Birka: davanas

5 ieteikumi, lai pirmssvētku iepirkšanās NEIZTUKŠO maciņu pavisam

Domājams, teju katra sieviete varētu atzīt, ka vismaz reizi ir kļuvusi par Ziemassvētku iepirkšanās drudža upuri – dāvanas tiek gādātas pēdējā brīdī, un beigu beigās attopies ar tukšu maciņu un veselu kaudzi lietu, bez kurām varēji iztikt. Piedevām līdz ar svētku drudzi zudusi arī Ziemassvētku noskaņa un miers. Kā no tā izvairīties? Kā nekļūt par pirmssvētku drudža upuri?

Dāvanu idejas mātes dienai

Dāvanas mātes dienai. Tā svētdiena ir klāt, kad gan liels, gan mazs sveic savu mammu. Tik mīļu, tik jauku, vienīgo un neatkārtojamo…. Viņa ir pelnījusi tikai pašu labāko.

Pašu gatavotas dāvaniņas

Nav noslēpums, ka visvairāk mīļuma un siltuma ielikts tieši tajās dāvanās, kas gatavotas pašu rokām. Tas nekas, ja ar virtuves mākslām un rokdarbiem esi uz jūs. Ko sev piemērotu atradīs pat pašas nesaimnieciskākās.

espati.lv iesaka dāvanas bērniem!

Kas gan ir tie, kuri visvairāk gaida svētkus un zem eglītes paslēpušās dāvanas? Protams, mūsu mazākie ģimenes locekļi! espati.lv papildus dažādām klasiskajām rotaļlietu dāvanām iesaka arī citas idejas, kas iepriecinās tavu atvasi.

Svinēt savādāk, bet ne sliktāk!

Dzimšanas diena gadā tikai viena, bet kā to svinēt? Lielā draugu pulkā ar jestrām atrakcijām vai vienatnē ar pārdomām par dzīvi – izvēle ir tikpat individuāla kā pati dzimšanas diena. Lūk, espati.lv krājumiņu vācelītē daži scenāriji iz dzīves, kā padarīt dzimšanas dienu par pārsteigumu ne tikai ciemiņiem, bet arī sev.

20 smieklīgākās un nejēdzīgākās DĀVANAS

Ziemas saulgriežu svinēšana asociējas ne tikai ar Kristus bērniņa piedzimšanu un eglītes rotāšanu, bet arī ar tādu patīkamu svētku sastāvdaļu kā dāvanas. Šoreiz mēs nesniegsim padomus, kā sarūpēt katram ģimenes loceklim, radiniekam vai draugam vispiemērotāko pārsteigumu, bet ieskatīsimies nesaprasto, pārprasto un dīvaino dāvanu maisā, kura saturs mums licis gan smieties, gan raudāt. Tātad – kāda ir neparastākā dāvana, ko jebkad…