8 izteikti MUĻĶĪGI mīti par SEKSU

Sekss ir tēma, kas ir viena no visvairāk apspriestākajām un populārākajām. Tā tas ir bijis, ir un būs. Un tieši tādēļ ir radušies neskaitāmi pieņēmumi, stereotipi jeb mīti par un ap šo cilvēkam tik tīkamo nodarbi. Šoreiz esam apkopojuši 8 stulbākos mītus par seksu, kas starp citu, neskatoties uz to, ka ir izteikti dumji, ir gana populāri un iesakņojušies ne viena vien vīrieša un sievietes galvās. Varbūt tu vari papildināt šo sarakstu ar vēl ko?

IR JĀATROD SIEVIETES G-PUNKTS
Jā, varbūt tīri fizioloģiski, mums tāds G-punkts ir, taču tas nenozīmē, ka seksa laikā par katru cenu tas ir jācenšas kādā veidā stimulēt. Ne visām sievietēm šis mistiskais punkts ir tā erogēnā zona un garants tam, ka orgasms tiks sasniegts. Tā vietā, lai par visām varītēm mēģinātu sameklēt šo punktu, varam pačukstēt, ka kāda izteikti erogēna zona atrodas daudz atklātākā un ne tik dziļā vietā… tas, protams, ir klitors!

JA SIEVIETE NEIZDOD SKAŅAS, VIŅAI SEKSS NEPATĪK
Vēl viens vīriešu vidū izplatīts mīts. Ja mēs nevaidam, nebļaujam un nerēcam seksa laikā, tas tiešām nenozīmē, ka mums nav labi. Tas taču ir tik bieži dzirdēts, vai ne? Bet kādēļ atkal un atkal tiek uzdots jautājums – vai tev bija labi? Jā, man bija labi un es savu labi gribētu izbaudīt klusumā un mierā, nevis bļaujot, lai pierādītu tev, ka ar mani tiešām kaut kas notiek. Vai drīkstu?

LAIMĪGI IR TIE PĀRI, KURIEM SEKSS IR VISU LAIKU
Lūdzu, parādiet kādu pāri, kuriem mežonīgs un traks sekss ir katru nakti, rītu un arī pusdienas laikā! Nu labi, varbūt kādam tā arī ir, bet varat nepriecāties – drīz tas beigsies, jo rutīna, diemžēl ienāk katrās attiecībās. Protams, mēs neapgalvojam, ka jums sekss reiz beigsies. Ja paši rūpēsieties par to, lai gultā neiezagtos garlaicība, viss jau būs kārtībā. Taču varbūt ir vērts nodarboties ar seksu reizi pāris dienās (vai retāk) un tad no sirds, lai tiešām ir traki labi, nevis katru dienu, vairākas reizes dienā, tikai tāpēc, ka tā vajag – ķekša pēc?

SIEVIETĒM NEPATĪK VĒROT SEKSU
Ha! Nav teikts, ka mums patīk tieši tas pats, kas vīriešiem, taču tas nenozīmē, ka mums erotiska un jā, arī pornogrāfiska rakstura materiāli netīk nemaz. Tiesa, varbūt mēs neizvēlēsimies tās filmas, kurās viens vīrietis tiek dalīts vairāku sieviešu starpā (lai gan – kas zina?), varbūt mēs dosim priekšroku apgrieztai situācijai, vai vēl kam citam, bet viennozīmīgi teikt, ka mums šī lieta neinteresē, noteikti nevar. Cits jautājums – cik atklāti mēs jums atzīsimies, ka mums kas tāds patīk…

VĪRIEŠI PAR SEKSU DOMĀ VAIRĀK KĀ SIEVIETES
Atkal viens ļoti izplatīts mīts, kas kārtējo reizi grib pataisīt sievietes par aukstākām, kādas tās īstenībā ir. Patiesībā mēs domājam par seksu, un kā vēl, tikai ne vienmēr tas, ka mēs domājam, nozīmē, ka mēs uz vietas esam gatavas ar to nodarboties! Domāt un uzreiz darīt mums ir divas dažādas lietas. Jūs tiešām domājat, ka ieraugot seksīgo fitnesa treneri, mēs neiedomājamies, kā viņš izskatītos kails? Bet vai tas uzreiz nozīmē, ka mēs gribētu šo fantāziju realizēt – visbiežāk nemaz arī nē!

MĪLAS ĒDIENI JEB AFRODĪZIJI SPĒJ LIKT VĒLĒTIES SEKSU
Jā, sapērkat mums pamatīgu kalnu ar garnelēm, austerēm, šokolādi un ko tur vēl, un tad cerat, ka mēs gribēsim seksu! Kuram gribas mīlēties ar pilnu vēderu? Ar pilnu vēderu gribas iet gulēt un neko vairāk. Tā nu tas tiešām ir. Tādēļ mīts par to, ka kādu īpašu produktu īpašās spējas var likt vēlēties seksu, ir stipri pārspīlēts. Jā, varbūt kādam kāds no šiem ēdieniem tiešām iedarbojas uz mīlas dziņām, taču ieteikums – uz to labāk nepaļauties. Ir taču citi veidi, kā gūt uzbudinājumu, vai ne?

JA VIŅŠ PĒC SEKSA AIZMIEG, TU VIŅAM NEINTERESĒ KĀ CILVĒKS
Dārgās sievietes. Šis ir mīts un tikai mīts. Nu nevajag mocīt savus vīriešus – ja cilvēkam nāk miegs, ļaujiet viņam gulēt! Tas, ka pēc seksa viņš nav gatavs mesties bezgalīgās un filozofiskās sarunās, nenozīmē, ka tu viņam neinteresē kā cilvēks! Ja tu viņam tiešām esi vajadzīga tikai seksam, tad tici – tu to sajutīsi pēc citām pazīmēm, ne vien pēc tā, ka viņš pēc seksa aizmieg. Ja vīrietim pēc seksa nāk miegs, tad parasti ir divi varianti – vai nu sekss ir bijis mokoši garlaicīgs, vai arī ļoti labs, parasti jau tomēr patiess izrādās otrais variants, kas nozīmē – viņš vienkārši ir piekusis!

TU VARI NOTEIKT VIŅA IZMĒRU PĒC KĀDĀM CITĀM VIŅA ĶERMEŅA DAĻĀM 
Skaties uz pēdām, kāju pirkstiem, roku pirkstiem, degunu un ko tik vēl ne, lai uzzinātu, kas un cik liels slēpjas viņa biksēs… Muļķības un piedevām vēl lielas. Tad kādēļ bieži vien ir tā, ka tiem raženajiem tā manta nemaz tik liela nav un otrādi? Uzzināt to, cik liels ir viņa loceklis tu vari tikai vienā drošā veidā – apskatoties to dzīvē. Tā nu ir patiesībā, kuru vērts ņemt vērā, mīļās dāmas!

6 komentāru
  1. Vēl viens mīts ir tas, ka vīrieši iekāro tikai tās, kam viss tur lejā noskūts/noepilēts uz pliko.

    Papildus mīts – Kaut reizi dzīvē jāizmēģina to darīt pa aizmugurējām durvīm.

    Vēl mīts – Ja pirmajā reizē ar puism nekas neizdodas – viņš nekam nav derīgs.

    Nu pavisam mīts – šampanietis, ziedi un šokolāde padara vīrieti neatvairāmu.

  2. tas par to kājas izmēru… nu nezinu, man vienmēr kaut kā ir sanācis, ka ir tā, kā izskatījās. 😀

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.