Mīļo espati.lv lasītāj…

Šodien, gluži kā uzklausījis mūsu lūgumus, ir uzsnidzis sniegs. Gada lielie darbi beigušies un klāt ir gada nogale un tās lielākie svētki – Ziemassvētki.

Novēlam Tev ieraudzīt, sajust, sasmaržot, izdzīvot un izbaudīt īstus Ziemassvētkus. Nebēdāt par krīzēm, dāvanām un to, ka piparkūkas varbūt nesanāca tik garšīgas kā gribētos. Priecāties par mīļajiem – arī tad, ja viņi šobrīd nav Tev blakus. Lai pie Tevis atnāktu prieks.

Ko mums, espati.lv un mūsu lasītājām vēl Ance Krauze, Sandra Zvīgule un Katrīne Pasternaka.

Ance Krauze (dziedātāja): Atkal ir pagājis gads, un ir pienācis brīdis apstāties straujajā skrējienā, lai padomātu – kad es pēdējo reizi apciemoju savus vecākus, satiku savus draugus, neskatoties pulkstenī parotaļājos ar saviem bērniem, izcepu smaržīgus pīrādziņus. Un tās ir lietas, ko ne par kādu naudu nevar nopirkt, bet ja ļoti vēlas, var atrast tām laiku. Vakar jau pamēģināju – izcepu sauju piparkūku un mājās ienāca svētku smarža. Gaišus,mīļus Ziemassvētkus un miera pilnu Jauno gadu.

Sandra Zvīgule (aktrise): Es "espati pieaugušajām meitenēm" novēlu to īstenības sajūtu par brīnuma iespējamību, to ticību, to cerību un mīlestību, kas ir mazai meitenei, pie eglītes dziedot "Klusa nakts, svēta nakts…"

Katrīne Pasternaka (aktrise, Eņģeli pār Latviju labdarības akcijas vadītāja) : Par spīti visam uz priekšu! Par spīti visam: skaistas! Par spīti visam: cerīgas! Par spīti visam: mīlošas! Par spīti visam: varošas! Par spīti visam: mīlētas!

Ar vissirsnīgākajiem sveicieniem,
Visi Mēs, kuri rada espati.lv:

Žanete Eglīte, Marta Kukarane, Ivo Mednis, Dace Mazkalniņa, Dzintra Auziņa, Zanda Kozlovska, Andris Taškāns, Karīna Pētersone, Sanita Kārkliņa, Uģis Fabriciuss, Zanda Bernane, Diāna Dubrovska, Agrita Bikaviņa, Anna Eglīte.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.