Aktuālais jautājums: Kādi ir Tavi ikmēneša tēriņi skaistumkopšanā?

Mēs, dāmas no redakcijas, esam ļoti ieinteresējušās par to, cik tad īsti Latvijas sieviete tērē skaistumkopšanai, un kādi ir iecienītākie un nepieciešamākie produkti un pakalpojumi.
Tāpēc šonedēļ aktuālais jautājums – kāds ir Tavu iegādāto kosmētikas produktu arsenāls, un kādu naudas summu aptuveni Tu mēnesī tērē par skaistumkopšanu? Kādus skaistumkopšanas pakalpojumus Tu izmanto?
Visas atbildes apkoposim, un pēc divām nedēļām stāstīsim Tev – kādi produkti ir mūsu visiecienītākie (bez kuriem mēs nespētu dzīvot), un kas ir mūsu skaistumkopšanas noslēpumi, lai mēs būtu tik skaistas, kādas esam.
Gaidīsim ziņu – [email protected] , vai tepat, komentāru sadaļā 🙂

22 komentāru
  1. es personigi kosmētiku lietoju diezgan reti, vairāk ejot uz ballītēm vai kādiem pasākumiem manuprāt ikdienā pēc tās nav vajadzības, atbalstu dabīgo skaistumu(nu vismaz daļēji) Protmas patīk kadas 3 reizites meneesi apmeklēt solāriju jo viegls iedegums šajā drēgnaja un aukstajā laika tikai padara manas domas siltākas un gaišākas, manikīru pārsvarā taisu vasarā kad rociņas nav jāslēpj cimdos:) bet ziemā pati mājas izdomāju sew wisādus nagu dizainus ko nokrāsot un arī izskatās ļoti jauki, ar frizieri kā sanāk- citreiz reizi mēnesī citreiz varbut 2vos mēnešos, kā nu gadās, ja sieviete māk par sewi rūpēties viņa var ļoti labi izskatīties arī katru nedēļu nepameklējot pilnu kosmetaloģisko procedūru 🙂 varētu teikt ka ieskaitot solarija apmeklejumu un šādus tādus niecinjus kas vajadzīgi lai sakoptu sewi mājas apstākļos videjās izmaksas varētu būt ap 30ls ne vairāk, vienīgi ja nu iekrīt neskaitāmas ballītes kurām speciāli vajadzīgs friziera apmeklējums utt tad šie izdevumi varētu pieaugt

  2. Hmm, izlasīju un aizdomājos! es laikam diezgan haotiski un šad tad pavirši ar to nodarbojos 😀 agrāk, kad man bija pieaudzētie nadziņi,tad kādi 16Ls reizi mēnesī aizpeldēja pie manas manikīres! Mati – takā esmu pilnīgi neprognozējama, tad matus krāsoju, griežu un veidoju vismaz reizi mēnesī, šad tad 1xdivos mēnešos – viena reize man aptuveni izmaksā 30Ls. ķermeņa iebrūnināšana – ja esmu attapīga un neizlaižu kādus 2mēnešus nesauļojoties vispār, tad solāriju cenšos apmeklēt maximums 2x nedēļā, līdz ar to, tas ir aptuveni 4Ls par vienu reizi! sejas procedūras, ķermeņa lutināšana un “smagā artilērija” (waxings) notiek reizi nedēļā vai reizi divās nedēļās mājas apstākļos! bikini wax gan neatļaujos veikt pati – tur mēnesī aizet kādi 15Ls! Jo tālāk raxtu, jo vairāk domāju – jēziņ, kur tā nauda aizlido :)) :)) visā visumā, protams, ka uz visu var ietaupīt, bet sevis lutināšana ir tiiiiik jauka lieta! :))
    ak, jā – kosmētika matiem, nagiem un ragiem – pilnīgi neprognozējamas summas, nevaru izrēķināt pa mēnešiem, jo krēma tūbiņa vai matu veidošanas līdzeklis ir gana pietiekošā daudzumā, līdz ar to pietiek ilgam laikam 🙂 Ze same ar kosmētiku, acu zīmuļiem, skropstu tušām, smaržām un visu pārējo! :))

  3. Labs jautājums, bet mēģināšu saskaitīt:
    Manikīrs – 20Ls;
    Pedikīrs – reiz trijos mēnešos20 Ls, tātad 6 Ls;
    Frizieris – 30Ls;
    Solārijs – 10Ls;
    Sejas krēms, toniks – reiz ceturksni 40Ls, tātad 10Ls;
    Šampūns, balzams – reiz divos mēnešos 14Ls, tātad 7Ls;
    Dušas želeja, ķermeņa losjons u.t.t. – reiz ceturksni 40Ls, tātad 10Ls;
    Dekoratīva kosmētika – apmēram 100Ls pusgadā, tātad 16Ls;
    Smaržas – 50Ls pusgadā, tātad 8Ls;
    SPA – 10Ls;
    Fitnesa klubs – 30Ls.
    Hm…kalkulators saka, ka kopā ir 157Ls 🙂
    Un maciņš saka, ka tas ir tuvu patiesībai :))

  4. Hmmm…. Parasti gan nekādu kosmētiku īpaši nelietoju- acīm nepareiza forma līdz ar to visas ēnas salien svītriņā- varbūt gan nemāku uzlikt vai sliktas ēnas, bet tas pat izdevīgāk maciņam 😀 Bet šis tas ir, toties iepirkts tiek reti, līdz ar to uz dekoratīvo kosmētiku aptuveni 30.00ls gadā… Tad nu ir krēmi rokām, kājām, sejai un ķermenim- tur nu gan, kaadi 15.00ls mēnesī… Šampūni un dušas želejas apmēram 7.00ls mēnesī.. Un tagad atkal mani nadziņi- bio-gēls ir gana dārga lietiņa, bet toties ilgi stāv, daudz ērtāks par akrilu un parasto gēlo, un profilaksi, lai neskrietu pārtaisīt var mājās uztaisīt, līdz ar to nagus sanāk taisīt tikai ik pa 1.5 mēnešiem vai retāk- 30.00ls… Mjā un ziemā vēl peldbaseins- 0.50ls par reizi.. kaut kā tā…

  5. Ienākumi katru mēnesi atšķiras, atšķiriba var pat būt no 200 līdz 300 latu robežās. Pērku konkrētas firmas ķermeņa kopšanas krēmus krūtīm un celulīta skartajām zonām – kopa kādi 35ls. Vaksācija – 9ls, frizieris reizi mēneši vai pusotrā – 35ls. Pedikīrs gan reti, tikai tad, kad varu atļauties un arī solārijs, kad naudiņa vairāk. Ar nagiem vispār neaizraujos, liekas muļķīgi izmesta nauda, pati novīlēju un lietoju nagu stiprinātāju, daudz labāk izvēlos iegādāties labu matu kosmētiku – speciālu šampūnu un balzāmu, kopā 10ls. Sejas krēms īpaši jūtīgai ādai, kas reāli ir uz mēnesi – 8.90.

  6. Cik man savācas? pat labāk nesākt rēķināt! Sērumi, krēmi, losjoni… šampūni, maskas… SPA, masāžas…. un smaržas, jaunāko kolekciju ēnas, tušas… laikam jau sanāk vidēji pie 300 LVL mēnesī.
    Bet laikam jau krievi pareizi saka – es pati sev dārgākā!
    Es uzskatu par labi iegūldītu naudu. Tas uzlabo ne tikai vizuālo tēlu, bet arī noskaņojumu.
    Bet kādreiz man uznāk doma – pamēģināt izdzīvot ar minimumu. Vienu mēnesi iztikt bez smalkiem franču krēmiem un pāriet uz mūsu pašu Dzintaru. Varbūt pēc šī mēneša es jutīšos tik pat labi un neizskatīšos arī sliktāk kā šobrīd.

  7. 15 ls vaksaacija
    20 ls frizieris
    24 ls manikiirs
    12 ls pedikiirs
    28 ls solaarijs
    15 ls matu kopshanas liidzeklji
    10 ls siikiem niecinjiem

    125 ls kopaa

  8. frizieris kādi 70ls,
    dekoratīvā kosmētika (ja izdala uz 3 mēn aptuveni) – 15 ls mēn,
    kopjošā kosmētika (arī izdalot) – 15 ls mēn,
    nagi, kkādi mazie līdzeklīši, krēmiņi – 25 ls mēn,
    šampūns+kondicionieris+kkādi līdzeklīši (izdalot uz 2mēn)- 15 ls mēn,
    vaksācija (reti, jo alerģija) – 15ls,
    tagad klāt būs ūdens aerobika – 50ls mēn,
    tiks atsākts solārijs (1x ned) – kādi 15 ls mēn laikam.

    sanāk 220 ls

  9. Latvija skaistumindustrija necietis, tapat ka dzipu pardeveji:-). man loti patik manikireti nagi, vaksetas sievietes ar brunumu kura neatspogulojas pludmales kostima aprises:-).

  10. Mani tēriņi – sejas krēms Biodroga dienai un naktij kā arī acu krēms – aptuveni pusgadam 42 LVL, tātad mēnesī sanāk 7 LVL, Biodrogas toniks 7 LVL (mēnesī 3.50 LVL ), tā kā šobrīd seju mazgāju ar škidrajām ziepēm no Cristian Dior (cena 17LVL), tad mēnesim ~3 LVL, bet citreiz lētāk (piemēram, Oriflame vai Nivea sejas mazgājamā želeja) , skropstu tuša no Max Factor 8 LVL pietiek trīs mēnešiem,(mēnesī ~3 LVL), acu ēnas un smaržas ir iepirktas vairumā un tāpēc grūti rēķināt, bet nesen atkal nolēmu sevi palutināt ar smaržām, kas gan man jau reiz bija, bet tā kā ļoti patika nopirku vēlreiz, jo tām bija liela atlaide, tā nu iztērēju 19 LVL, kas pietiks vismaz 6 mēnešiem, ja ne vairāk, jo smaržas lietoju pēc noskaņojuma. Tonālais krēms aptuveni 8 LVL 2 mēnešiem (4 LVL mēnesī), birstošais pūderis kādiem 4 mēnešiem 12 LVL (mēnesī 3 LVL), tikko nopirku minerālu vaigu sārtumu no The Body Shop, cena 14 LVL domāju ka kādiem 3 mēn. pietiks (mēnesī sanāk ~5 LVL). Ķermeņa kopšanas līdzekļi – dušas želeja 3 mēnešiem no 2-8 LVL (vidēji ~3 LVL mēnesī), ķermeņa krēms arī būs kādi 2 LVL mēnesī, roku krēms 5 LVL (mēnesī 0.5 LVL), kāju krēms no Alessandro 11 LVL (mēnesī 2 LVL) un skrubis 14 LVL (~5 LVL mēnesī), frizieris (krāsot un griezt gariem matiem) 1 reizi mēnesī 20 LVL, kosmetologs 20 LVL, manikīrs 5 LVL, pedikīrs 17 LVL. Solārijs 2 reizes mēnesī 8 LVL. Šad tad nagu laka – 2 LVL mēnesi rēķināšu. Aptuveni 100 LVL mēnesī sanāk. Reizi ceturksnī atļaujos ķermeņa procedūras 25-40 LVL. Tad kopā būtu aptuveni 130 LVL mēnesī. Man ir labas draudzenes, kas man dāvina jaukas dāvanas, tādēļ varu šad tad ietaupīt. Vai arī tad, ja uzdāvināta dāvanu karte, atļaujos nopirkt sev kaut ko dārgāku nekā tad, ja pati ietu uz veikalu ar savu naudu. Bet skaista un kopta sieviete jūtas ļoti labi, un tas man ir svarīgi, tāpēc es atļaujos tērēt tik, cik gribu.

  11. Frizieris 20Ls, Manikīrs-10Ls, Vaksācija-10LS,Fitness-20Ls. Šampūni, balzami matiem kādi 5Ls, losjoni, krēmi u.c. sejai vidēji 5Ls mēnesī, ķermenim, tikai dušas želeja- 2Ls. Dekoratīvo kosmētiku ikdienā nelietoju gandrīz nemaz (nav perfekta sejas āda, bet zieķēt tam visam pa virsu “špakteļus” neliekas labi, solāriju neapmeklēju (ticu, ka draudi par ādas vēzi, ir nopietni un patiesi), bet ķermeņa kopšanai izmantoju kafijas biezumu skrubi un majonēzes vai medus maskas (izmaksas nelielas un maz konservantu). Tad nu sanāk kādi 70-80 Ls mēnesī.

  12. man jau nu pashai shkjiet, ka esmu vistaupiigaakaa pasaulee attieciibaa uz kosmeetiku 😀
    ikdienaa reizeem lietoju skropstu tushu, ko pirku laikam jau pat pagaajushajaa gadaa (lietoju tik reti, ka beizhaak pirkt nav jeegas). peedeejo reizi pirku avon color trend zilo skropstu tushu. izteereeju zem 2ls. reizeem lietoju acu eenas, kuras man uzdaavinaaja draudzene. taatad izteereeju – 0ls. vakar nopirku nagu laku pa 0,70ls, bet taa bija mana pirmaa shogad pirktaa nagu laka. pagaajushajaa gadaa nopirku kosmeetikas nonjeemeeju no avon, kas maxaaja zem 2ls. nesen nopirku geelu kaajaam, kas nomierina aadu peec epilaacijas – 7ls. toniks pret pumpaam zem 2ls no avon. shampuuns un kondicionieris no avon zem 4ls. deziishus un smarzhas ikdienaa lietoju, bet tos man parasti pamanaas kaads uzdaavinaat.
    kopaa rupji reekjinot apmeeram 15ls uz gadu 😀 🙂 🙂 🙂

  13. Tā! Nu Kukažiņai gadā iziet apmēram 21 ls par trijām tušas tūbām. Acu ēnas, tonālais 10 ls gadā (tas viss uz 2 gadiem). Solārijs 50 ls gadā.Nadziņi nadziņi – 8 ls gadā par laciņām. Frizieris 80 ls gadā. Ādas kopšanai aptuveni 30 ls gadā.

  14. es skaistumkopšana tēreju loti daudz.man patik izzinat daudzas jaunas lietas, vispar esmu spa cienitaja, mans milakais salons ir jurmala amorettespa, tur es esmu izbaudījusi daudzas briniskigas masazas, dzintara , ajurvediskas masazas un regulari 1x nedela esju pie kosmetaloga.tas sanak aptuveni 200lvl +manikīrs pedikīrs 50lvl.
    sevī ir jaiegulda, un sevi jāmil.man tas patik

    =

  15. Vingrošana 25-45Ls/mēn.-atkarībā no kluba, kurus mainu bieži. Vaksācija 25ls/mēn. Tuša “Makeupforever” 12Ls1x/6mēn. Ēnas Gosh 8 Ls 1x/gadā. Lūpu balzami 1.50 Ls1x/2mēn. Kremi sejai, rokām, kājām, maskas, toniks, matu kosmētika no ekoveikaliem, ne vairāk par 5Ls/mēn. Ķermenim kremus nelietoju, jo pirtī un vannā lietoju medu, sāli, kafijas biez. un tml.lietas. Manikīru, pedikīru taisu pati. Smaržas 30Ls2x/gadā. Frizieris 2xgadā/40Ls tikai apgriezt, jo pašai ir gari mati, kurus krāsoju pati ar ekokrāsām 9Ls1x/3mēn.. Kad ir liekāka nauda-ķermeņa masāžas kurss(mugura+kājas)200Ls 2x/gadā. Sejas masāžas kurss 100Ls2x/gadā. Naudu tērēju tikai tādām lietām, kuras nevaru izdarīt pati.

  16. lasīju komentārus un mēģināju rēķināt – cik tad lielai algai jābūt, lai vispār šitā atļautos tērēt, ja ņem vērā, ka vēl rēķini visādi jānomaksā.

    nu ko lai saka – es ar’ tā gribu…………….

  17. Bet daudz ko nevar rēķināt mēnesī. Kaut kādi produkti iet veselus divus mēnešus, matus var krāsot tāpat – vienreiz divos mēnešos…

  18. Acis ieplešas no tādām summām! Es domāju – vai jūs ēdat arī kaut ko vai tikai staigājat kā kalsnas brūnaļas ar krāsotiem matiem un gariem nagiem? Droši vien, par apģērba iegādi vispār nerunāsim.
    Es piekrītu par frizieri, jo ir ticējums, ka nedrīkst pats sev matus griezt. Nenosodu arī SPA apmeklējumu reizi 3 mēnešos – tas var nākt par labu VISAM ķermenim, kaut gan arī varētu pastrīdēties, jo šo to var darīt mājas apstākļos. Par šampūnu, dušas želeju un ziepēm – tas pats par sevi saprotams; arī sejas, roku, kāju u.c. krēmi šad tad vajadzīgi (protams, ne visi ir iedarbīgi). Cita lieta, ja tev ir pāri 40 – krunciņas, maisiņi zem acīm utt. – tad nepieciešami efektīvāki kopšanas līdzekļi, kuri maksā vairāk.
    Pati dodu priekšroku baltkrievu un krievu kosmētikai (bez spirta), kā arī Avon ražotajai, bet cenas ne uz pusi nav tik lielas. Losjons, krēmi, dušas želeja mierīgi pietiek apmēram 4-5 mēnešiem, protams, ja nav jāmāzē visa ģimene, šampūns pietiek apmēram 2-3 mēnešiem. Dekoratīvā kosmētika – pārsvarā tikai uz svētkiem, tā kā pietiek vismaz pusgadam vai pat ilgāk. Tas viss apmēram no 5 – 10Ls mēnesī. Ko pati varu darīt savā labā – no rītiem (var arī vakaros) pavingrot, pietiekami uzturēties svaigā gaisā un ēst kaut cik veselīgu pārtiku, bet interesantākais ir tas, ka jūtos labi, izskatos pēc normāla un vesela cilvēka ar dabīgu ādas un matu krāsu, pietam par 4 gadiem jaunāka, kā apkārtējie saka. Iedegumu paspēšu iegūt vasaras saulē.
    Tā kā ir vērts aizdomāties, vai reizēm maksimālo nevar sasniegt ar mazumiņu, bet nu neatstāsim jau arī citus bez darba! Veiksmi! 😉

  19. Tā – Frizieris – 55 Ls reizi divos mēnešos, visādi pribambasi sejai – apm.30 ls trijos mēnešos, ēnas – apm.10 ls divos gados, Tuša – 25 ls (jāpērk reizi pusgadā), visādas ķermeņa kopšanas fiškas – apmēram 30 Ls divos mēnešos, šampūns, balzāms – 12 Ls reizi divos mēnešos, plēšanas pasākums – 7 Ls mēnesī, tagad būs baseins – maximums 23 Ls mēnesī (kurus vēl dabūšu atpakaļ no apdrošināšanas :D), ja būšu cītīga un iešu regulāri uz solāriju (parasti man tas beidzas ar 4x apmeklējumu maksimums), tad būs kādi 20 ls mēnesī, bet tā viss laikam. Vidējais aritmētiskais mēnesī sanāk 113 Ls – fūūū nav tik traki (nekad nebiju skaitījusi)

  20. Hah! Nu tādas summas te dažām aiziet, ārprāts 🙂 Man labi ja daži lati mēnesī – šampūns, retu reizi kkas cits, jo parasti visas preces kalpo ilgāk kā mēnesi. Uz skaistumkopšanas saloniem neeju, nekādus krēmus nelietoju, ak vai, laikam uz šo visu cacu fona esmu kroksis :DDDD

  21. Labākais jau tas, ka jautājums skan: “Cik tad īsti Latvijas sieviete tērē skaistumkopšanai, un kādi ir iecienītākie un NEPIECIEŠAMĀKIE produkti un pakalpojumi?”

    Tad vajadzēja nosaukt šo blogu: “Ko jūs darat ar naudu, kuru nav, kur likt?” Lielākā daļa komentāru te ļoti labi atbillstu. 😉

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.