5 iemesli, lai SPORTOTU darba pusdienu pauzē

Darba dienas vakars. Tu dodies uz treniņu fitnesa klubā. Pārnākot mājās, tu pārgurusi iekrīti gultā. Diena ir bijusi gara, bet vakarā saproti, ka neko citu, atskaitot darba pienākumus un treniņa apmeklējumu, neesi padarījusi. Bet kā būtu, ja fitnesa klubu tu apmeklētu darba pusdienu pārtraukumā? Šī tendence kļūst arvien populārāka, un tam ir savi iemesli!

UZLABO GARASTĀVOKLI, PALIELINI ENERĢIJU!
Ofisa darbs var nogurdināt tik pat daudz kā fizisks darbs. Rezultātā vakarā tu pārnāc mājās izpumpēta un, iespējams, pat sliktā garastāvoklī. Ja pusdienu pārtraukumā izrausies ārpus ofisa, lai pasportotu, tu atjaunosi enerģijas rezerves organismā, kā arī atbrīvosi laimes hormonu endorfīnu, kas uzlabos tavu garastāvokli atlikušajai darba dienai.

IETAUPI LAIKU!
Ja uz fitnesa klubu dodies pusdienu pārtraukumā, vakarā tev ir brīvs laiks, lai iepirktos, satiktos ar draudzenēm, vai pavadītu laiku kopā ar ģimeni.

ĒD, NEBAIDOTIES NO LIEKĀ!
Pēc treniņa vari atļauties apēst kādu našķi, neuztraucoties, ka tas nāks par sliktu tavai figūrai. 20-40 minūtes pēc treniņa ir tā saucamais anaboliskais logs. Šajā laikā uzņemtās uzturvielas tiks izmantotas, lai organismā atjaunotu iztērēto enerģiju.

SAMAZINI STRESU!
Ja darba dienas pirmā puse bijusi trauksmaina un aizņemta, tad treniņš pusdienu pārtraukumā atbrīvos tevi no stresa. Sportojot, veidojas serotonīns – hormons, kuru no īpašām uzturvielām producē smadzenes un nervu sistēma. Ir pierādīts, ka tas atvieglo depresiju, samazina stresu, kā arī uzlabo garastāvokli.

PALIELINI PRODUKTIVITĀTI UN KREATIVITĀTI!
Nebaidies pusdienu pārtraukumā pamest savu darbiem pārkrauto galdu. Pētījumi pierāda, ka, ievērojot regulārus pārtraukumus darbā, tiek palielināta produktivitāte un radošums. Pavadot visu dienu darbā, tu vari iedzīvoties stresā un nogurumā.

 
Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.