Piesakies SebaMed produktu testam

Āda ir orgāns, kas visvairāk pakļauts ikdienas stresam, un kuras izskatu visvairāk ietekmē neveselīgs dzīves veids. Dr. Maurers, SebaMed produktu izstrādātājs piedāvā ādas mazgāšanas līdzekļus un ādas aizsargproduktus, kas radīti, balstoties uz medicīnisku un bioloģisku pieeju ādas aizsardzībā.
Aicinām tevi pieteikties divu SebaMed produktu komplektu testam un izteikt savu vērtējumu!

Ļoti rūpīgi izlasi katra produktu komplekta aprakstu, izvēlies un piesakies tieši sev visatbilstošākajam. Sūti savu pieteikumu līdz šodienas (23.01.2013.) plkst. 18.00 uz [email protected] ar norādi, kuru tieši no piedāvātajiem produktu komplektiem vēlies testēt. Pieteikumus aicinām iesūtīt tikai tās dāmas, kurām būs iespēja rītdien (ceturtdien) ierasties mūsu birojā Rīgā, lai paņemtu testējamos produktus. Katru produktu komplektu testēs trīs lasītājas. Iespēju kļūt par testētāju saņems pirmās trīs pretendentes, kas visātrāk būs iesūtījušas savu pieteikumu uz konkrēto komplektu izmēģināšanu. Uzaicinājumu ierasties pēc produktiem saņems tikai tās dāmas, kuras būs ieguvušas iespēju testēt kādu no komplektiem. Ar testa rezultātiem pārējās espati.lv lasītājas varēs iepazīties pēc divām nedēļām.

SebaMed komplekts Normālas ādas kopšanai


ŠĶIDRAIS SEJAS UN ĶERMEŅA MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS
Šķidrais sejas un ķermeņa mazgāšanas līdzeklis bez ziepēm, mitruma līdzsvara uzturēšanai ādā. Sastāvs atbilst veselas ādas pH 5,5 līmenim.

 
MITRINOŠS SEJAS KRĒMS AR E VITAMĪNU

Sejas ādas kopšanai un aizsardzībai pret priekšlaicīgu novecošanos, kā arī grumbu un rievu veidošanos. Uztur ādas dabisko barjerfunkciju un saudzē ādas skābo aizsargslāni.

 
ROKU UN NAGU BALZAMS
Mitrinošs “eļļa ūdenī” tipa balzams nogurušu roku un nagu. Efektīvie mitrinātāji mīkstina roku ādu un uzlabo tās izskatu.

SebaMed komplekts Taukainas sejas ādas kopšanai

ANTIBAKTERIĀLAS ATTĪROŠĀS PUTAS CLEAR FACE

Intensīvai, antibakteriālai un maigai sejas ādas attīrīšanai un kopšanai, lai kavētu pūtīšu veidošanos un uzturētu ādas dabisko pH 5,5 līmeni. Cīņai pret pūtītēm, melnajām pūtītēm un citām ādas nepilnībām.

 
DZIĻI ATTĪROŠS SEJAS TONIKS CLEAR FACE

Dziļai poru attīrīšanai un intensīvai sejas ādas kopšanai, lai kavētu pūtīšu veidošanos un uzturētu ādas dabisko pH 5,5 līmeni.

 
ŽELEJA SEJAS ĀDAS KOPŠANAI CLEAR FACE

Mitrinoša želeja problemātiskai ādai pH 5,5 līmeņa uzturēšanai    

 
MASKĒJOŠAIS KRĒMS AR ANTIBAKTERIĀLU IEDARBĪBU

Iekaisušu pūtīšu maskēšanai un mazināšanai ar kompleksu antibakteriālu, intensīvi kopjošu un dziedinošu iedarbību.


Meklē SebaMed:

Mēness Aptieka, www.menessaptieka.lv;

Euro Aptieka, www.euroaptieka.lv;

A Aptieka, www.aaptieka.lv

 
 
11 komentārs
  1. Atkal viss Rīgas un pieRīgas dzīvojošajām. Uzrīkojiet kādu akciju tām kas dzīvo citos novados

  2. Lai pieteiktos uz SebaMed mini paraugu saņemšanu savā tuvākājā aptiekā, lūdzu, sūtiet uz [email protected] – savu vārdu, reģiona vai pilsētas nosaukumu un aptiekas nosaukumu, kurā vēlaties saņemt SebaMed produktu paraugus. Piedāvājums spēkā visā Latvijas teritorijā.

  3. Paldies! Izmantošu iespēju saņemt paraugus sev tuvākajā aptiekā. Bezmaksas paraugi?

  4. Esmu dzirdēju diez gan daudz labas atsauksmes par šī zīmola produktiem, it īpaši līdzekļiem taukainai un problemātiskai ādai.

  5. Es esmu no mazpilsētas, bet tomēr tiku pie testēšanas (tas gan bija kādu laiciņu atpakaļ), jo sarunāju ar māsīcu, kura aizgāja pakaļ produktam un atsūtīja man ar auto pastu ;). Tā kā nav ko čīkstēt, pakustiniet savas smadzenes un gan jau izdomāsiet, kā dabūt kaut ko notestēt 😉

  6. Ja skaidri rakstīts, ka pašai jāiet pakaļ, nedomāju pat jautāt vai kāds cits var aiziet. Atvainojos, ka nepaksutināju savas smadzenes

  7. Portāla birojs ir Rīgā, Antonijas ielā. Testa produktus drīkst izņemt arī testētājas uzticības persona (radinieks, dzīvesbiedrs, draudzene utt.), taču par to mūs ir jāpabrīdina iepriekš.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.