Vichy Idealia sejas krēma testa rezultāti

Pirms vairāk kā trim nedēļām mēs jūs aicinājām pieteikties Vichy Idealia sejas krēma testam, šeit lasāmi to dāmu viedokļi, kam bija iespēja kļūt par testa dalībniecēm. Produktu apraksts lasāms testa pieteikšanās rakstā: Piesakies testēt Vichy Idealia sejas krēmu. Testa rezultāti var būt koriģēti gramatisko kļūdu labojuma dēļ, vai labskanības nolūkā. Maksimāli iegūstamais pozitīvais vērtējums – 5 zvaigznes.

Eda, 38 gadi, mārketinga vadītāja
Pirmais iespaids par vizuālo noformējumu un iepakojuma ērtumu ir ļoti labs, krēma iepakojums izskatās kvalitatīvs, estētisks, vieš uzticību un rada vēlmi atvērt un iepazīt produkta saturu. Vichy nepievīla. Burciņa ērta, ergonomiska, ieņem vietu pie citām pudelītēm vannas istabā uz plaukta ļoti organiski.
Pirmais „randiņš” bija vienkārši burvīgs! Kas par tekstūru, krāsu, aromātu un maigumu! Klājas prefekti, iesūcas ļoti ātri un labi. Rozā tonis rada vieglu ilūziju, ka man ir nevis 38, bet 27 gadi. Smaržo pēc svaiguma, pavasara vēja, jaunības, jogurta, linu drēbju svaiguma sajūtas. Dienu iesākt un pabeigt ar šī krēma uzklāšanu ir vienkārši fantastiski.
Būtiskas pārmaiņas kopumā nepiefiksēju, taču tās sajūtas, ko saņēmu rītos un vakaros uzklājot Vichu Idealia, novēlu katrai. Iespējams, ka iegadādāšos vēl vienu šī krēma trauciņu. Par cik esmu izlietojusi tikai daļu trauciņa satura iespējams, ir pāragri spriest par rezultātu. Krēmu gribas palietot vēl, tāpat kā pavasarī gribas iegādāties jaunas smaržas!
Vērtējums

Baiba, 36 gadi, strādā arhitektu birojā
Vichy Idealia krēma iepakojums ir klasisks trauciņš ar skrūvējamu vāciņu, jāsaka gan, vislabprātāk būtu lietojusi krēmu piemēram ar dozatoru, tas šķiet parocīgāk un nav jādomā par to, ka sejas kopšanas līdzeklī iekļūs nevēlamas lietas utml. Krēmam ir svaigi skābena smarža, kura pati par sevi ir patīkama, taču saskaroties ar manu ādu veido savdabīgu aromātu. Sejas krēma struktūra ir ļoti maiga un klājas ļoti labi. Pēc produkta uzklāšanas sajūtas ir patīkamas, krēms labi iesūcas āda, padarot seju maigu. Tā kā man dažkārt ir alerģija no krēmiem, biju priecīga par to, ka visā krēma testēšanas laikā neparādījās nekādas alerģiskas reakcijas. Ar pašu krēmu esmu ļoti apmierināta. Varu ieteikt visām tām lasītājām, kuras nemulsina produkta iepakojums un kurām svarīgi, lai āda tiktu lieliski mitrināta.
Vērtējums

Dita, 47 gadi, vadītāja
Vichy Idealia – jaukas formas viegli un neuzbāzīgi maigā rozā formā iepakots krēms. Atverot to turpinās maigais piedzīvojums – krēms tai pašā tonī un viegli neuzbāzīgi smaržo pēc agrā rītā norasojušas angļu rozes.
Neliels mulsums iestājas, kad ar pirkstu jāņem krēms no iepakojuma. It kā negribas, bet nav citas izejas. Aizverot pēc lietošanas iezogas domā, vai mans pirksts bija gana tīrs? Ja nu kāds bacilis vai mikrobs iekļuva krēmā? Man jau gribētos piemēram mazu krēma lāpstiņu, kas ir redzēta citiem produktiem.
Pats krēms klājas maigi un sejas ādas, vieglā smarža palīdz no rīta pasmaidīt pašai sev spogulī. Diena būs jauka! Krēms iesūcas ātri un atstāj spirgtumu un labsajūtu, āda kļūst maiga. Labi kombinējas ar tonālajiem krēmiem, "nekaro". Man vēl pašai bija Vichy sērums, kombinēju, rezultāts – izcils. Esmu dikti apmierināta. Ieteiktu to visām sievietēm. Bauda garantēta.
Vērtējums

Gunita, 37 gadi, klientu apkalpošanas speciāliste
Burciņas „V” forma izsaka visu un pat ļoti skaidri. Vienīgi vai tas ir īsti parocīgi par to vēl var padiskutēt, visādā gadījumā ar mitrām rokām būs mazliet pagrūti burciņu atvērt un noturēt.
Tāda mazliet asa uzbāzīga smarža, bet noteikti atgādina svaigu ogu miksu. Pirmais pieskāriens: uz īsu brīdi tas veldzē it kā tikko mazgātu seju avota ūdenī. Šķiet krēma konsistence šo efektu panāk. Es ieteiktu šo veldzi izbaudīt no rīta pēc iespējas ilgāk, tā ļauj pamosties ādai un noturēt tās svaigumu visas dienas garumā. Noņem rīta pietūkumu un lieliski tonizē. Mazinājies arī ādas apsārtums un āda neiekaist no pieskārieniem pēc nemitīgās sēdēšanas pie monitora. Uz tausti paļaujoties var secināt, ka āda ir patīkami mīksta, krēms lieliski uztur mitrumu ādā.
Šī jaukā sajūta trīs nedēļu garumā bija burvīga un ļāva mājas apstākļos izbaudīt mieru un vieglumu ko tas sniedz. Iesaku arī citiem un citām, jo nekur neatradu minējumu par to, ka tas domāts tikai sievietēm.
Vērtējums

Liāna, 34 gadi, direktora vietniece
Šajā testā man bija iespēja izmēģināt Vichy Idealia sejas krēmu normālai un kombinētai ādai. Produkta iepakojumu vērtēju kā skaistu un mūsdienīgu, taču lietošanā daļēji parocīgu. Man nepatīk, ja krēms ir jāņem ar pirkstiem, manuprāt, tas nav īsti higiēniski un arī grūtāk nodozēt nepieciešamo daudzumu. Krēma konsistence ir ļoti maiga un patīkama, krēms viegli klājas un ātri iesūcas ādā. Smarža diezgan izteikta, taču ne traucējoša. Mans lielākais prieks bija par to, ka pēc šī krēma lietošanas mana āda dienas gaitā nesāka spīdēt, kā tas parasti ir ar citiem sejas krēmiem. Taču tajā pašā laikā nepameta sajūta, ka tā ir kārtīgi mitrināta, turklāt šis krēms ādu nomierina un izlīdzina tās toni. Pēc trīs nedēļu šī sejas krēma lietošanas, mana āda ir ieguvusi dzīvīgāku un svaigāku izskatu, jā varētu teikt, ka tā ir starojošāka. Manuprāt, šis ir lielisks sejas krēms tieši vasarai, jo tas ir tik viegls un svaigs. Es noteikti to lietošu turpmāk un iesaku izmēģināt visām citām lasītājām!
Vērtējums

2 komentāru
  1. Pamēģināju testeri arī ļoti patika, bet nevienā aptiekā nevaru atrast!
    Vienīgais lielais mīnuss manā skatījumā, iepakojumama vajadzētu būt ar dozatoru, tām skrūvējamās bundžiņām jau ta kā vajadzētu palikt pagātnē.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.