12 LIETAS, KO VĪRIEŠI NESAPROT SIEVIETĒS

 1. https://www.istockphoto.com/

  Kāpēc, dienas beigās novelkot krūšturi, ir tik laba sajūta? Varbūt tāpēc būtu nepieciešams ražot šādus maziņus veļas gabaliņus arī vīriešu intīmajām zonām, lai tie saprastu kā tas ir visu dienu nēsāt šo ne visai ērto, dažkārt sviedrējošo lietu, ko ik pa brīdim ir jāpiekārto. Šad tad mēdz gadīties, ka krūtis no tā izlien ārā, kaut kas niez, kaut kas kņudina, jo īpaši, ja tās ir mežģīnes. Tāpēc, pēc 10 nēsāšanas un beidzot tā novilkšanas, sievietes ir patiesi laimīgas.

 2. Kāpēc jāsaka “viss kārtībā”, ja patiesībā nekas nav kārtībā? Mēs no sirds vēlētos, lai visas sievietes būtu tiešas un vienmēr teiktu to, ko tās patiesi domā, tomēr jau kopš bērnības mēs esam mācītas būt jaukām, neskumt par lietām un noteikti nebūt “maitām”. Rezultātā, sakot “viss ir kārtībā” mums patiesībā nāk dūmi pa ausīm kā sešdesmito gadu multfilmās. Vīrieši – pieņemiet šo faktu un centieties pievērst uzmanību tiem brīžiem, kad neesam omā, lai nebūtu jājautā šis jautājums.
 3. Kāpēc nepiedienīgi komentāri nekad nav patīkami? Nē, pēc garas darba dienas nākot mājās, kompliments par “foršu dibenu” no pretīga, sasvīduša vīrieša nav jauks un nē, tas nav tas pats, kas saņemt komplimentu no seksīgas meitenes par to, cik seksīgs esi. Vīrieši nekad šo nesapratīs un vieglāk ir ielekt upē, nekā censties viņiem to izskaidrot.
 4. Kāpēc apakšveļa ir tik dārga? Arī šo faktu vīrieši nekādi var saprast. Kāpēc vakariņas restorānā ir līdzvērtīgas viena veļas komplekta cenai un, ja tādi ir vajadzīgi divi, tad bez ēdiena jāiztiek vismaz divas nedēļas. Kvalitatīva apakšveļa tiešām nav lēta, tomēr tā ir baudāmāka acīm un kalpo daudz ilgāk par zemākas cenas veļu.
 5. Kāpēc pērkot džinsas ir jāiet cauri ellei un tās ražo pats nelabais? Daudzas no mums sapņo par to, lai ieejot veikalā un pasakot savu izmēru, mums tiktu atnestas perfekti pieguļošas džinsas, kas der kā cimds, tomēr tā nekad nenotiek. Visbiežāk piemērīšanas kabīnēs uz grīdas mētājas vismaz 5 pāri džinsu, no kuriem viens nav derējis viduklī, otrs bijis par šauru kājās un trešais nav uzlīdis pāri dibenam, ceturtajam ir briesmīgs piegriezums un piekto esam paņēmušas divus izmērus par lietu. Pašas esam nosvīdušas, nogurušas un visdrīzāk neko nenopirksiet, ja vien pie kases esošās zeķes. Vai dzīve var būt negodīgāka?! pair of jeans that usually fits doesn’t fit our calves for some reason. What is this life?!
 6. Kāpēc uz gultas ir jābūt tik daudz spilveniem? Piedodiet, vīrieši, bet sievietēm gultā patīk justies ērti un, ja ar vienu spilvenu zem galvas ir par maz, tad ir otrs, pārējie divi ir domātu gultas otrai pusei un visa tā kaudze ar dekoratīvajiem spilveniem ir pieskaņota paklājam un tapetēm. Ko šeit nesaprast?
 7. Kāpēc sievietēm nepieciešamas divas vienādas kleitas vai divi identiski kurpju pāri? Jāatzīst, ka šis tiešām ir visai nejēdzīgs sieviešu paradums, tomēr, ja mums ir viens mīļākais t-krekls, kuru mēs labprāt nēsātu visu nedēļu, bet tas nav iespējams, jo jau pēc divām dienām tas ir iemesls netīrās veļas kastē. Tādiem gadījumiem ir vajadzīgs vēl viens, tieši tāds pats krekliņš. Kas attiecas uz tām trim it kā vienādajām kleitām, patiesībā katrai no tām ir cits rozā tonis.
 8. Kāpēc nepieciešams tik ilgs laiks, lai uzklātu acu kosmētiku? Vīrieši, pamēģiniet ar šauru acu zīmuli uzvilkt precīzu līniju tieši gar acs augšējo plakstiņu, uzklāt acu ēnas, nenosmērējot acs plakstiņu uzkrāsot skropstu tušu un pēc tam to pašu atkārtot otrai acij. Jūs vēl jautājat par to, kāpēc tas ir tik ilgi?
 9. Kāpēc jums nekad nepietiek ar vienu uzņemtu fotogrāfiju? Jo mēs nevaram vienu un to pašu fotogrāfiju likt gan Instagram gan Facebook, turklāt no katra rakursa mēs izskatāmies citādāk. Nē, tas nav muļķīgi, tas ir pilnīgi normāli, jo īpaši tāpēc, ka esam sievietes un ne katra no mums ir izgājusi modeļu skolas kursus, lai zinātu kā pozēt vislabāk.
 10. 10. Kāpēc sievietes jautā vai izskatās resnas? Diemžēl mēs dzīvojam tādā laikmetā, kad ārējais spiediens būt vienmēr slaidai ir tik liels, ka dažkārt šis jautājums varētu kļūt neciešams. Šādās situācijās mums, sievietēm, visbiežāk interesē tikai viena atbilde – protams, ka nē un iespējams arī neliels emocionāls atbalsts, ja nu gadījumā tā pieguļošā kleita vairs tik labi neder.
 11. 11. Kāpēc sievietēm vannasistabā ir miljons dažādu produktu? Mēs nediktējam noteikumus skaistumkopšanā un kosmētikas industrijā, tomēr jā, mums vajag tonālu krēmu, konsīleri, acu zīmuli, turklāt visās varavīksnes krāsās, dažādas acu ēnu paletes, lūpu krāsas, lūpu spīdumus un vismaz 10 produktus ķermeņa vaksācijai. Šādi varētu turpināt, nemaz netiekot līdz šampūnam un zobu pastai, bet tas būtu diezgan nogurdinoši, tāpēc paliksim pie vārda “daudz”.
 12. Kāpēc ir nepieciešamas tik daudz sveces, ja mājās ir elektrība? Atbilde uz šo jautājumu ir pavisam vienkārša – vīrieši nav romantiķi, vismaz lielākā daļa noteikti nē. Vai naktslampiņas gaisma vieš romantiku? Protams, ka nē. Vai iedegta svece uz galda un vēl pāris sveces citos istabas stūros raisa romantiku? Loģiski – jā! Sveces sasilda dvēseli, rada mājīgumu un galu galā dod gaismu, lai arī istabā ir vairākas lampas.

 

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.