Piesakies testēt Vichy Idealia sejas krēmu

Aicinām tevi pieteikties jaunā Vichy Idealia sejas krēma testam, kas darbojas pret – grumbām, blāvumu un nevienmērīgu ādas struktūru. Piemērots dāmām, kas pamanījušas sejā pirmās novecošanās pazīmes.

Vichy laboratorijās ir izstrādāts ādas kopšanas līdzeklis, kas acīmredzami uzlabo tās stāvokli.
Vichy Idealia – pretgrumbu krēms sejas starojuma pastiprināšanai.
Krēms dzīvīgai un skaistai ādai, piemērots, jebkuram ādas tonim un tipam, arī jutīgai ādai. Tas darbojas pret sejas ādas novecošanās pazīmēm – grumbām, blāvumu un nevienmērīgu struktūru: manāmi izlīdzina grumbas un uzlabo ādas struktūru, tā ka pēc taustes āda šķiet maiga un gluda; mazinās pigmenta plankumi un redzamo asinsvadu tīklojums; krēms liek ādai dabiski starot, un sejas krāsa kļūst svaiga un viendabīga. Pieejami divu veidu Vichy Idealia krēmi: Sausai ādai, kā arī Normālai-kombinēta tipa ādai.
Produkts nopērkams aptiekās, tā cena 24,99Ls

Ja uzskati, ka šis produkts tev ir piemērots, sūti savu pieteikumu līdz šodienas (04.04.2013.) plkst. 17:00 uz [email protected]. Pieteikumus aicinām iesūtīt tikai tās dāmas, kurām būs iespēja šo piektdien ierasties mūsu birojā Rīgā, lai saņemtu testējamo produktu. Produktu testēs piecas lasītājas. Iespēju kļūt par testētāju saņems pirmās piecas pretendentes, kas visātrāk būs iesūtījušas savu pieteikumu uz produkta izmēģināšanu. Atbildes saņems tikai tās lasītājas, kuras būs ieguvušas iespēju testēt Vichy Idealia krēmu. Ar testa rezultātiem pārējās espati.lv lasītājas varēs iepazīties pēc 3 nedēļām.

Produkta cenai, kas norādīta publikācijā, ir tikai informatīva nozīme, produktu testēšana notiek bez maksas!

6 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.