Aromātiskas un maģiskas DĀVANAS no L’Occitane

L'OCCITANE piedāvā virkni izsmalcinātu dāvanu ideju sievietēm, kuras iepriecinās ikvienu. Pasakaini valdzinoši un uzmundrinoši aromāti ar svaigi dzirstošo verbēnu, pavasarīgo ķiršu ziedu, reibinošo rozi un daudz citiem sievišķīgiem un pikantiem aromātiem.

Katru no aromātiem papildina ķermeņa kopšanas produkti – dušas želeja, ķermeņa krēms, ziepes un roku krēms – kuri paildzina aromāta noturību un ļauj to izbaudīt ilgāk.

Neroli un orhidejas aromāta komplekts, 78,00€


Mirdzoši veselīga un jauneklīga sejas āda sākas ar maigām rūpēm par to. Katra no sejas kopšanas kolekcijām ir radīta dažādām sejas ādas vajadzībām un tajās ietilpst visi nepieciešami produkti ādas kopšanas rituālam. Sākot ar mitrināšanu, ādas toņa uzlabošanu un barošanu, beidzot ar intensīvu pretnovecošanās rituālu. Katrā no produktiem ietilpst iedarbīgas dabīgās ēteriskās eļļas, kas rūpējas par ādas vajadzībām, uzlabo izskatu un attālina novecošanās procesu.

Divine skaistuma sejas kopšanas komplekts, 145,00€

Luksusa ķermeņa kopšanas produkti no dabīgām izejvielām, kas rūpējas par visprasīgāko ādu. Ķermeņa krēmi ar augstu Šī sviesta koncentrāciju, kas intensīvi baro, mitrina un aizsargā. Populārā mandeles kolekcija, kura bagātināta ar mandeles pienu, proteīniem un ekstraktu, lieliski tonizē, mitrina, izlīdzina un mīkstina ādu.

Mandeles ķermeņa kopšanas komplekts 61,50€

Ikviens no L'OCCITANE ķermeņa un sejas kopšanas produktiem ir pieejams arī ceļojuma izmēra komplektos. Šie komplekti ir jauka, nelielas uzmanības dāvana vai kā papildinājums kādai citai lielākai dāvanai, vai lielisks sabiedrotais ceļojumos.  

Salmenes atklajumu komplekts, 27,30€

Parādi savu uzmanību un rūpes ar dāvanām no L'OCCITANE
Saņem sejas kopšanas konsultāciju, bezmaksas paraudziņus un bezmaksas dāvanu saiņošanu L'occitane veikalos: T/C Spice, Lielirbes iela 29,
T/C Galerija Centrs, Audēju iela 16,
T/C Alfa, Brīvības iela 372,
U/V Stockmann, 13. Janvāra iela, Riga,

Tiešsaistē www.loccitane.lv

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.