5 IDEJAS ģimeniskiem VAKARIEM

Kad gribas ko interesantu un sirsnīgu, tad padomā, cik patīkami laiku vari pavadīt ar savu ģimeni! Lūk, piecas idejas!

Vakariņu gatavošanas sacensības. Sadalieties ģimenē pa pāriem (vai arī esat katrs pats par sevi) un taisiet ēdienu sacensības. Vienojaties, kādu ēdienu gatavosiet (piemēram, pastu ar dārzeņiem) un šis ēdiens katram pārim jāpagatavo pēc iespējas gardāk un īpašāk. Gatavojiet vienu nedēļas sestdienu viens pāris, otru nedēļu otrs. Neaizmirstiet viens otru pārsteigt ar gardiem saldajiem ēdieniem!

Kopīga pastaiga tumsā. Kad sāk satumst, tad tā vietā, lai kārtējo vakaru pavadītu katrs savā istabā, dodieties kopīgā pastaigā, ar lukturīšiem, pa savu pilsētu. Svaigs gaiss pirms miega nāks par labu kā pieaugušajiem, tā bērniem. Varēsiet izvēdināt galvu no dienas emocijām un pārrunāt dažādas lietas ar saviem mīļajiem.

Galda spēļu čempionāts.
Šobrīd veikalos ir pieejamas tik daudz un dažādas galda spēles! Tu noteikti atradīsi arī tādu, kas būs pa prātam visai tavai ģimenei! Prāta spēles, atjautības vai dažādas jautras galda spēles vakaru ģimenes lokā var padarīt patiešām jauku un azartisku!

Filmu kritiķu vakars. Vienojieties, ka reizi nedēļā katrs izvēlēsies filmu, ko visiem kopīgi noskatīties. Lielisks veids kā atstēgties no ikdienas spriedzes. Pēc filmas pārrunājiet savā starpā, kas kuram patika un, kas nepatika, cik zvaigznes katrs kinodarbam piešķir.

Atmiņu pārskatīšana. Katram mājās noteikti ir kāds bilžu albums! Kad uznāk sentimentāls noskaņojums, ņem to rokās un pāršķirsti. Atceries savu bezrūpīgo bērnību un ielūkojies, kāda bērnība bijusi taviem vecākiem un parādi to saviem bērniem!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.