20 smieklīgākās un nejēdzīgākās DĀVANAS

Ziemas saulgriežu svinēšana asociējas ne tikai ar Kristus bērniņa piedzimšanu un eglītes rotāšanu, bet arī ar tādu patīkamu svētku sastāvdaļu kā dāvanas. Šoreiz mēs ieskatīsimies nesaprasto, pārprasto un dīvaino dāvanu maisā, kura saturs mums licis gan smieties, gan raudāt. Tātad – kāda ir neparastākā dāvana, ko jebkad nācies saņemt?

20 SMIEKLĪGĀKĀS UN NEJĒDZĪGĀKĀS ZIEMASSVĒTKU DĀVANAS

Žanete
: Tā dāvana ir tik nejēdzīga, ka aizvien to glabāju – paliela, aptuveni 10 cm augsta caurspīdīga stikla ola, kur iekšā redzams kaut kāds dīvains plastmasas veidojums. Vēl man ir dāvināta šaura, augsta kristāla vāzīte, kurā īsti pat vienai puķei nav vietas.

Ivo: Man radi no Amerikas (~89. gadā) uzdāvināja flomasteru buntīti, aptītu ar gumiju, uz kuriem diezgan skaidri saskatāmas bija zobu pēdas, un daži flomasteri nepavisam vairs nebija taisni, dažiem nebija vāciņu un visi tie bija izžuvuši. Komplektā nāca piecas dažādas formas un izmēra sērkociņkastītes.

Marta: Sensenos laikos bija puisis, kas uzdāvināja man Zelta uzvedības grāmatu. Nesapratu, kā reaģēt. 9. klases izlaidumā klases audzinātāja uzdāvināja kaut kādu bestselleru, nepārzinot saturu, it kā par kāpšanu pa karjeras kāpnēm. Galvenā varone gan karjeru virzīja, pārguļot ar visiem pēc kārtas, kā arī grāmatā neizpalika detalizēti dzimumakta un dzimumlocekļu apraksti.

Kristaps: Drogas šķidro ziepju un šampūna komplektiņš plus zeķes – parastais Ziemassvētku komplekts no radiniekiem.

Agnese: Svētkos dabūju melnbaltu, spalvainu termoforu.

Uģis: Man reiz vecāki bija sarūpējuši brīnišķīgu dāvanu trešās klases Jaunā gada pasākumā. Kaste bija gandrīz tikpat milzīga kā klasesbiedram Ģirtam, kuram tur bija konstruktors. Mani, atšķirībā no Ģirta, lielajā kastē sagaidīja vēl viena tikpat rūpīgi iesaiņota kastīte, tad vēl viena un vēl viena. Rezultātā es ieguvu skolēnam tik nepieciešamo pildspalvu.

Ramona: Esmu saņēmusi šķiltavas ar kailu sievieti virsū, un, kad tās atver, skan Titānika dziesma. Atcerējos vēl vienu – kad Latvijā tikko bija ienākušas donaldiņu košļenes, man draudzene uzdāvināja piecus gabalus, bet bez papīriņiem, jo papīriņi tajā laikā bija svēta lieta! Ha, un vēl atmiņā palikusi trešā lieta. Piektajā klasē visām meitenēm mājturībā bija jāšuj priekšautiņi. Ļoti centos un sanāca tīri glīts, uzdāvināju to omītei dzimšanas dienā! Aiz kalnem vairs nebija arī mana jubileja, un jūs jau varat iedomāties, ko saņēmu dāvanā – sevis šūto priekšautiņu! Sweet.

Lauma: Kad mūsu skola tālā pagātnē rakstīja sadraudzības vēstules uz Zviedriju, vienmēr bija interesanti saņemt atbildes ar dāvaniņām. Man parasti gadījās lielas, lietotas, apzīmētas dzēšgumijas ar kādiem 30 parastajiem zīmuļiem, visi bija dažāda izmēra un krāsas. Bet man vēl bija paveicies…

Ieva: Dabūju Pringles čipsus un gumijas salatēva piekariņu.

Lorija: Manā arsenālā ir salvešu paciņa un aprakstīts dēlis.

Toms: Reiz dabūju 17kg grūbu. Domāju, tā ir patiešām muļķīga dāvana.

Karīna: Manā nepārspējamo dāvanu kolekcijā ir ābols, kas veidots no marmora, un koka stabule.

Ieva: Kad vēl mācījos pamatskolā, dabūju grāmatu Mācīties – tas ir lieliski!. Pilnīgs absurds.

Inese: Mana satriecošākā dāvana – caura piepūšamā govs.

Emīls
: Vitamīni vīriešiem. Kas, es kāds ļurbaks?

Kristiāna: Vecmāmiņa man dzimšanas dienā uzdāvināja kapli ar domu, lai vairāk rušinos pa dārzu. Mana dzimšanas diena ir 1.janvārī.

Signe: Drogas dāvanu karte 5ls vērtībā.

Jānis: Mans brālis mūzikas skolas izlaidumā no klarnetes skolotāja saņēma dāvanā grāmatu Es tevi nevaru ciest.

Artis
: Universitātes koru kompaktdisks, 1 kg smagas zaļas hanteles, guaškrāsas – visas šīs lietas, šķiet, saņēmu iepriekšējā dzimšanas dienā. Bet vissāpīgāk bija apmēram četrpadsmit gadu vecumā, kad tēvs man uzdāvināja kaseti Streļķu un Leģionāru dziesmas. Ja pareizi atceros, tiešām gribēju pat raudāt, jo nodomāju – nu kas viņš tiešām mani TIK ļoti nepazīst, ka dāvina kaut ko tādu? Divas reizes pat paklausījos tās sirmo karavīru dziesmas.

Rūta: 22 gadu jubilejā saņēmu lelli Barbiju ar mašīnu. Kāds draugs mums ar brāli uzdāvināja trusi, par ko mēs nebijām sevišķi priecīgi. Tad mēs šim draugam savukārt uzdāvinājām divus bruņurupučus, par kuriem sevišķi priecīgs nebija viņš. Tā rezultātā viņš nosauca bruņurupučus mūsu abu vārdos. Šis pats draugs man ir dāvinājis arī grāmatu 50 veidi kā savaldzināt vīrieti. Nezināju, ka ar mani ir tik traki.

Iespējams, ka arī tavā pūra lādē noputējusi un aizmirsta glabājas kāda ģeniāla dāvana. Ja tā, tad cel to laukā un pastāsti  par to mums!

14 komentārs
 1. Dzimšanas dienā vīramāte uzdāvināja sejas krēmu nobriedušai ādai ar superliftinga efektu (man toreiz bija ap 25g…).

 2. Mana drauga oma ziemassvētkos man uzdāvināja grāmatu kuras nosaukumu preciži neatceros, bet doma bija tāda – kā atpazīt ka tavs vīrietis tev melo ……

 3. šajos svētkos vēru vaļā visas dāvanas ar zināmām bažām, bet fū….viss bija kārtībā 😀 Vienīgi mazliet pasmaidīt sanāca par kāda nezināma labvēla dāvanu manai meitiņia, kura jau prot lasīt. Dāvanā viņa saņēma patiešām skaistu grāmatu ar dažādām dzīvnieku bildēm un aprakstiem, tikai apraksti….somu valodā.

 4. nu jā, mans dēliņš par pilnīgu nejēdzību uzskata šajos z-svētkos dāvāto konstruktoru, nevis lego, bet kā padomju laikā ar skrūvītēm. Šikā kastē, labā kvalitātē, zinu, jo šobrīd pati lieku 😉 bet viņš teica, ka tā ir vislielākā nejēdzība viņa mūžā, tad jau džemperis ir labāks. Viņam astoņi gadi, tantes varēja pajautāt 😉

 5. Oi, atceros, kā par padomju metāla konstruktora veidojumiem mums darbmācībā pat lika atzīmes kaut kādā trešajā vai ceturtajā klasē. Riebās man tas prieksmets ar visu skolotāju Broņislavu (sievieti) priekšgalā. Konstanti dabūju 3 (5 baļļu sistēmā), jo kaut kas visu laiku aizgāja greizi un neštimmēja ar skrūvītēm.

 6. Es 7. klasē uz Ziemassvētku loteriju aiznesu dāvanā no tēta zvejas kastes nočieptu asarīti, ietītu follijā un pēc tam skaisti iesaiņotu! Puisis, kurš to izlozēja, attina vaļā un dikti samulsa:D Zivs bija sākusi jau smirdēt!

 7. -Vinnija Pūka grāmatiņa, kurai iekšējā lapā bija apsveikts pats dāvinātājs ..
  -Gredzenu kastīte, kurā iekšā bija āķītis uz kura uzkarināt focheni rāmītī :D:D:D

 8. Gadījās vairākas reizes saņemt smaržas, no kuru aromāta vemt gribās. Vienas bija Drogu variants (nu tas skaidrs), bet citas no dārgā gala (tik un tā fuj). Dārgās izdevās notirgot, bet lētās iepatikās omītei 🙂

 9. Uz 17. dzimšanas dienu saņēmu apakšbikses katrai nedēļas dienai, katru savādākā krāsā, ar nedēļas dienu uzrakstiem un dažādiems smaidiņiem virsū. Tagad tās nēsā mana mamma, jo tās man ir simts reižu par lielām.

 10. Es reiz Ziemassvētkos saņēmu pūkainus leopardraksta legingus, kas man bija par lieliem.

 11. “9. klases izlaidumā klases audzinātāja uzdāvināja kaut kādu bestselleru, nepārzinot saturu, it kā par kāpšanu pa karjeras kāpnēm. Galvenā varone gan karjeru virzīja, pārguļot ar visiem pēc kārtas, kā arī grāmatā neizpalika detalizēti dzimumakta un dzimumlocekļu apraksti.” Grāmatas nosaukumu studijā! 😀

 12. Dāvana vīrietim dzimšanas dienā nav tas vienkāršākais uzdevums, jo gribas uzdāvināt kaut ko mīļu, uzmanības vērtu, un tai pat laikā noderīgu. Facebookā nu jau pasen izmetās viena reklāma no bodyfashion.lv kur uz bokseršortiem ir daudz komiksu tipa aplīši un klāt nāca arī tekstila flommasters, ar kuru var apraksīt visu apakšveļu. Tā nu es domāju, ko tad tur rakstīt. Izdomāju, ka uzrakstīšu 10 nozīmīgus datumus mūsu 5 gadu ilgajās attiecībās, lai viņš uzmin kapēc tie ir nozīmigi. Bet tas izvērtās par katastrofu, jo viņš zināja tikai 2 datumus. Es apvainojos, ka viņš ir aizmirsis datumus. Ar laiku jau visu nogludinājām! 😛

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.