L’Occitane Mandeles sērijas produktu testa REZULTĀTI

Pirms nedaudz vairāk kā divām nedēļām mēs jūs aicinājām pieteikties L'Occitane Mandeles sērijas – dušas eļļas, ķermeņa eļļas, gēla ar pretcelulīta iedarbību testam. Šajā publikācijā piedāvājam iepazīties ar to mūsu lasītāju viedokļiem, kurām bija iespēja kļūt par testa dalībniecēm. Produktu apraksts lasāms testa pieteikšanās rakstā: Piesakies L'Occitane Mandeles sērijas produktu testam.

Testa rezultāti var būt koriģēti gramatisko kļūdu labojuma dēļ, vai labskanības nolūkā. Maksimāli iegūstamais pozitīvais vērtējums – 5 zvaigznes.

Vairāk par L'Occitane Mandeles sēriju, lasi ŠEIT

L'Occitane Mandeles dušas eļļa

Laura, 32 gadi, strādā personāldaļā
Pamatā man ir normāla ķermeņa āda, taču šobrīd, siltajam laikam mijoties ar vēso, ir pamanāmas sausuma pazīmēs, tamdēļ biju priecīga pieteikties šī produkta testam, kas ne tikai attīra, bet arī mīkstina ādu. L’Occitane Mandeles dušas eļla ir pildīta ērtā 250ml pudelē ar viegli attaisāmu un aizveramu korķīti. Iepakojums ir ļoti glīts un uzrunājošs. Dušas eļļai piemīt saldens aromāts, kas saglabājas uz ādas vēl kādu laiku pēc mazgāšanās. Dušas eļļa ir pašķidra, tamdēļ vislabāk to lietot uzspiežot uz sūkļa. Pašā pirmajā mirklī mazgāšanas līdzeklis neputo, taču pēc pāris sekundēm parādās maigi biezas putas, kas saskaroties ar ādu izveido mīkstinošu virskārtiņu. Produkts man patika un ar lielu parliecību varu ieteikt to visām portāla espati.lv lasītājām – saldo aromātu cienītājām.

Vērtējums

Ilze, 29 gadi, projektu vadītāja

L’Occitane Mandeles dušas eļļai ir ļoti skaists iepakojums. To ir ērti lietot, jo tam ir atverams un aizverams korķītis. Smarža ir patīkama, taču priekš manis – nedaudz par saldu. Vēl prasījās, lai tā būtu nedaudz biezāka, taču arī šis droši vien ir tikai gaumes jautājums. Ļoti patika tas, ka dušas eļļa izveido biezas, blīvas putas, kas pārklāj ādu. Pēc mazgāšanās šķiet, ka āda ir kļuvusi daudz maigāka. Varu ieteikt šo dušas eļļu visām tām sievietēm, kuras uzrunā saldās smaržas un kuru ķermeņa ādai prasās barojošu mitrināšanu.

Vērtējums

Jana, 43 gadi, grāmatvede

Esmu liela L’Occitane kompānijas kosmētikas cienītāja un laiku pa laikam, manā vannas istabā parādās kāds šīs firmas produkts vai nu pašas pirkts, vai dāvināts. Līdz šim man vēl nebija izdevies pamēģināt Mandeles sēriju, tamdēļ pieteicos šim testam. Dušas eļļa ir pildīta caurspīdīgā pudelē ar attaisāmu korķīti, kuru, nepieciesamības gadījumā, var arī noskrūvēt. Ļoti, ļoti patika smarža, tāda saldenskāba. Patika, ka pēc dušas eļļas lietošanas āda bija maiga un gluda. Esmu gandarīta par iespēju notestēt šo lielisko produktu un varu to droši ieteikt arī citām dāmām.

Vērtējums

L'Occitane Mandeles eļļa elastīgai ādai

Evija, 33 gadi, finanšu analītiķis

Tā kā esmu sausas un jūtīgas ādas īpašniece, izvēloties līdzekļus ādas kopšanai, galvenokārt priekšroku dodu eļļām, jo uzskatu, ka tās ir visiedarbīgākās. Pēc ziemas ādai nepieciešamas papildus rūpes, tāpēc ļoti priecājos par iespēju izmēģināt L’Occitane Mandeļu eļļu, jo īpaši tāpēc, ka tās lietošana sola padarīt ādu gludāku, mazināt strijas un celulīta atstātās pēdas. Šī eļļa pārsniedza visas manas cerības! Pirmkārt, gribu uzteikt tās spēju iesūkties ādā, fantastiski! Turklāt lietojot 2x dienā, jau pēc 10 dienām āda kļuvusi manāmi tvirtāka un elastīgāka. Kas nav mazsvarīgi, eļļai nav uzmācīgs aromāts, bet gan viegli saldens. Iepakojums ļoti gaumīgs un pateicoties spreja aplikātoram ļoti ērts lietošanā. Salīdzinot ar iepriekš lietotajām eļļām, secinu, ka izsmidzinot, produkta patēriņš ir krietni mazāks, tātad pietiks ilgākam laikam. Ļoti labprāt turpināšu lietot šo produktu, jo ļoti gribas sasniegt visu, ko tas sola ilgstošas lietošanas rezultātā, par ko nešaubos, jo eļļas iedarbība iepricina jau tik īsā laikā. Tieši tas, ka vajadzīgs tām, kas grib sevi uzfrišināt jaunajai pludmales sezonai!

Vērtējums

Diāna, 36 gadi, strādāju valsts pārvaldē

Saņemot šo produktu, patīkami iepriecināja dizains. Jau nenocietos, un darbā pamēģināju eļļu uzpūst uz rokām. Roku krēma vietā nederēs. Jāsaka uzreiz, ka eļļas pēc dušas man ļoti patīk, tāpēc salīdzināju ar citām, kādas ir bijušas. Lieta, ko mainītu šajā produktā: likās ļoti neērti to uzpūst uz ķermeņa, dozators ir neelastīgs un pudele ir no stikla, pasmaga, līdz ar to negribētos, lai tā izslīd no rokām un uzkrīt uz flīzēm. Eļļai ir saldena, bet man pieņemama smarža. Pavisam neliels eļļas daudzums pietiek visam ķermenim. Tā labi uzsūcās, tajā paša laikā paliek ilgstošas sajūtas, ka āda ir pabarota, kļuvusi maiga ar vieglu saldenu smaržu. Domāju, ka vasarā, pēc saulītes, tā būs vēl “priecīgāka”. Man patika un iesaku šo produktu, īpaši pēc vannas un dodoties uz naktsmieru.

Vērtējums

Līga, 27 gadi, strādā mārketingā

Pēc aukstā laika man joprojām bija saglabājusies sausa āda, kas prasīt prasīja pēc kosmētiskajiem produktiem, kas pabaro un mīkstina. Šī eļļa ir pildīta glītā, ērtā iepakojumā ar izsmidzinātāju. Pēc eļļas uzklāšanas uz mitras ādas prieku sagādā tas, ka tā nav ļoti taukaina, eļļa ātri iesūcas un patiešām dara ādu maigu. Pēc desmit dienu šī produkta lietošanas mana āda izskatās lieliski, ir ļoti maiga un tvirta, tamdēļ varu to droši ieteikt citām sievietēm.

Vērtējums

L'Occitane Mandeles gēls ar pretcelulīta iedarbību

Ivita, 35 gadi, uzņēmuma vadītāja

Pirms krēma lietošanas ādas stāvoklim manāmas pirmās celulīta pazīmes, mazliet grubuļaina āda un šķietami novecojusi. Rezultāts, kādu vēlējos panākt bija, tvirtāka āda, līdzena un stingra. Sāku lietot krēmu L'Occitane Mandeles gēlu ar pretcelulīta iedarbību reizi dienā, rītā vai vakarā. Produkta iepakojums ļoti ērts un parocīgs, ērta atvēršana ar inovatīvu on-off vāciņu, ērti pagriezt, atvērt un aizvērt. Produkta tekstūra – patīkamas struktūras, aromāts neuzkrītošs, mazliet pēc zaļās tējas, uzklāšana viegla, viegli slīd un ātri iesūcas ādā. Ādu pie viena arī pabaro un pēc uzklāšanas mazliet vēsīga sajūta. Papildus krēma lietošanai apmeklēju sporta nodarbības 2reiz nedēļā un 1reiz nedēļā pretcelulīta masāžu visam ķermenim. Pirmais iespaids pēc krēma lietošanas bija visnotaļ pozitīvs, jau pēc pirmajām dienām varēja sajust pirmās uzlabojuma pazīmes, āda nebij vairs tik nogurusi un arī gludāka un pēc 10 dienām lietojot gan krēmu, gan sportojot, gan arī, palutinot sevi ar masāžām, rezultāts bija acīmredzams, pludmales sezonai sagatavots. Iepriekš lietoju citu produktu, parocīguma ziņā un arī iedarbības ziņā šis L'Occitane ir galvas tiesu pārāks. Produkts ļoti kvalitatīvs, patīkams, ērts lietošanai un arī iedarbīgs, noteikti lietošu arī turpmāk un iesaku arī pārējām www.espati.lv lasītājām.

Vērtējums

Agnese, 34 gadi, nodarbināta valsts pārvaldē

Saņemot krēmu un apskatot vizuāli nekur neatradu lietošanas instrukcij latviešu valodā, proti, cik reizes dienā jalieto un kāda veidā (jā, varbūt kāds kas pirmo reizi sastopas ar šada veida krēmu nezina, tamdēļ, manuprāt, to vajadzētu norādīt). Atverot kastīti, paša krēma tūbiņa – super! Patīk "uzgalis" un kādā veidā tas taisāms vaļā un ciet. Atverot tūbiņu un izspiežot mazliet krēmu – smarža patīkama. Uzsmērējot uz ādās pirmās 3-4 sekundes nekas, pēc kā patīkamā aukstuma sajūta, kas saglabājās ilgu laiku. Smarža, kas pavada ir fantastiska, neitrālā un patīkama. Mana saskare ar līdzīga veida krēmiem ir liela, jo mana problēma jau ilgus gadus ir celulīts ar ko cīnos. Sports 2 reizes nedēļā, pēc sporta – duša un krēms. Lietojot krēmu ādas stāvoklis uzlabojies, āda ir palikusi maigāka un tvirtātā, pat varētu teikt stingrāka, celulīts, manuprāt, samazinājies. Kad sāku lielot krēmu nomērīju sevi, bet pagaidām apmēri nav samazinājušies. Esmu apmierināta un noteikti ieteiktu to lietot.

Vērtējums

Kristīne, 44 gadi, biroja vadītāja

Ik gadu, pavasarī, pieķeros savām “stratēģiskajām vietām” un uzorganizēju anticelulīta tūri. Bija liels prieks, ka šogad, šī pasākuma ietvaros, varēju notestēt L'Occitane Mandeles gēlu ar pretcelulīta iedarbību. Pa ziemu izdodas sasēdēt ar aci pamanāmu sagrumbojumu uz augšstilbiem, tamdēļ cenšos cik vien var ar to tikt galā, vingrojot un veicot pašmasāžu. Šim pretcelulīta krēmam ir ļoti veiksmīgs iepakojums, ko ir izteikti ērti lietot. Aromāts ir patīkams, kas nav mazsvarīgi. Uzklājot produktu, jūtams vēsinošs efekts, kas notušē masēšanās laikā gūto sakarsumu. Pirmajās dienās pēc gēla lietošanas novērojams izteikts ādas maigums, savukārt pēc desmit dienu lietošanas ir jau pamanāmas arī pirmās gluduma pazīmes. Noteikti turpināšu lietot šo gēlu līdz kūres beigām un ar prieku to iesaku arī citām sievietēm, kas nolēmušas savlaicīgi pieķerties savām celulīta skartajām zonām.

Vērtējums

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.