TRŪKUMI sieviešu izskatā, kuri TRACINA vīriešus

Ir milzum daudz nemaināmu, neietekmējamu un nelabojamu iemeslu, kāpēc mūsu attiecības ar pretējo dzimumu var neizveidoties vispār vai noiet greizi, taču daudz vairāk ir to traucēkļu un it kā sīkumu, kuri neiedomājami tracina vīriešus un sievieti no iekārojamas dievietes pārvērš aseksuālā vecmāmiņas dubultniecē. 
Šoreiz stāsts par sieviešu trūkumiem, kurus ir viegli labot, lai dāmu atkal vērstu par princesi un kārotais princis viņai nepaietu garām.

Vīriešiem nepatīk visi sievietes mākslīgie uzlabojumi, kuri izpildīti nepienācīgā kvalitātē, kas vīrietim rada pārliecību, ka viņš tiek apzināti čakarēts
Andis, 29 gadi, ierēdnis: „Man šermuļus uzdzen visas tās ietetovētās uzacis un lūpu kontūras, pielīmētie nagi garumā, kas traucē nospiest telefona pogas. Pirmais, kas nāk prātā, kad kaut ko tādu ieraugu – kā sieviete ar tādiem nagiem var noslaucīt dibenu. Apbrīnojami, cik sievietes ir attapīgas, izdomājot aizvien jaunus satvēriena veidus, lai tomēr varētu kādu kustību izdarīt ar neiedomājami garajiem un dažkārt arī spicajiem ērgļu nagiem. Skaistumu es tajā nesaskatu, tikai neērtības. Vēl viena lieta –  acu kontūras, kas ir daudz garākas par acīm kā tai aktrisei – pavedinātājai filmā „Briljantu roka”. Es taču redzu, kur sievietei beidzas acs, tad kāpēc man mēģina iestāstīt, ka tas ir kaut kur citur?”

Raimonds, 42 gadi, tirgotājs: „Šausmīgi nepatīk sievietes ar tetovējumiem. Kā ieraugu tādu delfīnu vai taureni, kas sācis izbalot, domāju vienīgi par cietumniekiem. Īpaši slikti tas izskatās tad, ja tetovējums ir neproporcionāls augumam, maziņš un labi redzamā vietā. Vienmēr domāju par to, ko sieviete ar tetovējumu ir gribējusi pateikt.”

Iekāres slepkava ir sievietes nevīžība dažādās izpausmēs

Juris, 45 gadi, deputāts: „Ja es sievietei vasarā sandalītēs ieautām kājām ieraugu nekoptus papēžus, tas man liek vienkārši riebumā no viņas novērsties. Saplaisājusi āda, kur dziļajās rievās jau dubļi krājas… Turklāt komplektā ar lakotiem, bet jau nolupušiem nagiem. Tas ir kaut kas traģisks! Savās domās tad vizualizēju kā šādas sievietes papēži gultā strīķējas pret palagu, aizķert to un palags ieķeras viņas papēžos… Atbaidoši! Manā skatījumā šādai nolaidībai nav attaisnojuma. Līdzīgi ir arī ar izvirzītiem pēdu kauliņiem, kas gan neglīti izskatās, gan deformē apavus, gan arī pašai sievietei pēc būtības taču tikai sarežģī dzīvi – tie mēdz būt sāpīgi un krietni apgrūtina apavu iegādi. Tagad ir pieejamas operācijas, ar kurām viegli var novērst šo patoloģiju, tāpēc man nav īsti saprotams, kāpēc šis defekts netiek labots.”
Muntis, 33, tiesneša palīgs: „Mani atbaida sievietes, kuras nagus apgrauž un tad pirksti izskatās kā strupulīši, tas parasti ir komplektā ar aizaugušiem ienadžiem, kas nagus padara praktiski neredzamus un tad man pilnīgi zosādu uzdzen doma vien, ka tādi pirksti varētu man pieskarties.”
Andrejs, 36 gadi, jurists: „Nav nekā briesmīgāka par sievieti ar cauriem, šķībiem vai iztrūkstošiem zobiem. Arī zelta zobi izskatās diezgan eksotiski. Sievietes smaidam ir jābūt žilbinošam. Domāju, ka sievietei vispār ir nepieļaujami nerūpēties par saviem zobiem. Caurumiem komplektā nāk slikta smaka no mutes un tas nokauj pat vēlēšanos mīlēties ar savu sievu. Jā, ir gadījies, ka no tādas elpas gribas steigā novērsties, bet attiecību nebojāšanas vārdā es izvēlos saņemt dūšu un aizrādīt, ka ir radusies tāda problēma, ko pats jau var arī nepamanīt. Līdz šim mana sieva ir bijusi pateicīga, ka uz to norādu un vienmēr arī steigā devusies pie zobārsta. Domāju, ka vēl trakāka ir smēķējošas sievietes elpa. Mana sieva gan nesmēķē, bet, piemēram, tādai kolēģei pat blakus stāvēt ir pretīgi. Tas pats attiecas arī uz sasvīdušām sievietēm, dažkārt viņu sviedri ir toksiskāki nekā vīrietim.”

Sīki kosmētiski defekti, ko pati sieviete, iespējams, uzskata par sava izskata rozīnīti var izrādīties pārsteidzošs šķērslis attiecību veidošanā
Aldis, 47 gadi, miesassargs: „Ja sievietei uz sejas ir liela dzimumzīme vai līdzīgi veidojumi kā diez gan labi atpazīstamajam bijušajam deputātam, nespēju skatīties ne uz ko citu kā tikai uz šo vietu. Skatos un domāju, kāpēc ar to sieviete sadzīvo. Varbūt pati vairs neredz? Domāju, ka sievietei ir jābūt ārkārtīgi diženai personībai, lai aiz tās to nejauko pumpu nespētu ieraudzīt. Visos citos gadījumos tā noteikti traucēs. Zinu dāmu, kas pie virslūpas sev piezīmē dzimumzīmīti, tas nu ir nepārspējami stulbi – piezīmēt sev defektu. Kāpēc tā jādara?”
Georgs, 40 gadi, treneris: „Nav noslēpums, ka ūsas un bārda ir ne tikai vīrietim. Maza pūciņa virs lūpas jaunai sievietei dažreiz izskatās diezgan mīļi un pat pikanti, taču kā jau jebkuras pārmērības – redzami sari uz zoda, kurus dažas mēģina pat skūt, ir vienkārši šausmas. Gribi kafejnīcā pie galdiņa maigi saķert zaķi aiz zodiņa, bet atduries pret dzeloņdrātīm. Arī ūsiņas reizēm ir labi redzams defekts un tad ir jādomā, vai ar tādu pusvīrieti vispār es spētu skūpstīties. Un vēl mani tracina kopā saaugušas uzacis – tas nav skaisti un liekas, ka sieviete ir dusmīga un ar dusmīgu sievieti pilnīgi nevienam negribas mīlēties. Var jau, protams, lepni pievienoties monouzaču brālībai un ar laiku pat kļūt par tās līderi, tomēr prātīgāk būtu vienkārši labot šo dabas kļūdu.”

Šinjoni, parūkas un pieaudzētie mati ierindojas vienuviet ar uzkasītām frizūrām un nedabisku toņu matu krāsojumu
To var nosaukt arī par stila neveiksmi, bet visbiežāk tradicionāli orientēts vīrietis tomēr nevar saprast, kāda ir motivācija tieši tādas – lillā, koši sarkanas vai zilas matu krāsas stila izvēlei. Tikpat apetīti atsitošas ir arī bizes sievietei, kas vecāka par 12 gadiem.
Gunārs, 41 gads, šoferis: „Ja koši sarkanus matus nokrāso foršs zaķis, tad man nav ko iebilst, taču ja to pašu krāsu izvēlas vīstoša matrona treniņbiksēs, tad tā jau ir katastrofa. Sievietes matiem vispār ir jābūt mīkstiem un iespējami dabiskākiem, citādi pieskārieni sabojātiem matiem kā stikla vatei vairāk rada asociācijas ar būvlaukumu, nevis sievišķību un maigumu.”

Nekopta intīmā frizūra var izrādīties putnubiedēklis tavām jaunajām attiecībām
 Uldis, 37 gadi, advokāta palīgs: „Man ir svarīgi redzēt un viegli piekļūt sievietes jaukākajai vietiņai, tāpēc tur nekas nedrīkst traucēt – ķerties starp zobiem, līst degunā, visam jābūt glīti sakoptam, bet krāsainas sirsniņas un eņģelīši bikini zonā ir muļķība un lieka naudas tērēšana. Varbūt tas uzbudina pašu sievieti un tad ir attaisnojami, bet citādi – pilnīgi lieki. Otra galējība – pēc epilācijas ieauguši matiņi, iekaisusi āda vai pumpas. Izskatās ļoti neveselīgi un to redzot gribas bēgt bailēs no kādas venēriskas slimības. Arī matiņi ap krūšu galiem ir atbaidošs skats, domāju, ka tam ir jāpievērš lielāka uzmanība un tie jālikvidē.”
Dažkārt mēs, sievietes, nenovērtējam vīrieti, iedomājoties, ka viņš ir primitīvs dzīvnieks ar klapēm uz acīm, kas nekad neredz mūsu jauno kleitu un matu griezumu, taču tā tas tomēr nav. Viņi redz visu, bet divtik labi tad, ja kaut kas nav kārtībā. Ikviens vīrietis blakus sev vēlas redzēt gaumīgu un sakoptu sievieti, tāpēc ieklausīsimies viņu novērojumos, koriģēsim to, kas nav labā tehniskā stāvoklī, bet nepārcentīsimies ar uzlabojumiem!

Saistītie raksti
Vīriešu izskata trūkumi sieviešu acīs

 

64 komentāru
 1. Varu samierināties ar visu vīriešu teikto atskaitot pēdu kauliņus un ieaugušos matiņus.
  Nu pirmām kārtām jau par tiem kauliņiem – Viegla procedūra, saka vīrietis
  Lūk ko saka dāma, kurai veikta šāda procedūra, turklāt, nesen.
  Citēts no ‘Cāļa forumiem’

  Sutku pēc operācijas nedrīkst celties kājās. Otrā dienā slimnīcā uzliek longetes jeb tādas ģipša čībiņas. Trešā dienā met laukā. Staigāt nedrīkst daudz -tualete – gulta, kājas jātur augšā. Un tā 3 – 4 nedēļas. Jābūt uzmanīgam, nedrīkst nekur atsist kāju – īsāk sakot lutināms un appuišojams. Pirmo nedēļu pats daudz nevar pastaigāt – sāp, pēc tam jau nekas, tik protams grūti iet ar ģipša čībām. 10 dienas pēc operācijas izņem no kājas diegus. Pēc tām pēc 3-4 nedēļām no operācijas brīža noņem longetes un var sākt vilkt savus apavus. Pirmās divas dienas pēc longešu noņemšanas smagas, jo baigi sāp kājas, pēc tam jau neko. Protams, savi apavi neder – pirmkārt man bija jūtīgs kauliņš, grūti ko uzvilkt, otrkārt – pamst. 8-9 nedēļas pēc operācijas taisa atkal pa rētu griezumu un ņem laukā stieņus, kas bija ielikti kājā, lai nofiksētu kaulu. Pirmā diena pēc stieņu izņemšanas smaga, jo jauns griezums, lai gan tikai man vismaz ir viena šuve. Nedēļu pēc stieņu izņemšanas noņem pēdējo šuvi un viss. Kādu laiku nevar staigāt augstpapēžos.

  Pēc šī rodas jautājums, vai godātais vīrietis tiešām aptekalēs savu dāmu vismaz pirmo mēnesi, kad viņa nevarēs pat pastaigāt? Un, kā tad darbs, darbi mājās? Par to nez kādēļ intervējamais nemaz nedomā – viņam jau viegli pateikt – operācija tak` ir, taisi.

 2. Mnjā, sākumā gribētos teikt – paskatieties paši uz sevi, bet nu dažkārt tomēr sanāk “nesakopties” un iziet cilvēkos “apdrupušai”. Citkārt mēģināšu būt ļoti paškritiska.

 3. Es arī nesaprotu, KĀ var staigāt ar tiem pretīgi garajiem, spicajiem nagiem, kuri izrotāti ar spīdīgiem bļimbukiem, tiešām bezgaumības kalngals!!!

 4. Par tiem ieaugusajiem matiniem – ar to gan, manuprat, neko nevar darit. Viriesiem pasiem tacu uz zoda regulari medz but apsartumi, ko ta – vairs nebucoties?

 5. ceru, ka es šādus vīriešus nekad dzīvē nesatikšu, nav nemaz normālu sieviešu vērti.

 6. Teo, nesapratu, kas tiem vīriešiem vainas? Tās normālās ir tās ar tiem nekoptajiem papēžiem? Manuprāt, pietiek vienreiz kašķēties un apvainoties par jebkuru vīrieša izteikumu, kas ir ārpus komplimentu teikšanas. Sieviešu nepamatotā pārākuma sajūta jau noved līdz absurdam, kad saki ko gribi uz visu pretī saņem “pats tāds!” Tak ieklausieties ko saka, ņemiet vērā un visi dzīvos ilgi un laimīgi!

 7. pirmkārt -deputāti kā suga ir resnvēderi, tad nu lai neuzstāda te prasības kādai jābūt sevietei, ja paši bez sava auto un šofera vairs nav spējīgi no mājas izkustēt.
  Par to kājas kauliņa operāciju taisnība iepriekšminētajam – tā nav nedz viegli pieejama, nedz panesma operācija.
  Ja godīgi, tad man šo te ” aptaujāto” personu runasveids un stils – nemaz nešķiet līdzīgs vīriešu teiktajam.

 8. Piekrītu meitenēm par kāju kauliņiem un ieaugušajiem matiņiem, jo šo neiegūst tāpēc, ka par sevi nerūpējās.
  Un iesākumā gribētu dzirdēt no vīriešiem, kā viņi kopj savus papēžus. 😀 Pēc tam varētu parunāt par alus vēderu liposakciju, jo tādas operācijas tagad pieejamas un matu pārstādīšanu no nāsīm uz galvu. :-DD

 9. Bet es jūtos labi ,ja esmu sakopusies.Man nav grūti noberzt papēžus un apvīlēt nagus.Un es to uztveru kā ikdienas higiēnu. Ja jau man ir 50 man taču ir vēl jo vairāk jāpieliek pūļu,kaut vai tikai tāpēc ,lai pati būtu ar sevi apmierināta un man nav žēl vannas istabā pavadītā laika.Jūtos labi ejot ci lvēkos un esot mājās ,ari pārliecināti darba ”tirgū”, kur ari tam ir nozīme.

 10. Njaaa, cik tomēr dažiem ir plakana domāšana – tetovējumi asociējas ar cietumu. Vispār jau tetovējumi nāk no dažādām ciltīm un jūrniekiem. Cietumnieki tikai salīdzinoši nesen sāka sevi aptetovēt. Tākā nav ko te bubināt. Tā ir māksla uz ķermeņa, kas ir audekla vietā!

 11. Negribētos tādus egoistiskus vīriešus satikt…. Uzskata, ka sieviete ir tikai lelle, kurai jātaisa dažādas operācijas, jo tas viss taču ir tik viegli, nesāpīgi. Šitiem vīriešiem pilnīgi pietiktu ja blakus gultā gulētu piepūsta gumijas lellīte, kura vienmēr būs tādā pasā formā kā tikko no veikala.
  Ja runāt par tiem pašiem nagiem, tetuvējumiem nu tur jau katram sava gaume, bet nezinu vai normalam vīrietim tetuvējums var asociēties ar cietumu. Eh.. Jūs vīrieši, drusku mainiet savu trulo domāšanu un būs vieglāk dzīvot!!!

 12. pa lielai daljai pilniba piekritu shiem virieshu secinajumiem. vieniga lieta par bikini vaksaciju – dzeks grib, lai viss ir tirs, bet tam neizbegami reizem nak komplekta kads ieaudzis mats. perfekta tiriba ir biologjiski neiespejama 😀

 13. Nav jau nemaz viņas tik briesmīgas, īstenībā jaukas un mīļas, bet reizēm mēdz pārcensties ar uzlabojumiem. Mēs Jūs gribam dabiskas, koptas un labāk ar mirdzošām, nevis uzkrāsotām acīm.

 14. Pie kādiem trūkumiem lai pieskaita krākšanu? Kad mans zaķēns sāk krākt, es laižos uz citu istabu. Kas man atliek? Kam lai es pieglaužos?

 15. Šausmas pārņem šo visu izlasot,ko gan šie saucamie vīrieši teiktu,ja dzīvotu uz neapdzīvotas salas vai pagājušajā gadusimtenī,kad cilvēki bija dabīgi un nezināja tik duadz kosmētisko triku kādi ir šodien pieejami.

 16. Es arii daudz kam piekriitu,sievietei par sevi ir jaaruupejas.Bet par tiem izliektiem pedu kaulinjiem….!!!!!Atvainojiet,ir daudz nopietnaaki defekti par ko taadu,ja manam viirietim neapmierinaatu mani pedu kaulinji un vinsh man liktu taisiit kautkaadu operaaciju,nu zini,uz redzeeshanos tev pasham tad!!!!!Nevajag jau iesliigt galeejiibaas,ja mums buutu jaasaak uzskaitiit viirieshu izskata un kermenja buuves defekti….????!!!!!ui..ui.ui!!!!

 17. Vispār jau arī zobu labošana un rekonstrukcija ir ļoti sāpīga, ilga un nepatīkama procedūra – jāizrauj vecie zobi, citreiz pat vesela strīpa vienlaicīgi, tad brūces sāp un ilgi nedzīst, paēst nevar…. Uz darbu iet nevar, smaidīt nevar. Pēc tam vēl nedod dies kaut kādas tapas smaganās jāiedzen, tad kamēr pierod pie jaunajiem ne saviem zobiem… Tiešām, tad jau labāk staigāt bez zobiem! Bērnudārzā bija viena tāda “dabiska’ audzinātāja. Kā pasmaidīja, tā uzreiz sajūta kā atrodoties uz neapdzīvotas salas… Galvenais, ka cilvēks labs.

 18. Un šādus rakstus jūs atļaujaties publicēt sieviešu lapā.tas sievietes iedzen vel vairāk bezdibenī un kompleksos.tas sanāk lai iepatiktos vīrietim mums visu jānēsā līdz nagulaka,lai nedod dievs nav kads noplucis nadzinš,un par kāju kauliņiem,atvainojiet piedodies!!visi šie vīrieši ir tik pretīgi,nekādas cieņas pret sievieti!!fuj fuj fuj

 19. Piekrītu visam, izņemot varbūt par tiem kāju pirkstu kauliņiem bija par šerpu teikts. Kaut arī mēs pašas domājam, ka esam nezin kādas Eiropas skaistules, tad varu “iepriecināt”, mēs drīzāk izskatāmies pēc paplukušām pavieglas uzvedības sievietēm. Taču viennozīmīgi, mūsu večiem līdz normāliem, koptiem vīriešiem ir vēl tālāk, 95% Latvijas vīrišķu izskatās pēc seniliem un neko par normālu apģērbu nedzirdējušiem lopiņiem.

 20. man nepatīk, ja vīrietis ir aptaukojies ar peļu vēderiņiem zem rokām. Ko tādu ieraugot man gribas skriet uz tualeti un vemt. Man nepatīk, ja viņam zem acīm ir zili riņķi- tas man liek domāt par Aušvicas koncentrācijas nometni. Arī sabojāti zobi un smirdoša mute ir “turn off”. Man nepatīk, kad vīrietis ģērbjas kā tāds pāķis- ar sen no modes izgājušiem džinsiem un džemperiem. Man nepatīk, kad viņš nekopj savas pēdas un nagus- tas man liek riebumā novērsties. Un par visu visvairāk man nepatīk, ja viņš ir ar tukšu maku. Virietis, kurš nezina kā nopelnīt, manuprāt, nav vīrietis- viņš ir invalīds, kurš jāuztur. Un tas ir pats neseksīgākais.

 21. Hmm…ieteiktu vīriešiem pašiem sevi pavērot no malas:)Sākot ar sasvīdušām zeķēm,nemazgātām kājām utt…Ļoti reti it tādi gadījumi,kas sevi tiešām kopj:)

 22. Tas raksts vienā galējībā uzrakstīts. Nu kopj Latvijā sievietes sevi. Drīzāk vīriešiem vajadzētu vairāk padomāt par sevis kopšanu, nevis staigāt nošļukušās bikses.

 23. nekad visiem laba nebūsi! vienam tetovējumi nepatīk, otram kaut kādi kauliņi, trešajam uzacis, bet ceturtajam kleita 🙂

 24. Un es šo rakstu izlasīju 8.martā! =) Protams, sevi jākopj ir gan sievietēm, gan vīriešiem.Taču, ja mēs visi būtu perfekti un , nedod Dievs, vienādi ideāli , tad tā būtu nevis paradīze, bet elle. Ja patiesi mīl, tad netraucēs arī ieauguši matiņi. Turklāt gaumes un prioritātes ir dažādas – domāju, ka ne visi vīrieši ir uzputīgi pēdu fetišisti. =) Mani tikai nomāc tas, ka vīriešiem pret sevi nav pat puse no tām prasībām, kas pret sievieti. =(

 25. ok, tās pēdas ir baisa lieta, un vēl ir murgaini neskūtas paduses vasarā (ziemā zem džempera vismaz publiskajā telpā nevienu tas nesavemstina). Nevis kad 2 mm atauguši, bet kad dāma ap 35 vienkārši ir atlaidusi džungļus un uzvilkusi kleitu bez piedurknēm!

  Toties mans Rietumeiropas vīrietis saķer galvu, dzirdot par frizētavas un vaksācijas izmaksām un saka – esi skaista tāpat. Man gan gribas sevi kopt vairāk, bet visam naudas nepietiek

 26. Atradušas ar par ko cepties. Būtībā veči saka, ka viņiem patīk koptas sievietes bez liekiem pārspīlējumiem (pieaudzētiem matiem, nagiem). Nebija tak neviena vārda par lieko svaru vai celulītu. Un tas, ka tur trāpījies arī viens pēdu fetišists jau nenozīmē, ka visi vīrieši tā domā. Bet par tiem saplaisājušajiem papēžiem taču nevar nepiekrist. Pašas ieraudzītu tādu skatu un saviebtos.
  Bet lai saglabātu līdzsvaru un nomierinātu dāmu satrauktos prātus, nākamajam rakstam jābūt “Vīriešu izskata trūkumi sieviešu acīs”.

 27. Pilnīgi piekrītu, tikai par tiem kāju kauliņiem gan nē. Tas nebūt nav nieka operācija.
  Un mani kā sievieti tracina- neskūtas paduses vai intīmā zona. Mīļie vīrieši , tas nebūt nav vīrišķīgi! Un ieraugot vīrieti, kurš vasaras laikā pie šortiem un iešļucenēm ir uzvilcis zeķes- gribas tā vien pieiet klāt un noplēst nost tās zeķes!!

 28. Ja visi jaukie vīrieši ievērotu visu to, ko no mums gaida…
  Es gribētu pa saloniem vien staigāt un pucēties, kurš gan negrib, bet kā jau vēsta nickname – esmu tikai studente. Mans draugs nav spējīgs nodrošināt visu to, ko man vajadzētu, lai es būtu perfekta lelle.
  Frizieris – 15ls mēnesī, manikīrs – 10ls, pedikīrs – 15-20ls, vaksācija katru mēnesi-15-20ls, vēl kosmetologs, ķermeņa un sejas kopšanas līdzekļi.
  Un vispār – man dzimumzīmītes ir gēnos, daudz pa visu ķermeni, lielākās likvidēju, bet mazākās palika. Neviens normāls speciālists, vismaz veselības centrā 4, neveiks pilnīgi visu dzimumzīmīšu likvidāciju, ja tās man uz sejas ir kādas 15, un absolūti netraucē. No lāzeroperācijas arī paliek rētas ja kas.
  Ziniet, tie aptaujātie vīrieši ir iedomīgi egoisti, gribētu redzēt viņu bildes vienās apakšbiksēs ar plaukstām, pēdām, padusēm tuvplānā. Ļti daudz vīriešu izliekas nemanām faktu, ka arī vīrieši var veikt pedikīru manikīru un vaksāciju.
  Ir 21. gadsimts – dārgie vīrieši – dzīvot kā spalvainam mošķim nu galīgi nav stilīgi!!!

 29. Manuprāt, raksts ir nevis par to ka sievietes sevi nekopj, bet gan par to, ka matus pieaudzēt var, nagus pieaudzēt var, bet tik kā sakopt savas kājas vai seju nevar. Sievietes pārāk daudz pievēršas mākslīgajam skaistumam, ka neredz pat tik elementāras un vienkāršas lietas. Nav sevī jāuztver šis raksts ar aizvainojumu. Un nedomāju ka šo ir teikuši alus vēderu un pagājušā gadsimta vīrieši. Man šķiet, ka šeit izteikušies mūsdienīgi vīrieši. Labāk izcelt savu dabīgo skaistumu, nevis taisīt klāt visādus mākslīgos draņķus, savu dabisko skaistumu tajā pašā laikā aizmirstot.

 30. skarbi. pat pārāk.
  šādu rakstu izlasot, tā vien galvā ienāk doma par to, cik tādā gadījumā esmu slikta priekš vīriešiem. priekš kam šito lasīt, ja neviens neko pozitīvu nevar pateikt!
  vai tad nepietiek jau skatīties uz sievietēm, kuras mēnešiem sēž uz diētas, milzu naudu izmet pie manikīriem un frizieriem?

  ļoti slikts raksts.

 31. viss jau ir normāli,lai tik vienmēr labi smaržotu un garšotu,un bez vajadzības nestaigātu biksēs un botās.Pārējais īstenībā ir pupu mizas.

 32. Nu ziniet ko……paskatieties jebkura iepazishanas portaala ,kadi ir musu viirieshi salidzinot ar arzemju viirieshiem,,noaudzejushi vederus ta,ka jaliek kaja uz skapisha ,lai aizsietu kurpju shnores…. smird pec alus un vel nezin kaaa..protams ir iznjeemumi,,bet tomert..iekams tiek izvirziitas prasiibas pret sievieti…paskataas uz sevi…..un neko slikti neredzu gliti pieaudzetiem nagiem…..)

 33. Viss it kā pareizi (protams izņemot par tiem pirkstu kauliņiem), bet kaut kā nevienu brīdi nenoticēju, ka atbild vīrieši…

 34. Ārprāts, kas tad nu.. Daži vīrieši izteikuši savas domas un dāmām saceltas adatas gaisā. Varu pateikt, ka man pat kā sievietei neērti paliek ieraugot sievieti ar biezu papēžādu vai neskūtām padusēm. Un kas par to, ka vīrietim mākslīgais skaistums šķiet atbaidošs!? Vai tas ir kāds noziegums?! Un protams, ka rakstā- ”Sieviešu izskata trūkumi vīriešu acīs”, nebūs uzskaitīts , kas patīk un valdzina sievietēs.. Un gan jau ka ir pilns ar tādiem rakstiem, kur vīrieši izsaka viedokļus, kas patīk..
  Man ar nepatīk mākslīgi nagi, mati, bet manam draugam patīk.. Nu re, cik cilvēku, tik gaumes un viedokļi.
  Galvenais, ka pati jūties labi!

 35. Viriesī cepjas par pieaudzētiem nagiem,kuri ir smuki nolakoti,bet pasi nepievērš uzmanību saviem nagiem,kuri bieži ir šķībi un greizi ,reizēm pat netīri,kas tad ir labāk,gari un tīri,vai isi un melni.Man pasai pieaudzēto nagu nav,jo darbs tāds,ka nevar ar tādiem nagiem strādāt.Lai vai kā,bet es tomēr vairāk plusus lieku dabīgajiem nagiem

 36. Mjaaa, par daudzām lietā piekrītu ir jāseko sev līdzi, bet par pēdu kauliņiem un dzimumzīmēm nepiekrītu. Kas pats ar ko tādu nav sastapies, tas arī to nekad nesapratis. Viens ir pateikt, ai, aizej uztaisi operāciju, bet otrs ir pati operācija. Man ar operācijas palīdzību ir noņemtas 3 dzimumzīmes, kuru vietā tagad ir trīs lielas rētas 🙁 Pati esmu jau iemācījusies ar tām sadzīvot, un pat aizmirstu, ka tādas ir bijušas (vai pareizāk – ir), bet esmu arī dažam labam vīrietim uz viņa repliku – fuuu, kas tev tur ir, atbildējusi ļoti rupji.
  Un ja kas, dzimumzīme NAV defekts.

 37. Daudzi vīriešu komentāri bija vienkārši stulbi. Varētu padomāt ka to visu izdarīt ir tik vienkārši kā viņi saka, ai tas tur nepatīk tas arī nepatīk, īstenībā mēs no viņiem tik daudz neprasām cik te viņi pasaka ka mums ir laba dzīve, un kaut kas neizdarīts tā jau ir nevīžība pret savu ķermeni.

 38. Te ir super pārspīlēti. Un vēl – vēlētos izlasīt vienkāršu vīriešu viedokli, kas pelna līdz 400 ls mēnesī, nevis deputātus, advokātus u. tml. Ok, nav runa, ja ir nauda un var nopirkt un izdarīt visu ko vajag un nevajag neskatoties cik tas izmaksā. Katrs šis pasākums pie speciālista maksā attiecīgu naudas summu un zinām, ka daudz sieviešu pelna minimālo.

 39. Manuprāt Juris 45 ir super ideāls kens kuram kājas mamma visu mūžu nesusi rokām, lai viņam pašām tās nenāktos kaut mazliet nolietot. Un protams nemaz neiedomājas ka ir arī sievietes kas uz darbu, pēc bērna uz bērnu dārzu vai citur skraida ar kājām ne tikai brauc mašīnā un to vien dara kā sēž skaistumkopšanas salonā vai katru savu dzīves noieto defektu griež ārā ķirurģiskajā kabinetā.

 40. miessasarg,Aldi,TU ESI TIK VECS,bet pat nezini, ka, dzimumzimes zimesana, bija modes lieta, aristokrati zimeja dzimumzimi, ka titula paradisanu….TA KA TAS NAV DEFEKTS…BET EFEKTS

 41. Luize, tev taisniba,lielaka dala sieviesu valsti sanem minimalo algu….kura ari labprat aizietu uz skaisumsalonu, solariju un frizetavu, un masazas kabinetu, un protams pie ortopeda….BET MINIMALA ALGA…izsaka visu….

 42. Neesmu redzējusi vēl nevienu tik koptu, tik gudru, tik bagātu un tik skaistu vīrieti, un vispār tik tikt tik TIK, lai viņš drīkstētu aizrādīt šādas lietas.

 43. Izklausās pēc pašsacerēta raksta. Šaubos, ka daudzi vīrieši zina par ienadžiem, kā tie izskatās utml. lietas.

 44. pirms baigi kritizet pedu kaulinjus varbut tomer vareja noskaidrot, lai nekristu uz nerviem ar stulbumu. taadiem nav operaaciju. man ir bijushas divas, jo tas ir ne tikai nesmuki, tas nezeeliigi saap, un operaacija sho defektu nelabo. man arii kriit viirieshi uz nerviem ar liikaam kaajaam iisos shortos, un?

 45. man arii ir viens tuvs pazinja, kas kaadaa balliitee saaka staastiit kas nepatiik sievietee mani paarsteidza, vinjam bija apbriinojami daudz pretenziju, par ko es nobriiniijos, jo vins pats bija esteetiski ne tikai nepievilciigs, es pat teiktu komplektaa ar pretenzijaam vinjs viss kljuva pretiigs un ne visai gudrs. saaksim ar to, ka matus vins varbuut mazgaaja, bet nu es vinju vienmeer atceros ar netiiriem, taukainiem, saspekjotiem matiem. liekais svars, dubultzobs un ljumiigas ciskas vinjam nav attaisnojums, jo vinjam bija tikai 30 gadi, krekls, kuru nenovilka iespeejams pat naktii, jo bija eerti tumsh un jau smirdiigs, elpa, kura viegli smirdeeja peec vakardienas alus un rudie rugaaji, veeeeeee….bet pretenziju bija daudz, pret matiem, nagiem, kaajaam, izskatu, praatu…..smiekliigaakais , ka appreceeja vins galiigi ne taadu, par kaadaam runaaja.

 46. Tie nointervētie vīrieši nu nepavisam nerespektē sievietes. Viņi citu acī ierauga skabargu, bet paši savā baļķi neierauga. Nu nav, nav to īsto vīriešu -liela daļa egoisti, dzērāji, diezgan aprobežoti un vientiesīgi, izglītības līenis arī nav īpaši spīdošs.
  Kas tad tur par problēmu ar dzimumzīmēm? Dzimumzīmes ir tikai un vienīgi skaistuma rozīnītes. Nav jau tā ka viņas tevi aplipinās, cienītias kungs.
  Man ir iedzimta dzimumzīme uz kājas 5 cm diametrā un uz otras rēta arī tai pat lielumā-mani mīl un lutina bez kādām pretīgām idejām par operācijām un lāzeru procedūrām.
  Galvenais ir tas kas ir iekšā, nevis ārpusē. Visi mēs vienalga paliksim veci un krunkaini mūža beigās, un ko tad atliks tad mīlēt, ja jums ir tik nekomfortabli ar visiem tiem uzskaitītajiem defektiem. Kauns!

 47. Es arī vasarā ieraudzīju sievieti ar tādiem papēžiem,kā te vīrietis aprakstīja. Skats bija drausmīgs, tik nekoptus papēžus dzīvē vēl nebiju redzējusi. Tajās saplaisājušajās rievās varēja krūmus stādīt. Pēēē. Un vispār tā sieviete ( ap 30) pilnībā atbilda daudziem šeit uzskaitītajiem punktiem.

 48. Tik briesmīgs raksts. Jā, daudzas no minētajām lietām ir patiesas, taču žurnālistes atspoguļošanas maniere ir nepieņemama. Saprotu, ka ir mēģināts atstāt maksimāli autentisku tekstu, bet, vai šī raksta mērķis ir sievietei riebumā vispār aizvērt šo portālu?

 49. Ceru, ka vīrietim, kurš izteicās par pēdu kauliņiem, pašam kādreiz tā būs! Būtu interesanti paklausīties ko tad viņš teiks par “vieglu operāciju”! Brrr!!! Ciest nevaru večus, kas iedomājas sevi perfekti esam!

 50. Cerams, ka šie vīrieši ir no tiem retajiem, kas paši kopjas. Latvijā tādu nav daudz. Paši staigā netīrām drēbēm, nekoptiem nagiem, novazātiem apaviem, utt. Matu šampūnu arī retais ir iepazinis. Tāpat arī tie vīrieši, kas par smēķētājām runā, jādomā, ka paši nepīpē. Ir bijis, ka vīrietis smēķētājs saka, ka bučoties ar sievieti smēķētāju ir kā laizīt pelntrauku. Tas jau nekas, ka sievietei ir tāpat. Liela daļa vīriešu arī varētu paskatīt kaut internetā kā jāģērbjas un kādi apģērbi ir mūsdienās jāvelk, citādi daudzi iesprūduši vēl 80. – 90.gados. Lai jums vīrieši viss izdidas!

 51. Vai jūs vēlaties būt locekli lielā brālības iluminātu sabiedrības būt bagāts un slavens visā pasaulē un Have kontrolēt varu cilvēkiem augstās vietās pasaulē? Vai esat biznesa cilvēks vai sieviete, mākslinieks, politiskais, mūziķis, students, jūs vēlaties būt bagāts, slavens un spēcīgs dzīvē, pievienoties iluminātu brālības šodien un saņemt tūlītēju kulta bagāts summu. 2 miljoni dolāru nedēļā, un bezmaksas mājas jebkurā pasaules daļā, jebkurā kur jūs izvēlaties dzīvot šajā pasaulē, kā arī iegūt $ 10.000.000 kā mēneša alga% U2026 priekšrocībām, kas piešķirtas jauniem dalībniekiem, kas pievienoties Iluminātu. 1. naudas atlīdzību par USD $ 500,000 USD 2. Jaunu sapņu auto vērtība ir USD $ 300,000 USD 3.A Dream House nopirka valstī savas izvēles 4. Viena mēneša brīvdienu (pilnībā apmaksātas), lai jūsu sapnis tūrisma galamērķi. 5.One gadā Golf Dalība pakete 6.A VIP attieksmi visos lidostām pasaulē 7.A Total Dzīvesstils pārmaiņu 8.Access līdz Bohemian Grove 9.Monthly samaksājot $ 10,000 USD savā bankas kontā katru mēnesi kā loceklis 10.One Mēnesis rezervēts iecelšana ar pasaules līderiem un Top 5 Top 5 slavenības pasaulē. Ja Jums ir interese email [email protected] Adams Smits mūsu tempļa vārtsargu vai zvaniet 2349051177568

 52. Vai jūs vēlaties būt locekli lielā brālības iluminātu sabiedrības būt bagāts un slavens visā pasaulē un Have kontrolēt varu cilvēkiem augstās vietās pasaulē? Vai esat biznesa cilvēks vai sieviete, mākslinieks, politiskais, mūziķis, students, jūs vēlaties būt bagāts, slavens un spēcīgs dzīvē, pievienoties iluminātu brālības šodien un saņemt tūlītēju kulta bagāts summu. 2 miljoni dolāru nedēļā, un bezmaksas mājas jebkurā pasaules daļā, jebkurā kur jūs izvēlaties dzīvot šajā pasaulē, kā arī iegūt $ 10.000.000 kā mēneša alga% U2026 priekšrocībām, kas piešķirtas jauniem dalībniekiem, kas pievienoties Iluminātu. 1. naudas atlīdzību par USD $ 500,000 USD 2. Jaunu sapņu auto vērtība ir USD $ 300,000 USD 3.A Dream House nopirka valstī savas izvēles 4. Viena mēneša brīvdienu (pilnībā apmaksātas), lai jūsu sapnis tūrisma galamērķi. 5.One gadā Golf Dalība pakete 6.A VIP attieksmi visos lidostām pasaulē 7.A Total Dzīvesstils pārmaiņu 8.Access līdz Bohemian Grove 9.Monthly samaksājot $ 10,000 USD savā bankas kontā katru mēnesi kā loceklis 10.One Mēnesis rezervēts iecelšana ar pasaules līderiem un Top 5 Top 5 slavenības pasaulē. Ja Jums ir interese email [email protected] Adams Smits mūsu tempļa vārtsargu vai zvaniet 2349051177568

 53. Vai jūs vēlaties būt locekli lielā brālības iluminātu sabiedrības būt bagāts un slavens visā pasaulē un Have kontrolēt varu cilvēkiem augstās vietās pasaulē? Vai esat biznesa cilvēks vai sieviete, mākslinieks, politiskais, mūziķis, students, jūs vēlaties būt bagāts, slavens un spēcīgs dzīvē, pievienoties iluminātu brālības šodien un saņemt tūlītēju kulta bagāts summu. 2 miljoni dolāru nedēļā, un bezmaksas mājas jebkurā pasaules daļā, jebkurā kur jūs izvēlaties dzīvot šajā pasaulē, kā arī iegūt $ 10.000.000 kā mēneša alga% U2026 priekšrocībām, kas piešķirtas jauniem dalībniekiem, kas pievienoties Iluminātu. 1. naudas atlīdzību par USD $ 500,000 USD 2. Jaunu sapņu auto vērtība ir USD $ 300,000 USD 3.A Dream House nopirka valstī savas izvēles 4. Viena mēneša brīvdienu (pilnībā apmaksātas), lai jūsu sapnis tūrisma galamērķi. 5.One gadā Golf Dalība pakete 6.A VIP attieksmi visos lidostām pasaulē 7.A Total Dzīvesstils pārmaiņu 8.Access līdz Bohemian Grove 9.Monthly samaksājot $ 10,000 USD savā bankas kontā katru mēnesi kā loceklis 10.One Mēnesis rezervēts iecelšana ar pasaules līderiem un Top 5 Top 5 slavenības pasaulē. Ja Jums ir interese email [email protected] Adams Smits mūsu tempļa vārtsargu vai zvaniet 2349051177568

 54. Vai jūs vēlaties būt locekli lielā brālības iluminātu sabiedrības būt bagāts un slavens visā pasaulē un Have kontrolēt varu cilvēkiem augstās vietās pasaulē? Vai esat biznesa cilvēks vai sieviete, mākslinieks, politiskais, mūziķis, students, jūs vēlaties būt bagāts, slavens un spēcīgs dzīvē, pievienoties iluminātu brālības šodien un saņemt tūlītēju kulta bagāts summu. 2 miljoni dolāru nedēļā, un bezmaksas mājas jebkurā pasaules daļā, jebkurā kur jūs izvēlaties dzīvot šajā pasaulē, kā arī iegūt $ 10.000.000 kā mēneša alga% U2026 priekšrocībām, kas piešķirtas jauniem dalībniekiem, kas pievienoties Iluminātu. 1. naudas atlīdzību par USD $ 500,000 USD 2. Jaunu sapņu auto vērtība ir USD $ 300,000 USD 3.A Dream House nopirka valstī savas izvēles 4. Viena mēneša brīvdienu (pilnībā apmaksātas), lai jūsu sapnis tūrisma galamērķi. 5.One gadā Golf Dalība pakete 6.A VIP attieksmi visos lidostām pasaulē 7.A Total Dzīvesstils pārmaiņu 8.Access līdz Bohemian Grove 9.Monthly samaksājot $ 10,000 USD savā bankas kontā katru mēnesi kā loceklis 10.One Mēnesis rezervēts iecelšana ar pasaules līderiem un Top 5 Top 5 slavenības pasaulē. Ja Jums ir interese email [email protected] Adams Smits mūsu tempļa vārtsargu vai zvaniet 2349051177568

 55. Puiši, piedodiet, bet ieauguši matiņi- to nevar kontrolēt. Un izmēğinot dažādus veidus matiņu likvidēšanai, mēs veicam eksperimentus ar intīmās zonas ādu. Āda ir dažāda, tāpēc grūti paredzēt rezultātu. Dažām var būt izteikts ādas jutīgums. Ja sieviete ķersies pie matiņu likvidācijas un radīsies apsārtums vai pumpiņas- jums nebūs labi; ja sieviete neko nedarīs, lai apsārtums un pumpiņas nerastos- atkal nebūs labi. Visas/i nevarbūt ideālas/i.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.