Līdzekļu, kas novērš matu elektrizēšanos, testa rezultāti

Pagājušas jau divas nedēļas, kopš espati.lv izsludināja kārtējo produktu testu. Šoreiz testējām matu kopšanas līdzekļus, kas novērš ziemas aktuālo problēmu – matu elektrizēšanos. Atsaucība bija ļoti liela, bet diemžēl testējamo produktu skaits bija ierobežots. Ja tev nepaveicās šajā izlozē – izmēģini savus spēkus nākamajā.
Atsauksmes par produktiem ir ļoti dažādas, aicinām arī tevi iepazīties ar rezultātiem.

Dana Heinberga testēja Sebastian termo aizsargājošo kompleksu matu spīdumam un statikas novēršanai

Mani mati ir pusgari – krāsoti. Parasti ziemā nākas pamatīgi nocīnīties ar matu elektrizēšanos, tādēļ biju priecīga par iespēju testēt līdzekli, kas domāts matu statiskās elektrības novēršanai.
Sebastian izsmidzināmais matus aizsargājošais komplekss domāts, lai pasargātu matus no termo t. i. karstuma (piem. fēna) kaitīgās iedarbības, gan lai piešķirtu matiem spīdumu, kā arī novērstu matu elektrizēšanos.
Līdzekļa pudelīte ir ar izsmidzinātāju, kuru ir ērti lietot, gan iesmidzinot to mitros matos – pirms matu žāvēšanas, gan sausos matos – pirms došanās ārā no mājas. Pudelītes tilpums noteikti noderēs ilgam laikam, jo, lai efekts būtu jūtams, līdzeklis ir nepieciešams nelielā daudzumā.
Produkta lietošanas gaitā mati kļuva gludāki, tie tik ļoti nevēlās, bija viegli izķemmējami un, kas pats galvenais – tie tiešām neelektrizējās! Iesaku šo līdzekli visām tām, kas grib tikt galā ar šo dzirksteļojošo, aukstam laikam raksturīgo kreņķi. 

Elitāras klases kosmētika Sebastian tagad ekskluzīvi nopērkama tikai salonos MAIJA, ieskaties: www.maija.lv

Kristiāna Krūkle testēja Protein fixx spray


Man ir diezgan īsi, veselīgi, nekrāsoti mati. Ikdienā ar nekādām matu problēmām nesaskaros, bet ziemā matu elektrizēšanās ir kā murgs, atliek uzvilkt džemperi vai jaku, un mati pielīp pie sejas, tādēļ biju ļoti priecīga par iespēju testēt šo līdzekli.
Produkts ir diezgan lielā vizuāli glītā iepakojumā. Tas ir ar dozatoru, tādēļ ļoti viegli lietojams – iesmidzināms mitros matos. Līdzeklim piemīt ļoti patīkama, salda smarža. Līdzeklis ir nepieciešams nelielā daudzumā, tādēļ domāju, ka tas pietiks man diezgan ilgam laikam.
Pēc pirmās lietošanas reizes pamanīju, ka mati kļuva vieglāk ķemmējami, gludāki, bet joprojām elektrizējās. Matu elektrizēšanās samazinājās tikai pēc trīs lietošanas reizēm, bez raizēm tagad varu uzvilkt džemperi vai jaku, tiesa, pēc cepures lietošanas mati joprojām elektrizējas, tikai daudz, daudz mazāk.
Liels paldies espati.lv par doto iespēju!

Marita Kraščeva testēja Lipocomlex izsmidzināmo divfāžu kompleksu


Man ir gari, krāsoti mati. Kad aukstā laikā nēsāju cepuri vai velku adītus džemperus, mati elektrizējas. Tieši tad, kad saņēmu šo līdzekli, lielais aukstums bija pāri, jo tad mati gāja pa gaisu visvairāk, tāpēc nezinu, kā tas darbojas patiešām aukstā laikā. Līdzeklis jāizsmidzina mitros matos un nav jāizskalo. Tas sākumā jāsakrata, lai zilais un zaļais slānis sajauktos. Kad iesmidzināju līdzekli matos, sākumā jutu mazliet specifisku smaržu, ko nevarētu nosaukt par ļoti aromātisku. Drīzāk atgādināja kādu stiprāku zāļu uzlējumu, bet vēlāk šī smarža nesaglabājas. Mati uzreiz bija ļoti viegli ķemmējami. Šis efekts man patika, jo tieši pēc mazgāšanas man ir grūtības matus izķemmēt. Mati patiešām neelektrizējās, bet, kā jau teicu, laiks bija samērā silts, un mati man stipri elektrizējas tieši lielos mīnusos. Vienu brīdi tomēr šķita, ka ap matiem ir tāda kā kārtiņa, mati ir mazliet smagāki, bet ne saķepuši. Patiesībā man līdzekļa efekts labāk patika otrajā dienā. Mati bija gludi, viegli ķemmējami arī pēc gulēšanas, kaut gan parasti tie ir mazliet pūkaini izpūruši. Bet mati gan bija jāmazgā ātrāk neka parasti. Nezinu, varbūt tas bija tīri psiholoģiski, ka esmu kaut ko papildus iesmidzinājusi matos, bet šo līdzekli noteikti izlietošu līdz galam. Paldies!

Ketija Zariņa testēja Silkat Restitutive Conditioner

Man ir smalki, krāsoti, bojāti mati. Arī mani mati ziemā mēdz elektrizēties un  tādēļ arī sagādāt raizes. Testēju Silkat Restitutive Conditioner.  Lai gan esmu saldo aromātu mīļotāja, diemžēl nepatika šī kondicioniera saldā smarža, pārāk spēcīgi izjutu rožu ziedu aromātu, kas man nebija patīkams. Kondicionieris ir diezgan šķidrs, tādēļ arī bija viegli uzklājams. Līdzekli vajag lietot pavisam maz, lai neradītu smagnēju efektu. Pēc pirmās lietošanas reizes mati bija viegli ķemmējami, mīksti, neelektrizējās, šķita, ka kondicionieris ir arī tos pabarojis. Pēc vairākām lietošanas reizēm mati sāka pierast pie līdzekļa un es vairs neredzēju tādu efektu, kā pēc pirmās lietošanas reizes, tādēļ vienā mazgāšanas reizē izlaidu šī kondicioniera lietošanu. Dienā, kad nelietoju šo kondicionieri mani mati spēcīgi elektrizējās un bija trakoti kaitinoši. Tikai tad es sapratu, ka līdzeklis tiešām bija darbojies, bet es biju vienkārši pieradusi pie efekta. Lai gan matu elektrizēšanos šis līdzeklis novērsa, pietrūka tā "wow" efekta, kuru biju gaidījusi. Paldies espati.lv par doto iespēju piedalīties šajā testā!

Sarmīte Paule testēja Phyto Phytobrush šampūnu un Phytobaume balzāmu

Man ir gari mati, kas sāk elektrizēties, iestājoties aukstam laikam, it īpaši, ja galvā tiek vilkta cepure.
Es izmēģināju Phyto Phytobrush šampūnu un Phytobaume balzāmu. Produktu smarža ir ļoti patīkama, it īpaši šampūnam: svaigu ziedu smarža. Šampūna konsistence nav bieza. Uz maniem garajiem matiem vajadzēja salīdzinoši nedaudz šampūna un tas ideāli putoja, kas ir liels pluss. Balzāma konsistence ir diezgan bieza, gaišā krāsā. Balzāms matos nesmērējās tā, kā gribētos – nav "slidīgs" un īsti nevarēju saprast, vai ieliku pietiekoši, tāpēc sanāca ielikt par daudz. Produktu iepakojums ir ērti lietojams, ierastas formas.
Efekts, gan pēc pirmās produktu lietošanas reizes, gan pēc nākamām, ļoti patika. Mati kļuva gludi, tādi kā "piepildīti", spīdīgi, dzīvīgāki, viegli ķemmējami. Pēc šo produktu lietošanas, personīgi man mati elektrizējās pavisam minimāli (pāris mati, kam nemaz varētu nepievēst uzmanību).
Paldies, man tiešām patika šis produkts.

Eva Eglāja Kristsone testēja L’Oreal Professionel Air Fix matu laku

Mani mati ir normālā stāvoklī – dabīgā tonī ar sīkām, balinātām šķipsnām, mati ir gari, biezi un tie diezgan spēcīgi elektrizējas. Produktam ir ļoti patīkama smarža, konsistence ir viegla un gaisīga. Produkts ir ērti lietojams, tas jāizsmidzina uz matiem.
Tā kā mans testējamais produkts bija matu laka, tad jāsaka, ka ikdienā matu laku nelietoju. Godīgi sakot – domāju, ka būs kas līdzīgs balzāmam vai varbūt matu putām. Tāpēc arī pirmajā reizē laku iepūtu pārāk daudz un pārliecinājos, ka mati saķep kopā. Nākamajā reizē jau līdzekli lietoju piesardzīgāk.
Laka iesūcās pietiekoši ātri. Mati ir viegli ķemmējami (ikdienā gan man arī nav problēmu ar matu izķemmēšanu). Nedomāju, ka no matu lakas matu stāvoklis uzlabojas, taču elektrizēšanos tā palīdz novērst.
Pēc ilgākas staigāšanas ar cepuri, to noņemot, diemžēl mati nedaudz elektrizējas. Nezinu, iespējams par maz iepūtu līdzekli, bet bažījos, ka, tā kā mati man ir patiešām ļoti biezi un smagi, tie saķeps un zaudēs vizuālo vieglumu. Taču staigājot pa māju, kur ir diezgan sauss gaiss, jāatzīst, ka mati tiešām mazāk elektrizējas.

Liene Pētersone L’Oreal Professionel Fix Anti-Frizz matu laku


Man mati ir vidēji gari, un vidēji biezi. Es testēju Loreal fix anti-frizz stipras fiksācijas matu laku. Iepatikās smarža. Lakas konsistence miglas veida, nebija slapjo pilieniņu. Produkta lietošana – ērta. Pirmo reizi lietojot laku, nebija fiksācijas sajūtas, bet laka labi darbojās, lai novērstu matu spurošanos. Jutu, ka mati arī mazāk elektrizējas, bet pilnīgu matu elektrizēšanos tā nenovērsa. Līdzeklis labi iesūcas matos, neatstājot nekādus atlikumus. Mati ļoti viegli ķemmējās, tie nesalipa.
Šī laka nav paredzēta, lai veidotu frizūras, kur katram matam paredzēta sava vieta, laka labi darbojas kā matu nogludinātājs, un tiem, kam matu elektrizēšanās ir pastāvīga problēma.

Evija Ābele testēja Oriflame HairX Winter Care šampūnu, kondicionieri un izsmidzināmu līdzekli matiem

Mati ir labā stāvoklī, tie elektrizējas ļoti aukstā laikā, kad velk pāri galvai džemperus, sintētiska materiāla apģērbus u.c.
Mati ir smalkas struktūras, taču diezgan biezi un gari, līdz pus mugurai. Balinātas šķipsnas, bet kopumā var teikt, ka veselīgi un dzīvīgi.
Šampūnam smarža ļoti patīkama un svaiga, no 3 līdzekļiem komplektā, vispatīkamākā smarža ir tieši šampūnam. Balzāmam nav izteiktas smaržas. Savukārt, sprejam svaiga smarža, nav nepatīkama un uzmācīga, mati smaržo svaigi.
Kopumā visiem produktiem lietošanas ērtums vienāds, ņem un lieto, taču sprejam prasītos pamācībā uzrakstīt, vai smidzināt sausos vai mitros matos. Smidzināju divējādi – gan, gan.
Šampūns un balzāms, kā parasti gariem matiem. Spreju daudz nevajag, sevišķi smalkiem matiem, jo matiem pēc spreja lietošanas ir tendence savelties, kā no lakas. Laku vispār nekad nelietoju saviem matiem, jo tad tie paliek kā sari, no spreja mitros matos ir līdzīgs efekts. Kad spreju mazliet uzsmidzina uz sausiem matiem, tad efekts ir daudz, daudz labāks. Mati paliek viegli un viegli ķemmējami, nesalīp un neelektrizējas. Pēc šampūna un balzāma lietošanas mati paliek viegli, labi ķemmējas, spīdīgi utt.
Par spreju, kā jau rakstīju – slapjos matos nevajadzētu lietot, tas jālieto sausos matos un mazos daudzumos, tad ir vajadzīgais pret-elektrizēšanās efekts. Matu stāvoklis praktiski palicis nemainīgs, jo ārā nav vairs – 20 grādi, līdz ar to mati vairs arī tik ļoti neelektrizējas. Ja šoziem vēl būs tik auksts, tad būs iespēja notestēt. Kopumā nevarētu teikt, ka būtu kāds revolucionārs efekts.


Anda Nelsone testēja Dove Smooth Therapy līniju


Kā jau katru ziemu arī šogad mati pastiprināti elektrizējas, cepuri nevalkāju, bet kapuci noņemot bieži nākas cīnīties, lai mati nestāvētu gaisā.
Smarža ir patīkama, svaiga, un kas pats svarīgākais – diezgan ilgi pēc mazgāšanas mati saglabā šo smaržu.
Konsistence nu kā jau šampūns un balzāms – diezgan šķidri, fluīds nedaudz biezāks, patīkami, ka fluīds ir dozējams.
Pirmo reizi mazgājot matus, domāju, ka šis produkts man nederēs, jo jutu, ka mati kļūst raupji, nevis gludi, bet ieliekot kondicionieri, sāku just atšķirību.
Ķemmēt bija viegli, izžāvēju – sākumā mati bija nedaudz pūkaini, tas varētu būt no fēna karstā gaisa, bet pēc kāda laika, mati kļuva gludi. Es teiktu, ka biju pārsteigta, ka jutu atšķirību pēc pirmās mazgāšanas reizes. Lietojot vairākas reizes, mati pierada, bet vienalga kļuva gludi.
Tomēr, valkājot kapuci, mati joprojām elektrizējās.

Sarmīte Grinberga testēja Dzintara Antioksidantu barojošu masku krāsotiem matiem un eļļu matu stiprināšanai

Man ir smalki, īsi, krāsoti mati. Tieši smalkā matu struktūra rada ziemā lielas problēmas – elektrizēšanos. Es testēju Dzintara Antioksidantu barojošo masku krāsotiem matiem un Dzintara Antioksidantu eļļu matu stiprināšanai. Dzintara Antioksidantu barojošā maska krāsotiem matiem – smarža, patīkama, salda. Maskai ir krēmveida konsistence un tā ir viegli uzklājama. Tā kā man ir īsi mati, tad maska bija nepieciešama pavisam nedaudz. Pēc pirmās lietošanas reizes mati kļuva mirdzoši un viegli ķemmējami. Matu elektrizācija mazinājās, tomēr pilnībā neizzuda. Pēc vairākām lietošanas reizēm efekts saglabājās un mati bija viegli ieveidojami, kā arī cepures nēsāšana vairs neradīja tik lielas problēmas, mati elektrizējās jūtami mazāk.
Dzintara Antioksidanta eļļa – smarža bija asa, nepatīkama, atgādināja petroleju. Konsistence – šķidra, eļļaina. Produkts būtu vieglāk lietojams, ja konsistence būtu nedaudz biezāka. Pēc pirmās lietošanas reizes mati bija viegli, mīksti un gludi. Elektrizācija spēcīgi samazinājās pēc vairākām lietošanas reizēm. Kopumā varu teikt, ka no šiem abiem produktiem labāk patika barojošā maska, jo tā bija vieglāk uzklājama, kā arī aizņēma mazāk laika un arī patīkamai smaržai bija liela loma.
Paldies par iespēju testēt šos Dzintara produktus!

Gunita Tropa testēja Keune Blend De-Frizz šampūnu, kondicionieri un taisnojošo līdzekli

Testēju Keune Blend De-Frizz šampūnu, kondicionieri un taisnojošo līdzekli.
Savus matus varu saukt par gariem, tie ir nedaudz krāsoti, ar balinātām šķipsnām. Mani mati sāk izteikti elektrizēties aukstā laika, tādēļ parasti nākas nocīnīties ar to savaldīšanu.
Keune Blend De-Frizz produkti ir sērija, kura domāta matu taisnošanai, tamdēļ man bija iespēja ne tikai tikt galā ar matu elektrizēšanos, bet arī uz laiku "atbrīvoties" no nepaklausīgajām lokām. Šampūnam un balzāmam ir patīkama smarža un konsistence, labi puto, un jau pēc pirmās mazgāšanas mati ir mīksti un pakļāvīgi. Ieklājot mitros matos taisnojošo līdzekli, ieguvu patiešām gludus un paklausīgus matus, kuri bija spīdīgi un vairs neelektrizējās. Atkārtota produktu lietošana tikai pastiprināja šo efektu. Šo līdzekļu sēriju var lietot tās, kam ir vēlme atrisināt matu elektrizēšanās problēmu, kā arī bonusā iegūt "blakusefektu" taisnus un spīdīgus matus.

Agnese Dobkēviča testēja Keune Care Line Ultimate Control šampūnu un balzāmu

Man mati ir plāni, blondi, sašķēlušies gali.
Smarža patīkama, pēc mazgāšanas saglabājas matos ilgāku laiku.
Konsistence – šampūns un balzams diezgan pabiezs. Labi puto un viegli ieklāt matos.
Ērts iepakojums šampūnam, var ērti novietot un viegli attaisīt. Līdzeklis nepieciešams diezgan nelielā daudzumā, pietiek ar vienu mazgāšanas reizi un mati kļūst tīri un spīdīgi.
Pēc pirmās mazgāšanas reizes mati kļuva vieglāk ķemmējami, bet tāpat vēl elektrizējās. Šampūns piedod spīdumu un mati izskatās dzīvīgāki. Īpaši daudz reizes nesanāca izmazgāt, bet liekas, ka matu stāvoklis uzlabojas, tie kļūst spīdīgāki. Pēc pāris mazgāšanas reizēm mati elektrizējās mazāk, bet pilnībā elektrizēšanās netika novērsta. Vispār kopumā esmu apmierināta, jo mati izskatās spīdīgi un spīdums saglabājas aptuveni divas dienas pēc mazgāšanas, ka arī patīkamā smarža matos saglabājas ilgāku laiku.

 
Lelde Sarma testēja Goldwell Anti-Frizz serumu

Mana matu krāsa nav dabīga, tie ir krāsoti. Mati ir pie galvas vairāk taisni un galos nedaudz viļņaini, kā rezultāta bieži mati galos veļas un pinkojas. Tā kā mati ir gari, tad tie arī ļoti elektrizējas, it sevišķi tas ir izteikts aukstajos ziemas mēnešos. Tā kā matu elektrizēšanās ir ļoti nepatīkama – pieteicos testēšanai. Mans testējamais līdzeklis bija Inner Effect no Goldwell. Šim līdzeklim nepiemīt specifiska smarža, tā ir ļoti viegla, maiga un neuzkrītoša. Produktu ir ļoti ērti lietot, jo tas atrodas pudelītē, un ir viegli izspiežams. Līdzeklis pietiek ļoti ilgam laikam, arī tad, ja tas tiek lietots katru dienu. Vienai reizei ir nepieciešama ļoti maza deva līdzekļa, jo, ja tā tiek pārdozēta, tad sajūta ir tāda, ka mati tūlīt atkārtoti ir jāmazgā. Pēc pirmās lietošanas reizes, nekāds manāms efekts nebija novērojams, vienīgi mati kļuva nedaudz vieglāk ķemmējami, bet tāpat elektrizējās un spurojās. Līdzeklis ļoti ātri iesūcas matos, un mati kļūva nedaudz spīdīgāki. Pēc pāris lietošanas reizēm, neko īpašu nenovēroju, mati tāpat elektrizējās, ko ļoti labi varēja redzēt pret dūnu jaku, ienākot no ielas telpā.

Paula Muižarāja testēja K POUR KARITE šampūnu un masku


Ir ziema, un, kā jau tas notiek ar garu matu īpašniecēm, ik pa laikam jūtu, kā mani mati ceļas stāvus … Ne jau aiz bailēm, bet gan no saskares ar sintētisku audumu. Elektrizēšanās un matu sapinkāšanās apkakles rajonā ir viena no nepatīkamākajām parādībām, kas mani patiešām kaitina.
Saņemot K POUR KARITE pudelītes, vispirms kārtīgi tās izsmaržoju. Smarža nav ķīmiska, mazliet rūgtena nots (iespējams, rozmarīns), kas man ļoti patīk. Šķiet, ka tieši tā jāsmaržo dabiskiem matu kopšanas līdzekļiem. Pēc pirmās lietošanas reizes patīkami pārsteidz, ka smarža matos saglabājas ilgstoši, pat pēc divus stundu ilgas pastaigas ar bērniem dienas otrajā pusē.
Gan maska, gan, it īpaši, šampūns ir biezas konsistences, kas ļauj cerēt, ka nelielās pudelītes (200 ml katra) pietiks ilgākam laikam. Un tik tiešām – lietojot tā arī ir, pietiek ar pavisam nelielu daudzuma līdzekļa, lai viss notiktu – mati putotu un mazgājot būtu sajūta, ka tie tiešām ir tīrāki.
Iepakojums samērā ērts, lai gan šampūna korķītis man īsti nepatika, grūti atverams un pēc pāris reizēm, iespējas tāpēc, salūza. Citādi – pudelītes ir ērti paņemamas un patīkami lietojamas. Maskas lietošanu ļoti atvieglo pumpītis.
Pēc pirmās lietošanas reizes mani mati ir vieglāk ķemmējami, spīdīgi un pēc sajūtas un izskata biezāki. Te jāpiebilst, ka esmu samērā problemātisku matu īpašniece – daba man tos devusi diezgan plānus, taisnus, taču neklausīgus un ar tendenci viegli savelties, vārdu sakot, īstus Latvijas pelēkos …
Izķemmēt matus nu varu veiksmīgāk nekā parasti, un dienas beigās pārsteigta konstatēju, ka nevienu brīdi neesmu piedzīvojusi dzirksteļošanu matos, kā tas bija jau tik pierasts ziemas laikā.
Ar katru nākamo lietošanas reizi man šampūns patīk aizvien labāk. Pašai sāk šķist, ka mati kļuvuši biezāki un vieglāk valdāmi.
Lai gan parasti esmu ļoti skeptiska, noticēju, ka produkts tik tiešām ir dabisks, jo man ir ļoti jutīga galvas āda. Pat pēc ļoti dārgas matu kosmētikas lietošanas mēdz būt, ka tā niez. Tomēr šis šampūns manai ādai patika un tā neprotestēja. Sajūtas ir labākas nekā parasti, tāpēc ļoti iespējams, ka K POUR KARITE kļūs par manu ikdienas šampūnu. Būs jāpalūko veikalos, ko vēl viņi piedāvā.

Paldies mūsu testētājām. Sīkāku produktu aprakstu vari izlasīt šeit.

19 komentārs
 1. Paldies par atsauksmeem!tagad apmeram zinu kaadu sev no shiem matu liidzekljiem sev izveeleeshos,ceru ka man arii pozitivs efekts buus!

 2. Nu sanāk visai loģiski – dŗgākie produkti ir patīkamāki, ērtēk lietojami un idarbīgāki – lētākie kaut kā nebūt drusku pilda savas apsolītās funkcijas.

 3. Man ir viens vērojums ar matu līdzekļiem – ka vispār nevar klausīties, ko saka kāds cits, jo katram tā iedarbība ir pilnīgi cita. Vienam viens šampūns patīk ļoooti, otram neder vispār. Un tas pats ar visiem šiem līdzekļiem pret elektrizēšanos. Kamēr pati neesi pārbaudījusi, tie visi ir tikai reklāmas teksti. Man arī šķiet, ka vērts izvēlēties dārgākus produktus, jo mati mums tomēr ir svarīga rota, par kuru atiecīgi jārū’pējas.

 4. Te varēja dabūt vertīgu info – par to, kā smaržo, kāda ir konstistence, kāda iedarbība. Nepiekrītu, ka katram produkts iedarbotos atšķirīgi. Domāju, te var palīdzēt sev izvēlēties.

 5. Nu Goldwell jau nu nav no lētākajiem, bet, redz, tā iadarbība tieši uz elektrzēšanos nemaz nav tik liela. Vispār man Goldwell līdzekļi patika, tikai mati bija bojāti, bet kad jau biju palietojusi un laikam pabarojusi matus, sāka palikt par treknu tie šampūni un maskas.

 6. Paldies par izsmeļošu informāciju! Piekrītu Sigurnijai – katram ir jāatrod savs līdzeklis. Man mati vispār neelektrizējas, bet bija interesanti palasīt, ka katrs līdzeklis iedarbojas. Es lietoju Goldwell jau kādus 4 gadus, pie tam tikai šampūnu un kondicionieri, dažreiz izsmidzināmo līdzekli veidošanai, 2 reizes mainīju līnijas. Maskas vispār nelietoju, jo mati ir veselīgi un spīdīgi. Pie tam līdzeklis ļoti ekonomisks, to nevaj daudz, bet speciālizētajos veikalos var nopirkt salona izmēra iepakojumus. Es 2 litru šampūna pudeli izlietoju 1,5-2 gados, mazgājot īsus matus 3 reizes nedēļā. Novelu visiem ,lai atrāk atnāk pavasaris, un mēs priecātos saules spēlei mūsu skaistajos matos!

 7. Esmu lietojusi šo Dzintara Antioksidantu eļļu. Man ārkārtīgi patīk rezultāts – mati beidzot ir kļuvuši spīdīgi un izķemmēšana vairs nesagādā pilnīgi nekādas problēmas, arī trešajā dienā. Par smaku varu teikt, jā tā ir specifiska, bet ne neciešama. Mans vīrs pat spēj nogulēt man blakus kad atstāju šo eļļu uz nakti :).

 8. incanti palasiities. nav jaastaigaa pa veikaliem, lai kauko noskaidrotu. var iet uz veikalu jau zinosa.

 9. Ļoti gribas kļūt par nākamo produktu tstētāju, jo viena lieta ir izlsīt, ko citi saka, a otra, pašai izmēģināt tomēr.

 10. Protein Fixx un Silkat kondicionieris nopērkams visos Kolonnas salonos un profesionālajos kosmētikas veikalos.
  Ja, kas neskaidrs droži apciemojiet mūs [cenzēts]kcc.lv!
  Paldies.

 11. man ar kaut ka saveidojas kopsakariba, ka tas, kas ir dargs, tas ir abs un atbilst solijumiem, bet tas, kas leets – no tav diez ko ari gaidit nevar.

 12. Mani tomēr dzintara kosmētika no visām tām ārzemju pārliecina visvairāk. Pat štrunts par smaržu, kas ir tām ķiploku matu eļļām.

 13. Nuuu-nēēēē! Dzintaru nevar salīdzināt ar dārgu pasaulē zināmu un atzītu matu kosmētiku.

 14. Strādājot matu kosmētikas jomā, varu apgalvot, ka šeit ir tikai maza daļa no tā kosmētikas līdzekļu klāsta, ko piedāvā pret matu elektrizēšanos. Meklējit profesionālajos veikalos Frizieru Serviss (visā Latvijā), TOP COSMETICS (P. Brieža ielā) , Viss frizieriem un manikīra meistariem (Brīvības 159), Salonline (Puškina 1) un pie saviem frizieriem, kuriem ir pienākums jums palidzēt ar produkta izvēli. Veiksmi!

 15. Arī Latvijas ražotāji piedāvā lieliskus produktus!
  Esmu ļoti kaprīza matu kopšanas jautājumos. Pēc nelāgas pieredzes, tagad lietoju tikai dabīgu kosmētiku matiem. Tomēr deguns saraucas, zinot ka ir visāti plazmas serumi un kas tik vēl. Labāk jau dabīgu eļļu, ekstraktu un ēterisko eļļu kokteiļus. Zinot par to iedarbību uz matu struktūru, pamēģināju Dzintars eļļiņu matiem. Palasiet sastāvu! Izcils! Mati kā pēc īpašas apstrādes salonā! Iesaku.

  Tuvā nākotnē veikalos gaidāmi arī Stenders dabīgie šampūni un kondicionieri. Sola ka būs tikpat kā eko, tikai klāt parfīmi. Testēti salonos. Gaidu, kad oktobra sākumā varēšu iet pakaļ uz veikalu!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.