Sejas maskas no biezpiena, jeb brokastis tavai ādai

Lai saglabātu tvirtumu un jaunību, ieskaties savā ledusskapī, un tu noteikti atradīsi produktus, kas ļaus pilnvērtīgi sakopt ādu. Šoreiz – par biezpienu. Uz biezpiena bāzes var pagatavot vairākas maskas, kas tavai ādai liks izskatīties labāk.

Šī recepte iepriecinās jebkuru sejas ādas tipu, to mitrinot un atsvaidzinot. Svaigu biezpienu samaisi ar medu un uzklāj uz sejas. Ja medus ir pārāk biezs, atšķaidi masu ar pienu vai krējumu.

Arī šī recepte der visiem ādas tipiem. Baro un uzlabo ādas krāsu. Svaigi spiestu burkānu sulu, samaisi ar olīveļļu un svaigu biezpienu. Uzklāj masku uz sejas, kakla un dekoltē, un turi aptuveni 20-25 minūtes.

Biezpiens un kivi bagātinās tavu ādu ar vitamīniem, to mitrinās un atsvaidzinās. Saspaidi kivi, samaisi kopā ar svaigu biezpienu un uzklāj uz sejas, kakla, dekoltē, un atstāj aptuveni uz 15 minūtēm.

Maska, kas atsvaidzinās un mīkstinās tavu sejas ādu. Samīci gatava banāna mīkstumu, samaisi ar biezpienu un krējumu. Uzklāj masku aptuveni uz 20 minūtēm un pēc tam nomazgā ar remdenu ūdeni.

Ņem vērā, ka masku jānomazgā nevis ar karstu, bet gan siltu vai remdenu ūdeni. Sejas masku noņemšanai vislabāk izmantot mīkstu salveti vai dabisku sūklīti.

1 komentārs
  1. Ak, kungs. Paskatījos, ko jūs te uz ģīmja liekat. Grēks taču normālu ēdienu pa malām smērēt, man gandrīz sagribējās iet uz virtuvi biezpienmaizi sataisīt.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.