4 biežākās NAUDAS KĻŪDAS, ko pieļauj sievietes

Vai arī tev reizēm šķiet – nu kur tā nauda pazūd? It kā lieki nešķērdējies, it kā algā saņem normāli (vienmēr jau, protams, varētu vairāk), bet naudas nekad īsti nepietiek. Sevišķi, ja rodas kāda neparedzēta situācija. Kur problēma? Lūk, 4 raksturīgākās naudas kļūdas, kuras pieļaujam!

IZDEVUMI EMOCIJU IESPAIDĀ. Tā ir naudas izdošana, lai uzlabotu sev garastāvokli, vai vēl trakāk – naudas izdošana, jo garastāvoklis jau ir ļoti labs. Jā, protams, reizēm ir nepieciešams sevi apbalvot, piemēram, ar sen kāroto kleitu, jo esi kaut ko nozīmīgu sasniegusi darbā u.tml. Taču, ja katrs tavs sasniegums rezultējas ar patiesībā nevajadzīgiem izdevumiem, vai tie rodas tad, kad garastāvokļa nav un tas jāuzlabo, tad finanšu problēmās iedzīvoties var visai ātri. Ko iesākt? Galvenais – pašai apzināties savus šos niķus. Tas jau ir pirmais solis, lai spētu sevi ierobežot. Pārējais ir tikai un vienīgi – darbs ar sevi.

ĢIMENES IZDEVUMU NORAKSTĪŠANA UZ DZĪVESBIEDRA PLECIEM. Lai gan dzīvojam modernā sabiedrībā, kurā vīrietis sen vairs nav vienīgais pelnītājs ģimenē, vairāk kā pusei sieviešu esot niķis ģimenes kopīgos tēriņus atstāt vīrieša pārziņā. Piemēram, kredītu par mājokli, komunālos maksājumus u.tml. Jā, sievietes tā vietā visbiežāk uzņemās pārtikas sagādi. Un tomēr – bieži vien šie izdevumi nav samērīgi. Viss jau ir labi, kamēr arī attiecībās viss kārtībā. Problēmas un izdotās naudas skaitīšana sākas, ja attiecībās iezogas problēmas Ko iesākt? Izrunājies ar savu otro pusi. Apdomājiet, kā jūs varat rīkoties, lai obligātie izdevumi būtu vienlīdzīgi. Protams, tam, kuram ienākumi ir lielāki, lielāki būs arī izdevumi. Taču kopīgo ģimenes maksājumu plūsmu jūs kontrolējat kopīgi. Godīguma principam būtu jādarbojas tagad, lai tas spētu darboties arī tad, ja attiecībās iezogas domstarpības.

NAUDAS AIZDOŠANA EMOCIJU IESPAIDĀ. Sievietēm daudz biežāk kā vīriešiem ir raksturīgi aizdot naudu emociju iespaidā, piemēram, saviem pieaugušajiem bērniem vai ģimenes draugiem. Pat foršajai kolēģei, kurai tagad ir ģimenes problēmas u.tml. Tas, protams, nav nekas nosodāms, ja vien no tā necieš tavs pašas budžets. Taču ne vienmēr tā ir. Naudas aizdošanā tuviem cilvēkiem vislielākā problēma ir tāda, ka tā ļoti reti nāk atpakaļ. Ko iesākt? Pirms kādam aizdod, rūpīgi pārdomā to. Vai tu to vari? Vai tavas nākotnes finanses ir drošībā? Galvenais, lai neveidojas situācija, ka aizdodot tu pati paliec problēmās. Iespējams, vērtīgi ir šo lēmumu pārrunāt ar savu dzīvesbiedru.

ĀRKĀRTAS GADĪJUMA KONTA NEESAMĪBA. Katrā ģimenē tāds ir vajadzīgs. Un ne tikai ģimenēs, bet arī, ja dzīvo viena. Tev tādam būtu jābūt. Taču – mazāk kā pusei sieviešu un vēl mazāk ģimeņu tāds patiešām arī ir. Gudrās grāmatās rakstīts, ka, ja esi viena, šim krājkontam būtu jāspēj tevi ārkārtas apstākļos uzturēt aptuveni 6 mēnešus, jo tik laika vidēji nepieciešams, lai problēmas atrisinātu, atrastu jaunu darbu, atjaunotu savu finanšu plūsmu. Ja tev ir ģimene, tad šim periodam vajadzētu būt pat vēl lielākam. Ko iesākt? Atver šādu kontu. Tādu, kam tiec klāt tikai no internetbankas, ne ar maksājumu kartēm. Ideāli, ja 10% no algas ir iespējams novirzīt šajā kontā. Un – tas jādara algas saņemšanas dienā. Ja tev ir partneris, tad dariet to kopā. Šāds konts rada drošības sajūtu, tu zini, ka tev vienmēr ir plāns B.

1 komentārs
  1. Hi, esmu šeit, lai dalītos maz liecību par to, kā es saņēmu reālu aizdevumu no Finanšu mājās, es nekad uzskatu, ka uz tiešsaistes aizdevumu aizdevēji var būt vēl reālu un legit tas ir tāpēc, ka man ir zaudējuši tik daudz maksa scammers dēļ avansa maksa tiek lūgts pēc viņiem. bet Dieva godība finanšu aizdevuma mājām palīdz man ar visu aizdevumu man vajadzēja tie ir reāls un legit. viņi man aizdot €15000 Eur, kas i izmanto mans dēls operācijas. šis aizdevums uzņēmumam ir reālā dot viņiem mēģināt, ja jums ir nepieciešams kredīts, un jūs nekad nožēlu sazināties ar viņiem, tas ir uzņēmums, e-pasta adrese ir [email protected]

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.