SLINKAIS sekss – 7 FORŠI veidi

Katrai no mums ir bijis tā, ka vakarā, nonākot gultā kopā ar mīļoto cilvēku, mēs, it kā gribētu iepriecināt sevi un viņu, bet vienkārši nav noskaņojuma uz trakulīgiem gultas priekiem. Bijusi gara diena – daudz darba, stresa, skriešanas un citu enerģisku aktivitāšu, kas vakarā liek justies gluži vienkārši nogurušai. Esam apkopojuši un piedāvājam tev 7 idejas, ko varētu nodēvēt par SEKSU SLIŅĶIEM! Taču ņem vērā – reizēm tieši šis sākotnēji slinkais sekss pāraug manāmi draiskākā nodarbē…!

APGULIETIES UN BAUDIET!
Spēka nav un enerģijas rezerves galīgi izsīkušas? Visslinkākā, bet tajā pašā laikā viena no labākajām seksa pozām ir vecā labā no sāniņa poza jeb karotītes poza! Izģērbieties, nogulieties viens otram blakus un tu iekārtojies mīļotā līkumiņā. Sāciet ar maigiem un mierīgiem glāstiem un skūpstiem un turpiniet atkarībā no sajūtām. Šeit ir divi varianti – vai nu abi iedegsieties un vēlēsieties procesu turpināt kādā citā pozīcijā, vai turpināsiet to darīt slinkajā karotītes pozā. Vienalga, kurš variants izrādīsies jūsējais – abpusējs apmierinājums un bauda garantēta. Un – vai tas tieši tas nav galvenais?

SPOGUĻA SEKSS! Izmēģiniet pretī gultai novietot spoguli un nodarboties ar seksu tā priekšā. Savas nodarbes vērošana no malas spēj tiešām uzbudināt! Ja tev šķiet, ka uz tevi šis triks neiedarbojas, ļauj vismaz viņam izbaudīt šo skatu un nodarbošanos! Vari būt droša – viņš uzbudināsies daudzkārt spēcīgāk un tas nozīmē – arī ātrāks beigs. Šādā gadījumā tu būsi sagādājusi viņam baudu, nepārtērējot savas enerģijas rezerves. Otrais variants – spoguļa sekss var arī iepatikties abiem, un ar vienu reizi var būt par maz!

SKATIETIES TV GULTĀ!
Nē, ne jau par ik vakara seriālu skatīšanos te runājam. Brīžos, kad šķiet – seksu nu galīgi negribas – izmēģiniet kopīgi paskatīties kādu erotisku (vieglāku vai smagāku – atkarīgs no pašu vēlmēm) filmu, kuru iegūšana interneta vidē mūsdienās nu gan nav nekāda problēma. Reizēm šāda kopīga TV aktivitāte spēj pamodināt iesnaudušos libido, un kas zina, varbūt redzēto rodas vēlme izmēģināt dzīvē jau tajā pašā vakarā? Varat arī uzreiz sarunāt – paskatīsimies un atkārtosim redzēto dzīvē! Tad jau skatoties sāksiet domāt par to, kā tas būs pa īstam, un var gadīties, ka filmas beigas izpaliks…

KOPĪGA VANNA!
Nu kas gan var būt labāks pēc garas un nogurdinošas darba dienas, kā silta, smaržīga un ar bagātīgām putām pilna vanna? Un, ja ir tāda iespēja – kāpēc gan nedoties to baudīt abiem kopā? Ja ir vēlēšanās – līdzi var paķert labu vīnu un kādu uzkodu. Siltais ūdens atslābinās, smarža uzmundrinās, un kas zina – varbūt parādās vēlme samīļoties? Sekss ūdenī ir daudzkārt vieglāks, jo nav jāpatērē tika daudz spēka un enerģijas kā parasti. Turklāt – tas ir nenoliedzami patīkams un izmēģināšanas vērts!

SAMĪĻO VIŅU!
Viņš gribētu padraiskoties, bet tev šķiet, ka nekas tevi šovakar nespēj uzbudināt? Tad parūpējies vismaz par viņu! Zini – sava mīļotā cilvēka samīļošana nereti ir vislabākais veids, kā noskaņot pašai sevi uz kādu draiskāku aktivitāti. Un, ja libido tomēr nepamostas, vismaz zini, ka būsi sagādājusi prieku un apmierinājumu savam mīļotajam cilvēkam, un tas taču arī ir svarīgi – vai ne?

ATSTĀJIET DRĒBES MUGURĀ!
Šo varētu dēvēt par slinko un fikso seksu divi vienā! Reizēm ātrs un bez liekas piepūles sekss, kad drēbes ir atstātas mugurā (novelkot tikai to, kas traucē gaidāmajai nodarbei), spēj sagādāt daudz vairāk pozitīvu emociju, kā gara gatavošanās un vēl garāka priekšspēle. Arī vietu šim fiksajam seksiņam vēlams izvēlēties netipiskāku – kādēļ gan ne koridori, vai paklāju viesistabā? Starp citu – tieši šāds ātrais un slinkais sekss spēj uzlabot enerģijas rezerves un garantēt pozitīvu noskaņojumu visu atlikušo dienas daļu.

NEAIZMIRSTIET ROTAĻLIETAS!
Kamdēļ gan ir izdomātas seksa rotaļlietas, ja ne seksuālās dzīves atsvaidzināšanai un dažādošanai? Un tās, starp citu, nereti spēj uzbudināt tiešāk un ātrāk, kā glāsti un skūpsti. Izmantojiet šo mantiņu piedāvātās iespējas tieši tad, kad uz seksu ir viskūtrākais noskaņojums. Tikai esat uzmanīgi – reizēm šāda niekošanās ar seksa rotaļlietām izvēršas pamatīgā rosībā teju vai veselas nakts garumā!

6 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.