SebaMed produktu testa rezultāti

Pirms divām nedēļām mēs jūs aicinājām pieteikties SebaMed produktu testam, šeit lasāmi to dāmu viedokļi, kam bija iespēja kļūt par testa dalībniecēm. Produktu apraksti lasāmi testa pieteikšanās rakstā: Piesakies SebaMed produktu testam. Testa rezultāti var būt koriģēti gramatisko kļūdu labojuma dēļ, vai labskanības nolūkā. Maksimāli iegūstamais pozitīvais vērtējums – 5 zvaigznes.

SebaMed komplektus Normālas ādas kopšanai testēja:

Santa, 31 gads, personāla vadītāja
Produktu dizains ir ļoti vienkāršs, domāju, ka tas nepievērstu manu uzmanību lielajā piedāvājuma klāstā. Iepakojumi ērti lietošanā. Produktu konsistence nav bieza un smagnēja ādai.
Šķidrais sejas un ķermeņa mazgāšanas līdzeklis – nepieciešams ļoti maz līdzekļa, lai nomazgātu seju. Maigi attīra un nesavelk ādu, lielisks ikdienas lietošanai. Noteikti turpmāk iegādāšos šo produktu.
Mitrinošs sejas krēms ar E vitamīnu – krēmam ir patīkama, neuzkrītoša smarža un tas ātri iesūcās ādā. Krēms sevī apvieno izcilas mitrinošās īpašības un patīkamu vieglu tekstūru. Krēms neaizsprosto poras. Sejas ādai pazudis rudens/ziemas nogurušais skats.
Roku un nagu balzams – ātri iesūcas ādā un rada tādu kā aizsargkārtu. Krēmam nav izteikta smarža. Uzreiz pēc uzklāšanas noņem sausuma sajūtu. Bet nekādus brīnumus no šīs krēma gaidīt nevar, sausums pazūd tikai uz laiku – līdz nākamai roku mazgāšanai.

Anita, 27 gadi, strādā pilnu laiku
Ļoti patika produktu dizains, jo tas bija vienkāršs, neuzkrītošs un galvenais ļoti kompakts un ērts iepakojums. Produkti likās ļoti ekonomiski, jo pietiek, piemēram, ar vienu mazu pilīti mazgāšanās līdzekļa, lai nomazgātu seju. Tieši tāpat ar sejas krēmu. Piesaistīja arī neuzkrītošais aromāts. Mazgāšanās līdzekli izmantoju sejas mazgāšanai, un pēc tā lietošanas sejas ādai bija svaiga un tīra sajūta. Lietojot sejas krēmu, pašā sākumā sejas āda jutās mitrināta, vakarā un vēl apmēram 2 dienas jutās labi, bet pēc tam sāku just sausuma sajūtu. Uzskatu, ka šis krēms vairāk man būtu piemērots pavasarī vai vasarā. Tāpat arī roku krēms!
Sebamed mazgāšanās līdzeklis – produktu noteikti vēlētos turpināt lietot turpmāk un iesaku citiem.
Sebamed sejas krēms – sejas krēmu noteikti vēlētos turpināt lietot un iesaku arī citām lasītājām.
Sebamed roku krēms – produktu drīzāk nelietotu turpmāk.

Arita, 31 gads, bankas darbiniece
SebaMed produkciju līdz šim nebiju lietojusi līdz ar to gribējās pamēģināt ko jaunu.
Sejas un ķermeņa mazgāšanas līdzekli mēģināju tikai sejai, ļoti patika, viegli mazgājas, seja pēc mazgāšanas palika daudz maigāka. Tiešām ekonomisks pietika ar ļoti mazu daudzumu, lai seja justos svaiga. Ļoti patika! Iesaku pamēģināt! Nesausina ādu, pat varētu teikt, ka neprasās krēmu pēc tam, bet sejas ādas kopšanas nolūkos vajag. Smarža neuzkrītoša.
Līdz šim esmu lietojusi daudzu firmu produkciju, sākot no lētākā gala līdz pat 70 Ls par mazu tūbiņu. Tomēr biju pārsteigta, par SebaMed mitrinošo sejas krēmu. Tas klājas ļoti viegli, iesūcas ādā ātri. Āda it kā staro, mēģināju lielākoties lietot vakarā un no rītiem āda fantastiska. Vīrs kuram ir ļoti jūtīga āda un arī iekaist pēc skūšanās arī pamēģināja un reakcija bija super, neviena apsārtuma, man ir aizdomas, kas šo krēmu man „privatizēs”.
Dotajā brīdi rokas āda ir ļoti sausa un pat saplaisājusi (mājas ir mazs bērniņš un tapēc rokas mazgāju pa dienu daudz un tas bojā ādu un arī laikapstākļi v¬ēl pasliktina visu). SebaMeda Roku un nagu balzāms mani pārsteidza, klājas ļoti viegli, rokas nepaliek taukainas, ādā iesūcas ātri un roku ādas stāvoklis patiešām ir uzlabojusies. Āda ir palikusi mazāk apsārtusi un izskatās daudz veselīgāk un labāk.
Iepakojums viegli lietojams. Vienīgais man roku krēmam ne īpaši uzrunā smarža, mazliet atgādina ka būtu pabijusi aptiekā (pēc zalēm), bet tas ir sīkums, jo gala rezultāts mani ļoti apmierina. Iesaku pamēģināt!

SebaMed komplektus Taukainas sejas ādas kopšanai testēja:

Kristiāna, 25 gadi, stiliste
Testēju Sebamed produktu komplektu taukainai ādai. Pirmajā dienā, izmēģinot šo produktu komplektu, mani patīkami pārsteidza tas, ka sejas āda nekļūst sausa un savilkta, kā tas ir bijis ar citiem attīrošajiem līdzekļiem. Pēc 10 dienu lietošanas varu teikt – taukainais spīdums tik tiešām ir atkāpies un seja ir jauki matēta visu dienu, taču nav sausa! Sejas mazgāšanas putas kļuva par manu favorītu, jo pēc to lietošanas sejas āda šķiet gan attīrīta, gan mitrināta – nebija sausa un savilkta sajūta. Toniks redzami attīrīja ādu, kā arī padarīja tās toni vienmērīgāku! Želeja sejas ādai labi ādu mitrināja, bet neradīja taukaino spīdumu, kā tas ir bijis ar citām šāda veida želejām. Maskējošo krēmu lietoju, ja bija tāda nepieciešamība, darīju to no rītiem, zem tonālā krēma! Šķita, ka tas tiešām iedarbojas un liek ādas nepilnībām pazust ātrāk! Es, šo produktu komplektu, turpināšu lietot un iesaku arī citām espati.lv lasītājām!

Anna, 23 gadi, audzina mājās meitiņu
SebaMed Clear Face attīrošās putas – pirmo reizi lietoju mazgāšanas līdzekli, kas ir kā putas. Ļoti viegli atverams, dozējams, bez smaržas, rada vieglu, svaigu sajūtu. Putas ir maigas, pēc uzklāšanas mazliet patīkami kņudina ādu. Pēc pirmās lietošanas āda jutās pateicīga, tā burtiski uzziedēja. Pēc 10 dienu lietošanas ir samazinājies pūtīšu skaits un āda tik ātri nesataukojās dienas gaitā (jāpiebilst, ka man ir taukaina, problemātika āda). Arī turpmāk lietošu SebaMed produktus un ieteikšu to darīt citiem.
SebaMed Clear Face toniks – patīkams, sniedz svaiguma sajūtu ikreiz pēc lietošanas. Personīgi man nepatīk tad, ja izteikti jūt spirta aromātu. Šim var just. Tas nedaudz traucē. Nav piemērots cilvēkiem, kam ir alerģija pret kosmētiskajiem līdzekļiem, kas satur spirtu.
SebaMed Cler Face mitrinošais gēls – konsistence mazliet želejveidīga, lietojot sākumā ir grūti saprast cik daudz nepieciešams. Ļoti labi mitrina ādu. Biju pieradusi pie mitrinošajiem produktiem, kas ir šķidrāki pēc konsistences.
SebaMed Clear Face Anti Pimple Cream – šīs ir produkts, no kā es negrasos šķirties, perfekts visām manām vajadzībām. Ļoti viegli, atverams, dozējams, lietojams. Perfekti apstrādā iekaisušās ādas vietas, nomaskē izsitumus, neradot sajūtu, ka uzlikts liels daudzums krēma. Šo iesaku pamēģināt visām dāmām, kuras cīnās ar pūtītēm, ļoti labi maskē un kas nav mazsvarīgi, ārstē.

Linda, 36 gadi, strādā lielā uzņēmumā
Neskatoties uz manu, it kā pieaugušo vecumu, mana sejas āda vietām ir taukaina un gadās, ka uzmetās arī pa kādai neglītai pūtītei. Iepriekš nebiju lietojusi kosmētikas produktus taukainas ādas tipam, jo man tie likās par spēcīgu, taču norāde Sebamed produktu aprakstā par dabīgajam ādas stāvoklim atbilstošo pH 5,5, mani iedrošināja. Produktiem ir ērts un no vizuālā viedokļa askētiski medicīnisks iepakojums, tas vieš uzticību. Līdzeklis, kas mani sajūsmināja uzreiz ir Attīrošās putas, tām ir ļoti patīkama smarža un maiga tekstūra. Attīrošais toniks iesākumā, man šķita par stipru, tas koda, taču vēlāk atskārtu, ka iespējams tieši pateicoties tam, manas pūtītes sadzija daudz ātrāk un vēlāk parādījās aiz vien mazāk. Pēc Želejas uzklāšanas iesākumā uz ādas bija jūtama aizsargkārtiņa, taču ar laiku šī sajūta vairs nebija tik izteikta. Savukārt otrs, mans, šīs produktu sērijas favorīts ir Maskējošais antibakteriālais krēms, kas jauki smaržo un lieliski nomaskē pumpu.
Pavisam droši, varu ieteikt šo produktu līniju tām sievietēm, kam ir problēmas ar taukainu sejas ādu. Savukārt Putas un Maskējošo krēmu visām lasītājām, jo šie ir patiešām lieliski produkti, kuri var iederēties ik vienā kosmētikas lietotājas skapītī.

6 komentāru
  1. Super! Es tik ilgi jau meklēju tonējošu “pumpu krēmu”, kas vēl būtu arī ārstniecisks. Iešu skatīties pa aptiekām!!!

  2. Jā, reklāmā taču redzams “TIKAI APTIEKĀS”, vienīgais, nevar zināt, vai pilnīgi visās.

  3. Dāmas, Pateicamies Jums par dalību SEBAMED produktu testā. Mums ir patiess gandarījums, ka izprotat dermokosmētikas nozīmi un novērtējāt aptieku zīmola kvalitāti.
    P.S. Cien.Arita, Jūsu vīram mēs pat rekomendētu lietot dermokosmētiku SEBAMED, kas atjaunos jūtīgas ādas mitruma līdzsvaru āda, kā arī novērsīs priekšlaicīgu novecošanos

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.