Par dabīgo un lēto kosmētiku un ne tikai

Nu lūk – daudzas meitenes droši vien par to jau ir dzirdējušas un izbauda visus lieliskos piedāvājums. Šis blogs ir veltīts tām, kas to vēl nezin. Tām kas nav atklājušas iherb.com maģisko spēku un varenību. Vispirms – šo ierakstu varētu uzskatīt par slēptu vai ne tik slēptu reklāmu un tā tas noteikti lielā mērā arī ir, taču, manuprāt, šis ieraksts primāri var kalpot kā ļoti noderīga informācija. Īpaši jau dzīvojot mūsu jaukajā valstī, kur par atsevišķu veikalu līniju ķīmiskajiem "labumiem" maksājam lielas naudas. Par ko tad ir šis stāsts. Tas ir stāsts par manu lielāko atkarību un sava veida kaislību – iherb.com Nu jau gadus divus tā ir vienīgā vieta, kur iegādājos šampūnus, lūpu spīdumus, vannas putas, skropstu tušas, vitamīnus, tējas, zivju eļļu… un tā varētu turpināt bezgalīgi. Attiecīgi rodas jautājums – kāpēc, ņemot vērā, ka mūsu pašu veikalu plauktos gozējas neskaitāmas krāšņas pudelītes, kas sola fantastiskus rezultātus. Īsā atbilde – kvalitāte un cena. Iherb.com Piedāvājumā ap 24000 preču, īsta paradīze dabīgās kosmētikas lietotājiem un cilvēkiem, kas negrib desmit reizes pārmaksāt. Taču pats labākais šajā stāstā ir tas, ka šeit piedāvātie līdzekļi tiešām palīdz. Protams, es neapgalvoju, ka visi, tieši tādēļ iherb piedāvā lietotāju atsauksmes, lai izvērtētu produkta piemērotību un tomēr, es atļaušos apgalvot, ka cilvēks, kas vienreiz pasūtīs dabīgu kokosriekstu eļļu, izbaudot tās fantastisko smaržu, maigo konsistenci un lielisko efektu pēc tās lietošanas, nespēs atturēties, lai to iegādātos vēlreiz un diez vai roka sniegsies pēc naudas maka, ieraugot kādu glītu, ķīmisku ķermeņa krēmu vai matu masku veikala plauktos. Ko es ar to visu gribēju pateikt – iepazīstieties ar iherb.com piedāvājumu un Jūs noteikti atradīsiet kaut ko sev piemērotu, turklāt Jūs iegūsiet kvalitatīvu produktu par zemu cenu. Jā tieši tā, iherb apgāž stereotipu par to ka dabīgs ir dārgs, tā piemēram, 100% dabīga kakao sviesta zīmulītis ķermenim zem lata. Un visbeidzot – dažas tehniskas lietas. Piegāde, ievērojot svara ierobežojumus ir tikai 4$, vidējais piegādes ilgums – 9 dienas un pats labākais šeit – ar kodu EPE228 saņemiet 5$ atlaidi savam pirmajam pasūtījumam, tādejādi atsevišķus produktus Jūs varat izmēģināt par velti. Bez tam neaizmirstiet izmantot iespēju pievienot bezmaksas paraugus – nereti iherb piedāvā par velti izmantot tiešām labus vitamīnus, zivju eļļu, produktus mazuļiem, tējas utt. Un pati pēdējā piebilde ir brīdinājums – iherb kļūst par atkarību. 🙂 Jauku iepirkšanos. 🙂

24 komentāru
 1. Es arī ķermenim lietoju šo produkciju un kad beidzas šī, pēc tam nopirku Neutral…tagad lietoju abus uz maiņām un āda skaista un ne miņas no alerģiskas reakcijas, kas bija agrāk ….
  Tā kā patreiz tiešām atzīstu no dabīgajiem produktiem iherb un Neutral.

 2. Es arī lietoju Neutral produktus, sejai Madara, bet redzēju, ka arī Neutral ir parādījusies sejas krēms un toniks, domāju izmēģināt to, jo ar pārējiem produktiem esmu ļoti apmierināta.

 3. jaunais kods LUD979.
  un veicot pasūtījumu līdz 17.08 . summā virs 40$ , piegāde ar International airmail- par velti

 4. Šobrīd jaunākais iherb kods EPA410 un saņem 5$ atlaidi savam pirmajam pasūtījumam. Neaizmirsti arī par bezmaksas paraudziņiem!

 5. Izmanto kodu ZAN080 un saņem 5$ atlaidi pirmajam pirkumam!!!
  Bezmaksas paraudziņi katrā sūtījumā. Piegāde no ASV tikai 4$.
  Super veikals ekoloģiskās kosmētikas lietotājiem 🙂

 6. Ieteiktu ASV internetveikalu iHerb.com. Cenas uz pusi lētākas kā pie mums. Viss ražots ASV. Izmantojot kodu BIH929 pirmajam sūtījumam 5$ atlaide

 7. Var izmantot NEIEROBEŽOTS SKAITS CILVĒKU, tas vienmēr darbojas un dod pirmajam sūtījumam $5-$10 atlaidi: RFN810

 8. Atlaide 5$ – 10$ ja ievadīsi šo kodu – SGH074 iepērkoties iherb.com

  Būšu ļoti pateicīga, ja izmantosiet manu kodu, tad arī es dabūšu atlaidīti no nākošā pirkuma:)

  Un atvainos pārējiem koda devējiem:)

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.