jūsu problēmas risinājums. Lūk viņa kontaktpersona: [email protected] Paldies liels Justus. Sazināties ar viņu par šo:

  (1) Ja jūs vēlaties, lai jūsu ex atpakaļ.
  (2) ja Jums vienmēr ir slikti sapņi.
  (3) Jūs vēlaties, lai tiktu veicināta jūsu birojā.
  (4) Jūs vēlaties sievietes / vīrieši palaist pēc jums.
  (5) Ja jūs vēlaties bērnu.
  (6) [Jūs vēlaties būt bagāts.
  (7) Jūs vēlaties, lai tie jūsu vīrs / sieva būt jūsu uz visiem laikiem.
  (8) Ja jums ir nepieciešama finansiāla palīdzība.
  (9) Zāļu aprūpe
  10) Palīdzība celt cilvēkus no cietuma
  (11) Laulības burvestības
  (12) Miracle burvestības
  (13) Skaistums burvestības
  (14) PRAVIETOŠANA CHARM
  (15) Atrakcija burvestības
  (16) Evil Acu burvestības
  (17) Kissing Spell
  (18) Noņemiet Slimības burvestības
  (19) VĒLĒŠANU Uzvarot burvības
  (20) SUCCESS eksāmenos burvības
  (21) Charm nokļūt kas mīlēt tevi.
  (22) Uzņēmējdarbības pareizrakstības.
  Sazinieties ar viņam šodien uz:
  [email protected],
  +2347033354868.
  Jūs varat arī sazināties ar viņu ON WhatsApp skaita.

 18. Laba diena,,,
  Mans vārds ir kundze Wellington Sarah, Am no Floridas, man bija nopietna sastrīdējās ar manu vīru, jo mana māte, mana mātes nekad, piemēram, lai viņš būtu mans vīrs, bet es mīlu viņu tik daudz, ka es drīzāk mirs ļaut viņam iet off man, ka bija, kā es satiku šo lielisko vīru no voodoo online, viņš man teica, ka viss būs labi, ka viņš var darīt burvestību, kas padarīs manu mātes mīlestība viņam un ļaus man precēties viņam bez strīdēties patiešām notika manu mamma un tētis viņu mīlu visvairāk, nekā pirms mēs esam tagad laimīgi precējusies ģimeni, lūdzu, palīdziet man pateikties viņam par viņa palīdzību, šeit ir e-pastu un tālruņa numuru [email protected] +27744669427

 19. Mans vārds ir KENNETH.I nekad ticēja mīlas Spells vai MAGICS līdz es satiku šo īpašo pareizrakstības ritentiņš, kad es devos uz Āfriku, lai veikt dažas business..He tiešām powerful..My sieva šķirties mani bez iemesla gandrīz 5 gadus, un es izmēģināju visu es varētu būt viņas atpakaļ izraisīt i tiešām mīlu viņai tik daudz, bet visas manas pūles nesanāca .. tiekamies mūsu agrīnā vecumā koledžā, un mums abiem ir jūtas vienam pret otru, un mēs apprecējāmies laimīgi uz 5 gadiem bez mazulis un viņa pamodās no rīta un viņa man teica, viņa dodas uz divorce..i domāju, ka tas bija joks, un, kad viņa atgriezās no darba, viņa konkursā man šķiršanās vēstuli un viņa pildīta visas viņas kravu no manas mājas. .Es skrēja traks, un es mēģināju visu es varētu būt viņas atpakaļ, bet visi nestrādāja out..i nebija vientuļš gandrīz 4 gadus … Tātad, kad es teicu pareizrakstības ritentiņus, kas noticis, viņš teica, ka viņš man palīdzēt, un viņš lūdza viņai pilns nosaukums un viņas picture..i deva viņam that..At Sākumā es biju skeptiski, bet man sniedza tai mēģināt cēloni esmu mēģinājis tik daudz pareizrakstības ritentiņiem, un nepastāv risinājums … tad, kad viņš beidzis ar lasījumos, viņš ieguva atpakaļ me, ka viņa ir ar vīrieti un ka cilvēks ir iemesls, kāpēc viņa atstāja mani … pareizrakstības ritentiņš teica, ka viņš palīdzēs man ar burvestību, kas, protams, lai viņai back.but es nekad uzskatu, ka tas viss … viņš teica, ka man būs redzēt pozitīvs rezultāts 3 days..3 dienu laikā vēlāk, viņa sauc mani sevi un atnāca pie manis atvainojies un viņa man teica, viņa nāks atpakaļ me..I aprunāt uzskatu, ka tas, tas bija kā sapnis izraisīt i nekad uzskatu, ka tas izdosies pēc cenšos daudz pareizrakstības ritentiņiem un nav solution..The pareizrakstības ritentiņš ir tik spēcīgs un pēc tam viņš palīdzēja man ar grūtniecības burvestību un mana sieva ieguva grūtniece mēnesī later..we tagad laimīgi, ir kopā atkal un ar skaistu mazulis ..This pareizrakstības ritentiņš ir patiešām izmainīja manu dzīvi, un man būs mūžīgi pateicīgi him..he ir palīdzējusi daudziem no maniem draugiem arī ar līdzīgu problēmu pārāk, un viņi ir laimīgi un pateicīgi him..This cilvēks patiešām visspēcīgākais pareizrakstības ritentiņš kādreiz pieredze life..Am norīkošanu šo forumu, ja ir kāds, kam ir līdzīga problēma, un joprojām meklē veidu out..you var sasniegt viņu šeit [email protected]

 20. I must confess that over here in the United States, it is very difficult to get a powerful spell caster that will be able to restore broken marriages or relationships, But through the help of the internet, i was able to get in touch with this powerful spell caster called Berit Haldis, after reading a lot of good reviews about her on the internet, so i contact him through these details via email: [email protected], And after i told her about my relationship stress then Berit Haldis told me to calm down that my lover will come back to apologies to me, for leaving me, I never taught that this was going to be possible, Just within 48 hours that i contacted Berit Haldis my lover sent me and a sms text saying that i should forgive him and before i knew it he was already at my place begging me to accept him back. you can contact her on [email protected]

 21. cilvēki un viņu likteņi ir dažādi, tāda sajūta, ka LV dzīvojošam, kas neiekļaujas kaut kādos standartos, visu laiku ir jāataisnojas, kāpēc viņš tāds nav un jāmēģina pārliecināt pārējos, ka viņam ir ok dzīve, tikai mazliet savādāka nekā iedomātam standartam.
  Un ir vēl sievietes un vīrieši, kuri nemaz negrib precēties un negrib bērnus…un tas tak ir tikai normāli, ka visiem nav viena laimes mēraukla.

 22. Par cilvēka laimi citi nav atbildīgi – laime ir iekšējs stāvoklis. Vienai būt un justies laimīgai – tas ir burvīgs pašpietiekams stāvoklis, ko iemācās ar laiku. Vienīgais, ka pēc tam, uzsākot attiecības un izveidojot ģimeni, ir jāiemācās dalīties ar savu laiku, telpu un reķināties ar otru.

 23. Mans bijušais draugs dempinga mani 6 mēneši atpakaļ pēc tam, kad es apsūdzēja viņu redzēt kāds cits un goda him.I gribu viņu atpakaļ manā dzīvē, bet viņš atsakās jebkādus kontaktus ar mani man bija tik sajaukt, un nezinu, ko darīt, lai varu sasniegt ar internetu palīdzību, un es redzēju liecību par to, kā pareizrakstības ritentiņu palīdzēt viņiem, lai saņemtu savu ex atpakaļ, lai es sazināties ar pareizrakstības ritentiņu un izskaidrot manu problēmu ar viņu, un viņš runāšanai par mani un apliecināt mani par 2 dienām, kas mans ex atgriezīsies pie manis, un uz manu vislielāko pārsteigumu trešajā dienā mans bijušais nāca klauvē pie manām durvīm un izlūgties piedošanu Es esmu tik laimīgs, ka mana mīlestība ir atkal, un ne tikai to, ka mēs esam par to, lai precēties vēlreiz paldies Dr akwuke pareizrakstības jums ir patiesi talantīgs un apdāvināts E-pasts: [email protected] ir vienīgā atbilde, viņš var būt ļoti palīdzēt, un man nebūs pārtraukt publicēšanu viņu, jo viņš ir brīnišķīgs cilvēks [email protected]

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.