10 ikdienas paradumi, kuri tev palīdzēs justies LAIMĪGĀKAI

Kurš gan cits darīs mūs laimīgus, ja ne mēs paši? Par to dažkārt ir vērts aizdomāties, jo pat visniecīgākie ikdienas sīkumi mēdz izraisīt patiesu laimes sajūtu!

Laiks. Plāno visu tā, lai nebūtu jāsteidzas. Jā, mēs zinām, ka pateikt ir vieglāk nekā izdarīt. Bet, kad būsi pie tā pieradusi, būsi sev pateicīga. Dažreiz tieši ikdienas steiga ir tā, kas dod nevajadzīgu stresu un liedz būt priecīgiem!

Sports. Liec sev pasvīst! Dodies agrajos rīta vai vēlajos pēcpusdienas skrējienos. Tas ne tikai palīdzēs uzturēt sevi formā, bet dos iespēju pavērot dabas skaistumu un atbrīvot prātu no ikdienas notikumiem.

Iepirkšanās. Kurai sievietei gan nepatīk doties iepirkties! Kad jūti, enerģijas rezerves sāk izsīkt un zogas klāt drūms noskaņojums, iepriecini sevi ar kādu jauku nieciņu. Tie var būt ziedi, jauna kafijas krūze vai skaista svece!

Vienatne. Šīs patiešām dažkārt var būt labākās zāles pret sliktu noskaņojumu. Izslēdz telefonu un internetu. Izbaudi klusumu un mieru.

Pieredzes gūšana. Uzzināt kaut ko jaunu taču ir tik interesanti! Saraksti uz lapiņas visas prasmes, kuras gribētu apgūt un sāc savas vēlmes piepildīt. Varbūt tā būs itāļu valodas apguve, šūšana vai datorkursi! Galvenais, lai tas tev sagādā prieku.

Ceļošana. Šī ir viena no būtiskākajām lietām, kas pilnībā palīdz atpūsties no ikdienas. Tev nav obligāti jādodas uz Tenerifi vai Kanāriju salām. Arī tuvāko pilsētu aplūkošana no tūristu skatu punkta, var sagādāt patiesu prieku.

Miegs. Tu nebūsi laimīga, ja nebūsi izgulējusies. Tā nu tas ir! Lai arī, cik ļoti gribētos pabeigt visus darbus, atvēli pietiekami daudz laika miegam. Tas organismam ir nepieciešams. Argrāk vai vēlāk tavs ķermenis tev signalizēs, ka tam nepieciešama atpūta.

Socializējies. Centies būt komunikabla. Regulāra draugu satikšana un aktuālo notikumu savstarpēja apspriešana liks tev justies vērtīgai. Laimes sajūtu sniegs arī nākamo tikšanās reižu gaidīšana!

Dāvini. Esi izjutusi dāvināšanas prieku? Tā ir tāda laimes sajūta, ko pat īsti nevar aprakstīt. Tu jūties labi par to, ka esi kādu citu iepriecinājis. Tas ir tiešām lieliski!

Smejies. Centies vienmēr un visur saskatīt pozitīvo! Dažkārt var šķist, ka nekā laba konkrētajā situācijā nav, tomēr pacenties ieraudzīt kaut ko labu. Tas uzreiz liks justies labāk. Turklāt, ir pierādīts ka bieža smiešanās un smaidīšana būtiski samazina stresa līmeni!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.