Modē: pleci – jutekliskākā tava ķermeņa daļa

Ja Givenchy, Stella McCartney un Chloe kaut ko sajēdz no modes, tad visai drīz tradicionālā kombinācija industrijā C&K* tiks nostumta no troņa un aizstāta ar daudz piemērotāku seksapīla demonstrēšanas paņēmienu.
Š?s sezonas pārsteidzošākais akcents tiek likts…uz pleciem. Tas ir izsmalcināts paņēmiens, kas dāmai atļauj atklāt savu dabas dāvāto skaistumu, nebaidoties tikt pārprastai. Turklāt, gandrīz katra sieviete, bez mulsuma un šaubām, var atļauties izrādīt savu plecu līniju, ko bieži diemž?l nevarētu teikt par citām ķermeņa daļām. Lasi tālāk lai uzzinātu vairāk!
Pirmkārt, izmanto mitrinošus un attīrošus krēmus lai tava āda izskatās brīnišķīgi. Noderēs arī solārijs. Tad izvēlies topiņu, kas atsedz vienu vai abus plecus. Vadies pēc izjūtām, kā tu jūties komfortablāk. (Tev nav obligāti jāpērk jaunas drēbes. Pameklējot skapī, noteikti var atrast kādu sen aizmirstu lietu, nočiept kādu krekliņu no mīļotā vīrieša vai no aizmirstības izcelt izstaipītus džemper?šus) Pārējo garderobi piemeklē pēc iespējas pieguļošāku, piemēram, apspīlētus džinsus vai slaidus un pieguļošus svārkus. īpaši tavu tālu un sievišķību šādā apģērba kombinācijā izcels augstpap?žu apavi.
Lai netraucēti izceltu tavu plecu tvirto ādu, krelles un piekariņus šoreiz atstāj savā rotaslietu lādītē, toties piemēroti auskari liks apkārtējo skatieniem atkal un atkal pievērsties Tavai slaidajai kakla līnijai.
* C&K – Ciskas & Krūtis

6 komentāru
  1. lūk! šī ziņa man patīk 🙂 jau visu vasaru skatījos, cik pleci var būt jutekliski un skaisti – un nebūt nav nepieciešams uzstutēt push-up – jo visbiežāk tas izskatās vulgāri. bet, lūk, plecs – super :))

  2. Es patiesībā vienmēr esmu dievinājusi atsegtus plecus! Un ar gariem auskatiem tie patiešām ir kā cimds ar roku! Pat kārdinošāk nekā dziļš dekoltē 🙂

  3. Hmm, var jau būt, es tikai prātoju, vai smuki izskatās arī tad, ja zem vsiem tiem nošļukušajiem topiņiem ir krūšturis ar lencītēm? Es nevaru bez, tāpēc neesmu pārliecināta, vai man šitas der.

  4. man jau liekas, ka, ja krūšturis ir apģērbam piemērots, tad tā redzamā lencīte drīzāk ir efekts, nekā defekts:)

  5. tagad jau ir tādi krūšturi, ka visu var saslēpt un salikt īstajās vietās. savukārt domājot par lencīti – nujā, var būt arī ar lencīti… bet tomēr vēl seksīgāk, ja pleciņš kails :))

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.