Piesakies Vichy Nutriextra eļļas testam

Aicinām tevi pieteikties jaunās Vichy Nutriextra brīnum eļļas testam, kas piemērota gan ķermeņa ādas, gan matu kopšanai.

Vichy laboratorijās ir izdevies radīt vienu sastāvu, kas ne tikai ļauj izbaudīt „sausās” eļļas efektu, bet arī ir ērti lietojams un sniedz brīnišķīgu labsajūtu. Eļļā esošās deviņu augu dabīgās sastāvdaļas: lieliski baro un mīkstina, veicina elastīgumu, baro un cīnās ar brīvajiem radikāļiem, izcili mitrina un atjaunina. Ir pierādīts, ka tā lieliski iedarbojas uz sejas un ķermeņa ādu, kā arī matiem.
Vichy Nutriextra eļļa nopērkama aptiekās, cena 15,99Ls

Ja uzskati, ka šis produkts tev ir piemērots, sūti savu pieteikumu līdz šodienas (21.05.2013.) plkst. 17:00 uz [email protected]. Pieteikumus aicinām iesūtīt tikai tās dāmas, kurām būs iespēja šo trešdien ierasties mūsu birojā Rīgā, lai saņemtu testējamo produktu. Produktu testēs trīs lasītājas. Iespēja kļūt par testētāju tiks noteikta izlozes kārtībā. Atbildes saņems tikai tās lasītājas, kuras būs ieguvušas iespēju testēt Vichy Nutriextra eļļu. Ar testa rezultātiem pārējās espati.lv lasītājas varēs iepazīties pēc 1 nedēļas.

Produkta cenai, kas norādīta publikācijā, ir tikai informatīva nozīme, produktu testēšana notiek bez maksas!

2 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.