Vichy Nutriextra eļļas testa rezultāti

Pirms nedēļas mēs jūs aicinājām pieteikties Vichy Nutriextra eļļas testam, šeit lasāmi to mūsu lasītāju viedokļi, kam bija iespēja kļūt par testa dalībniecēm. Produktu apraksts lasāms testa pieteikšanās rakstā: Piesakies Vichy Nutriextra eļļas testam. Testa rezultāti var būt koriģēti gramatisko kļūdu labojuma dēļ, vai labskanības nolūkā. Maksimāli iegūstamais pozitīvais vērtējums – 5 zvaigznes.

Baiba, 34 gadi, psiholoģijas speciāliste
Vichy Nutriextra eļļai ir glīts un lietošanā ļoti ērts iepakojums. Produktam ir patīkams, maigi silts aromāts, kas mani ļoti iepriecināja. Kā pirmo, eļļu uzsmidzināju uz ķermeņa ādas no rīta, tūliņ pēc dušas, tā ātri iesūcas un padara ādu patiešām samtainu. Savukārt ar eļļas pielietojumu matu kopšanā, nolēmu rīkoties ņemot vērā savu līdzšinējo pieredzi līdzīga produkta lietošanā: pēc matu izmazgāšanas, tās pavisam nelielu, rokās sasildītu daudzumu, ieklāju pašos matu galiņos, savukārt pēc pāris dienām, kādā vakarā, izsmidzināju to visos matos un atstāju uz nakti kā masku. Pirmajā gadījumā mati vieglāk ķemmējās un nepiņķerējas, otrā gadījumā, nākamajā rītā pēc matu izmazgāšanas tie bija kļuvuši mīksti un vijīgi. Eļļas daudzpusīgās izmantošanas iespējas, to padara par ļoti izdevīgu skaistumkopšanas līdzekli, kas ir ieguvums arī kaut vai no finansiālā viedokļa. Kopumā esmu ar šo brīnumeļļu ļoti apmierināta un varu droši to ieteikt citām portāla lasītājām!

Jekaterina, 22 gadi, sabiedrisko attiecību menedžere
Iespaids par Vichy Nutriextra sausās eļļas iepakojumu ir pozitīvs, tas ir caurspīdīgs, tamdēļ vienmēr varēs redzēt cik daudz produkta ir atlicis pudelītē. Eļļa ir izsmidzināma, kas ļauj ļoti ātri un ērti uzklāt to uz ādas. Iepakojuma izmērs ir kompakts un tas neaizņem daudz vietas. Vichy Nutriextra sausā eļļa ir paredzēta ķermeņa ādai, matiem un sejai. Taču es neieteiktu to lietot vienkārši iesmidzinot matos, jo tie paliek taukaini. Šī eļļa ir ideāla sausai un normālai ādai. Ražotājs apgalvo, ka eļļa mitrina ādu 24 stundu laikā un tas tiešām tā ir. No sākuma liekas, ka eļļas aromāts ir stiprs, taču kad to uzklāj tas paliek viegls. Pēc uzklāšanas āda kļūst samtaina, līdz ar to visas dienas laikā šis efekts saglabājās. Atšķirībā no citām eļļām, šī ļoti ātri iesūcas ādā un neatstāj lipīguma sajūtu. Uzskatu, ka šis ir ļoti ekonomisks produkts, jo lai uzklātu to visam ķermenim ir nepieciešams pavisam nedaudz. Kopumā ar produktu esmu ļoti apmierināta, jo man, kā sausas ādas īpašniecei tas ir ļoti piemērots.

Gunita, 37 gadi, klientu apkalpošanas speciālists
Šī Vichy Nutriextra eļļa sevi attaisnoja jau ar tik vienkāršu lietiņu, kā aromāts, tas ir maigs un neuzbāzīgs. Mans draugs pat pievērsa uzmanību un atzīmēja, ka tas ir ļoti patīkams. Vēl viena priekšrocība ir tā, ka eļļa ir izsmidzināma. Uzklājot eļļu rodas viegla tonizējoša sajūta. Spīdums droši vien ir no pašas eļļas, bet tas labumam netraucē. Pēc produkta uzklāšanas āda paliek kā zīds, es pat teiktu jutekliska. Mainījies arī ādas elastīgums. Ieteiktu šo eļļu lietot pēc vannas peldes, tad visas poras ir atvērušās un eļļa piekļūst visiem dziļajiem slāņiem. Kas attiecas uz tās pielietojumu matu kopšanā, kā nakts masku matiem, tad šai gadījumā gribētos tomēr vēl patestēt eļļu, jo nesagaidīju tūlītējo efektu. Tomēr kopumā esmu apmierināta un ieteiktu to ikdienā lietot, jo pie mums ir pietiekoši mainīgi laikapstākļi, kas attiecīgi prasa parūpēties arī par ādu.

2 komentāru
  1. Esmu lietojusi citas firmas “brīnumeļļu”, labs produkts, ērts lietošanā,
    savukārt šai eļļai pie tam vēl izsmidzinātājs – pavisam forši.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.